1

@kulek22 Z utytułowanych włoskich trenerów wolni są Spalletti i Mancini. Chyba, że pójdą w kogoś spoza Włoch.

18

Wojtek do Mariny dziś tak:

5

@Lanosss Wrócił sobie facet z emeryturki, zgarnął mistrza i dwa inne puchary, obronił karnego w klasyku i rozkochał w sobie miliony kibiców Barcy na całym świecie. Tak trzeba żyć.

1

Do 7 razy sztuka. Jack Lisowski pokonał wczoraj Judda Trumpa 9:8 w finale Northern Irleand Open i zgarnął swój pierwszy tytuł rankingowy w karierze, po wcześniejszych 6 przegranych finałach. Należało mu się jak psu buda. :) Świetny turniej Jacka - wykoleił po drodze trzech Mistrzów Świata (Selby, Wilson i w finale Trump).

16

Wojtek jeden z najlepszych meczów w naszych barwach. Chyba tylko ten z Benficą był lepszy.

5

Szczęsny będzie mógł wnukom opowiadać, że obronił karnego Messiego na MŚ i Mbappe w klasyku. Pięknie CV podreperowanie. :D

3

@Popitek12 Tak. Kiedyś była beka z tego klaskania, ale nawet do dziś słucham tych piosenek. Przynajmniej z sensem. Moim zdaniem top.

9

@Comentateiro Wirtz chciałby tak grać jak Cou u nas przez pierwsze pół roku.

3

Vardy to jest piękna historia. Gość, który zadebiutował w Premier League dopiero w wieku 27 lat. 200 goli nastukanych dla Lisów, majster, król strzelców. A teraz słoneczna Italia. I to wszystko wcinając kiełbę z grilla i popijając energolem.

1

Lisowski forma mutant. Wywalił z turnieju dwóch Mistrzów Świata, a teraz w półfinale prowadzi 5:1 z 3 breakami +100. Czy to w końcu ten turniej? Bo na razie 6 finałów i wszystkie przegrane.

2

@JimMorrisonFCB Najważniejsze, że na ławce trenerskiej fachura.

13

Należę do grona chłopów, dla których crushem z dzieciństwa była Monica z Przyjaciół. I wiem, że jest nas więcej.


5

@gumaz Walduś, a co Ty mnie tu za pawiana świrujesz?

5

24 dziś, czyli za dwa miesiące siadamy z rodziną i żremy barszcz z uszkami, pierogi z kapustą, grzybową, rybę po grecku... I inne pyszności, otulając się w zapachu pierników i mandarynek.

2

43 gole w 9 meczach. O taką Ligę Mistrzów nic nie robiłem.

7

Legia i Liverpool w papę. Co za czas by żyć. Jeszcze jakby tak Real przegrał, to byłby cycuś glancuś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?