1

@mientusek1407 Ale każdy piłkarz nabija gole ogórasom, czy to Cristiano, Messi czy Lewy. Byłoby dziwne i wręcz niewykonalne, żeby zawodnik miał 100 goli w reprezentacji i wszystkie strzelone topowym rywalom, nie sądzisz?

5

Już dwa razy tyle co Włodek Lubański. Fajnie jakby dobił do 100. :D

2

@Zoker No, ale on jest wręcz zdziwiony, że w polskich mediach mówi się o polskiej reprezentacji. Tak to zabrzmiało. Szok.

1

@FCB24 "Tak to przynajmniej przed mundialem można by było posłuchać o innych kadrach a nie tylko o jednej"

XD Czyli oczekujesz, że jak Polska zagra na Mundialu, to eksperci będą omawiać inną reprezentację niż te, która ich reprezentuje? Mocne. Już widzę jak media w Brazylii skupiają się na analizie Polski, a nie na swojej repce.

1

Prószy sobie śnieg, więc podrzucam nieoklepaną świąteczną piosenkę. Hoł, hoł, hoł.

7

Przyjemny widok w tabeli na zapleczu La Ligi. Deportivo La Coruna liderem, a na drugim miejscu Racing Santander. Fajnie jakby oba kluby awansowały, ale do tego długa i kręta droga.

3

Ale to jest dobre. Głos niczym masło na świeżej bułeczce.

2

W sumie jest trochę niespodzianek w strefie europejskiej. Kosowo w barażach przed Słowenią i Szwecją. Albania w barażach przed Serbią. Bośnia z 80 letnim Dzeko też w barażach przed Rumunią. Jeszcze "na siłę" można dać Irlandię przed nie takimi słabymi Węgrami. I może Macedonia przed Walią. Dzieje się. ;)

10

Potężny Wiking. Chore są te liczby. Gość po prostu wszędzie strzela, niezależnie od rozgrywek i od przeciwnika.

5

@kanver_ Nie, nie hamuje. Tylko w klubie gra z przeciwnikami z wyższej półki.

3

@KujawiakA Kurakao, mówi Panu to coś?

9

W sumie DR Kongo ma ciekawy skład. Bakambu z Betisu, Wan Bissaka z WHU, dwóch gości z Lille, dwóch z Sunderlandu, jeden z Burnley. Jak na Afrykę to jest moc.

2

Selby wygrywa turniej mistrzów. 10:5 z Trumpem w finale. W II sesji pełna dominacja z 3 breakami +100.

9

@Adi123456789 Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

5

Luźne osiągnięcia przed 19 rokiem życia. XD

2

Luke "The Nuke" Littler wygrywa Grand Slam. Broni tytułu sprzed roku. Numer 1 w rankingu - Humphries ograny 16:11. Na 7 turniejów rankingowych w tym sezonie Littler wygrał 5. Pisze chłopak historie.

1

@kanver_ Mnie jeszcze Brazylia ciekawi, bo Carlo też może tam cuda zdziałać.

1

@Michael24 Sam kompletnie w Anglię nie wierzę, ale Tuchel ich może wysoko zaprowadzić.

1

@Encore Ale na wszystkich szlemach grał.

1

Anglia ładnie ugotowała. 22:0 bilans bramkowy. Grupa słabiutka, ale robi wrażenie. Mogą być mocni na MŚ, tym bardziej, że w końcu fachura na ławce trenerskiej.

1

@Encore No nie wiem czy 2 szlemy w erze Sincaraz jest podobne do 3 szlemów w erze big 3. Porównuje tylko Sinnera w 2025 i Djoko w 2011.

1

Czyli 24 letni Sinner nie przebija 24 letniego Djokovicia. Tak żem czuł.

1

@FcPortoFan1999 Jak już mam futbol odpalić, to potężnego Norwega z Włochami.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

W XXI wieku jeszcze żaden hiszpański tenisista nie wygrał Finalsów. Trochę szok.

1

@Pawlak1992 Murray też ma 3. 2x Wimbledon i raz US Open.

Nie mówię, że oni byli konkurencją dla big3, tylko, że gdyby nie grali w ich czasach mieliby więcej szlemów i wypadają lepiej niż obecnie tacy tenisiści jak Zverev czy Felix, którzy są w top5 rankingu.

1

@Pawlak1992 Wtedy miałeś jeszcze Murraya i Stana. Nie dość, że ich teraz jest tylko dwóch, to też reszta konkurencji jest po prostu słaba. Ale zobaczymy czy się ktoś nie pojawi.

2

@FcPortoFan1999 James Wade. Facet wygrał wszystko co najważniejsze oprócz właśnie MŚ. 4x doszedł do półfinału.

1

@FcPortoFan1999 Mistrzostwa świata ruszają 11 grudnia.

6

Parrott, który strzelił dublet Portugalii, strzela dziś hattricka Węgrom, a bramka w 6 minucie doliczonego czasu gry sprawia, że Irlandia zagra w barażach. Piękna historia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?