0

@July_6_BcN Podrywać? Bajerować? Nawijać makaron na uszy? Wybierz sobie słowo, które najbardziej Ci się podoba.

0

@July_6_BcN Jako ten ostatni z trzech muszkieterów napomknę, że jak pomachasz Michałkowi, to za Ciebie się weźmie, a nie za takie jak na filmie.

0

@mekston Nie no, Carlitos to bierze. :P

1

@FcPortoFan1999 Littler też zna smak porażki w finale MŚ. Przegrał z Humphriesem w 2024.

1

@FcPortoFan1999 Na razie w kwestii bycia robotem to Taylor ma więcej do powiedzenia niż Littler.

1

@FcPortoFan1999 No w wieku prawie 58 lat robić finał MŚ to sztuka. :|

0

@FcPortoFan1999 Na zdjęciu widzimy trzech najlepszych darterów w historii.

3

Łysy w prime to był potwór. 1,5 roku bez porażki w najważniejszych turniejach. XD Ciekawe czy The Nuke go łyknie.

3

6 kolejka Premier League w darcie. My idziemy tutaj znowu. 8 najlepszych na świecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Szklaner Są takie rzeczy na świecie, Panie Boczek, które się fizjologom nie śniły.

1

@FCB_dimiC Tam jest zawsze wymówka, a tak naprawdę to przy tych pieniądzach i możliwościach to powinni zapierdalać na najwyższym poziomie co trzy dni i dominować każde europejskie rozgrywki co roku.

4

@MesQueUnClub_87 @Safrani to już wyższa liga. Nic się przed nim nie ukryje. Skubaniec.

5

@michaleu @gumaz Panowie, ja żem jednego filmu z tej listy nie widział. Tego z najdłuższym tytułem.

@MesQueUnClub_87 Piękna lista, Panie kucharz. Obywatel X najlepszy moim zdaniem. :|

8

Kvara wszedł z ławki wczoraj i wybrał przemoc.

1

@mekston Ten mecz z Sinnerem na AO to był trochę błąd w matrixie. W każdym aspekcie był gorszy od Włocha, a jednak wygrał. Na 10 takich meczów pewnie z 9 by przegrał. :D

8

Bodo jeszcze cztery lata temu dostawało w baniak od Legii Czesława "711" Michniewicza. Teraz są jedną nogą w najlepszej 8 Ligi Mistrzów, a Wojskowi biją się o utrzymanie w Ekstraklasie. To są te detale. Legia powinna podzielić się z nimi informacjami jak się odjeżdża i rozwija za pieniądze z europejskich pucharów.

0

Djoković już wieku nie oszuka. Ciekawe ile jeszcze pogra, ale ciężko mu będzie jeszcze coś wygrać przy młodym Carlitosie i Sinnerze.

@mekston @FcPortoFan1999

3

Gitarzysta Red Hot Chili Peppers z lepszym głosem niż niejeden wokalista. Piękny występ, zwłaszcza te wyższe dźwięki. Frusciante to jest Pan artysta.

2

@Czajka90 Wolę kobiety, Panie Czajka. :|

1

@michaleu Witam Panie Michale, wszystko w porządku. Choć podobno mam chore plecki, ale nic mi o tym nie wiadomo. A z tamtej strony jakie wieści?

1

@michaleu Czemu mnie żałujesz?

3

O Cię uj. 83 punkty.

8

@AduŚ07 No jak jakiś Olise. Gość w Crystal Palace już robił świetne liczby, a teraz drugi rok w Bayernie pokazuje, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Tak to napisałeś jakby chłop od miesiąca dopiero grał dobrze, a to już są lata.

0

@lucca87 Bramkarzowi się pomyliło, to nie z tym Madrytem miał takie babole popełniać. XD

13

Flaszka Niedopitka wybitny odcinek. A później Ferdek najebany śpiewał w piaskownicy "Latała Pani z Panem aaeroplanem, puszczali sobie pszczoły na dupy goły, parampampam"!



@FcPortoFan1999 @gumaz @DragonxNF @Szklaner @Sinirsey @Czajka90

1

@mekston Fonseca był blisko. Szkoda, ale widać potencjał.

0

Yamal w poprzednim sezonie złamał granicę 20 asyst w sezonie, a w tym sezonie granicę 20 goli. Chłopak, który za kilka miesięcy skończy dopiero 19 lat. Wybitny już teraz.

4

@kubix05 Przecież to jest @gumaz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?