La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

16

Całym sercem za Hiszpanią, ale jak na razie ten mundial Messiemu po prostu się należy.

2

@July_6_BcN To niech wygra po prostu.W czym problem?

1

@July_6_BcN na razie tylko faza grupowa

2

@FcPortoFan1999 patrząc na Leo, to chyba w niczym.

1

@mekston Drabinka im się prawdopodobnie fajnie ułoży, do tego Messi nakręcony i ciągle najlepszy.

2

@July_6_BcN Jak byłby taki finał to kibicuje Leo żeby obronił za mojego życia,a ta generacja Pedrich to jeszcze spokojnie zdobędą

0

@mekston Gdzie się podziały, tamte fatalne predykcje, gdzie te dziewczyny, gdzie tamten świat...gdzie się podziały? nasze wspomnienia? tamtych szalonych-wspaniałych predykcji-bum bum, bum bum...mówiłem że wygrają a Ty nadal swoje.Jak z Hiszpanią.

0

@FcPortoFan1999 istnieja bo to na razie grupowa Oskarito

No tak bo po fazie grupowej przyznaja medale MŚ xddddd

0

@mekston A jak będzie coś takiego w fazie pucharowej to będzie wymówka-to tylko faza pucharowa.

0

@Giwera poczekajmy wlasnie jak z drabinka wyjdzie

Teraz pytanie co zrobi Francja

Pytanie czy Hiszpania nie zawali w meczu z Urusami

Ale jest szansa na 1/16 ze nie bedzie to ani Hiszpania ani Urugwaj

0

@mekston Hiszpania ma nawalić z tymi Urusami?

0

@FcPortoFan1999 nie powinna ale remis w meczu moze w teorii wpuscic Urugwaj na 2

A porazka to by oznaczala Arg - Hiszpania pewnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?