9

W sumie DR Kongo ma ciekawy skład. Bakambu z Betisu, Wan Bissaka z WHU, dwóch gości z Lille, dwóch z Sunderlandu, jeden z Burnley. Jak na Afrykę to jest moc.

2

Selby wygrywa turniej mistrzów. 10:5 z Trumpem w finale. W II sesji pełna dominacja z 3 breakami +100.

9

@Adi123456789 Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

5

Luźne osiągnięcia przed 19 rokiem życia. XD

2

Luke "The Nuke" Littler wygrywa Grand Slam. Broni tytułu sprzed roku. Numer 1 w rankingu - Humphries ograny 16:11. Na 7 turniejów rankingowych w tym sezonie Littler wygrał 5. Pisze chłopak historie.

1

@kanver_ Mnie jeszcze Brazylia ciekawi, bo Carlo też może tam cuda zdziałać.

1

@Michael24 Sam kompletnie w Anglię nie wierzę, ale Tuchel ich może wysoko zaprowadzić.

1

@Encore Ale na wszystkich szlemach grał.

1

Anglia ładnie ugotowała. 22:0 bilans bramkowy. Grupa słabiutka, ale robi wrażenie. Mogą być mocni na MŚ, tym bardziej, że w końcu fachura na ławce trenerskiej.

1

@Encore No nie wiem czy 2 szlemy w erze Sincaraz jest podobne do 3 szlemów w erze big 3. Porównuje tylko Sinnera w 2025 i Djoko w 2011.

1

Czyli 24 letni Sinner nie przebija 24 letniego Djokovicia. Tak żem czuł.

1

@FcPortoFan1999 Jak już mam futbol odpalić, to potężnego Norwega z Włochami.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

W XXI wieku jeszcze żaden hiszpański tenisista nie wygrał Finalsów. Trochę szok.

1

@Pawlak1992 Murray też ma 3. 2x Wimbledon i raz US Open.

Nie mówię, że oni byli konkurencją dla big3, tylko, że gdyby nie grali w ich czasach mieliby więcej szlemów i wypadają lepiej niż obecnie tacy tenisiści jak Zverev czy Felix, którzy są w top5 rankingu.

1

@Pawlak1992 Wtedy miałeś jeszcze Murraya i Stana. Nie dość, że ich teraz jest tylko dwóch, to też reszta konkurencji jest po prostu słaba. Ale zobaczymy czy się ktoś nie pojawi.

2

@FcPortoFan1999 James Wade. Facet wygrał wszystko co najważniejsze oprócz właśnie MŚ. 4x doszedł do półfinału.

1

@FcPortoFan1999 Mistrzostwa świata ruszają 11 grudnia.

6

Parrott, który strzelił dublet Portugalii, strzela dziś hattricka Węgrom, a bramka w 6 minucie doliczonego czasu gry sprawia, że Irlandia zagra w barażach. Piękna historia.

1

Littler - Humphries w finale wielkiego szlema w darcie. Z innych oczywistości trawa jest zielona.

3

66-0 na jednym zdjęciu.

2

W Familiadzie pytanie kto znajduje się na polskich banknotach, a baba, że Kopernik. XD

10

@TR3YWAY Od zawożenia jej pod dom jesteś Ty, od rżnięcia kto inny.

18

Jutro mijają 4 miesiące odkąd Jan Urban objął reprezentację Polski.

-5 meczów i 0 porażek
-2 remisy z Holandią
-zapewnione baraże z rozstawionym miejscem
-przywrócenie do kadry Lewego i ponowne danie mu opaski
-sprawienie, że Zielkowi coś przeskoczyło
-świetny rozwój Kamińskiego
-odkrycie Wiśniewskiego
-sprawienie, że z dumą ogląda się te drużynę, a nie z pożałowaniem

I pewnie coś jeszcze, ale to tak na szybko pisałem. Kawał olbrzymiej i świetnej roboty Panie Urban, prowadź. Do tego facet emanuje taką aurą, że się go nie da nie lubić.

3

Jasiu w 4 miesiące zrobił więcej dla tej reprezentacji niż Santos i Probierz razem wzięci przez 2,5 roku. Panie Urban, prowadź.

2

@July_6_BcN By do Ciebie wracać każdą nocą złotą! Lady Pank aż samo na usta nachodzi.

22

Przyjemnie się to ogląda na tle mocnego rywala. Brawo Panie Urban, niezależnie od wyniku zrobił w krótkim czasie kawał świetnej roboty.

5

@Czajka90 Czyli Chelsea nie może być wielkim klubem, bo zaczęli się liczyć dopiero od ery Abramowicza? Potężna logika. XD Niebiescy wygrali więcej w Europie niż Arsenal i Totki razem wzięte.

3

Mocarne półfinały w turnieju mistrzów w snookerze. 4 mistrzów świata.

Trump - Zhao
Selby - Robertson

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?