Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Podrywać? Bajerować? Nawijać makaron na uszy? Wybierz sobie słowo, które najbardziej Ci się podoba.
0
@July_6_BcN Jako ten ostatni z trzech muszkieterów napomknę, że jak pomachasz Michałkowi, to za Ciebie się weźmie, a nie za takie jak na filmie.
0
@mekston Nie no, Carlitos to bierze. :P
1
@FcPortoFan1999 Littler też zna smak porażki w finale MŚ. Przegrał z Humphriesem w 2024.
1
@FcPortoFan1999 Na razie w kwestii bycia robotem to Taylor ma więcej do powiedzenia niż Littler.
1
@FcPortoFan1999 No w wieku prawie 58 lat robić finał MŚ to sztuka. :|
0
@FcPortoFan1999 Na zdjęciu widzimy trzech najlepszych darterów w historii.
3
Łysy w prime to był potwór. 1,5 roku bez porażki w najważniejszych turniejach. XD Ciekawe czy The Nuke go łyknie.
3
6 kolejka Premier League w darcie. My idziemy tutaj znowu. 8 najlepszych na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Szklaner Są takie rzeczy na świecie, Panie Boczek, które się fizjologom nie śniły.
1
@FCB_dimiC Tam jest zawsze wymówka, a tak naprawdę to przy tych pieniądzach i możliwościach to powinni zapierdalać na najwyższym poziomie co trzy dni i dominować każde europejskie rozgrywki co roku.
4
@MesQueUnClub_87 @Safrani to już wyższa liga. Nic się przed nim nie ukryje. Skubaniec.
5
@michaleu @gumaz Panowie, ja żem jednego filmu z tej listy nie widział. Tego z najdłuższym tytułem.
@MesQueUnClub_87 Piękna lista, Panie kucharz. Obywatel X najlepszy moim zdaniem. :|
8
Kvara wszedł z ławki wczoraj i wybrał przemoc.
1
@mekston Ten mecz z Sinnerem na AO to był trochę błąd w matrixie. W każdym aspekcie był gorszy od Włocha, a jednak wygrał. Na 10 takich meczów pewnie z 9 by przegrał. :D
8
Bodo jeszcze cztery lata temu dostawało w baniak od Legii Czesława "711" Michniewicza. Teraz są jedną nogą w najlepszej 8 Ligi Mistrzów, a Wojskowi biją się o utrzymanie w Ekstraklasie. To są te detale. Legia powinna podzielić się z nimi informacjami jak się odjeżdża i rozwija za pieniądze z europejskich pucharów.
0
Djoković już wieku nie oszuka. Ciekawe ile jeszcze pogra, ale ciężko mu będzie jeszcze coś wygrać przy młodym Carlitosie i Sinnerze.
@mekston @FcPortoFan1999
3
Gitarzysta Red Hot Chili Peppers z lepszym głosem niż niejeden wokalista. Piękny występ, zwłaszcza te wyższe dźwięki. Frusciante to jest Pan artysta.
2
@Czajka90 Wolę kobiety, Panie Czajka. :|
1
@michaleu Witam Panie Michale, wszystko w porządku. Choć podobno mam chore plecki, ale nic mi o tym nie wiadomo. A z tamtej strony jakie wieści?
1
@michaleu Czemu mnie żałujesz?
6
@gumaz A tego znasz?
https://kiepscy.org.pl/wp-content/uploads/2015/07/Odc88.jpg
3
O Cię uj. 83 punkty.
8
@AduŚ07 No jak jakiś Olise. Gość w Crystal Palace już robił świetne liczby, a teraz drugi rok w Bayernie pokazuje, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Tak to napisałeś jakby chłop od miesiąca dopiero grał dobrze, a to już są lata.
0
@lucca87 Bramkarzowi się pomyliło, to nie z tym Madrytem miał takie babole popełniać. XD
13
Flaszka Niedopitka wybitny odcinek. A później Ferdek najebany śpiewał w piaskownicy "Latała Pani z Panem aaeroplanem, puszczali sobie pszczoły na dupy goły, parampampam"!
@FcPortoFan1999 @gumaz @DragonxNF @Szklaner @Sinirsey @Czajka90
1
@mekston Fonseca był blisko. Szkoda, ale widać potencjał.
0
Yamal w poprzednim sezonie złamał granicę 20 asyst w sezonie, a w tym sezonie granicę 20 goli. Chłopak, który za kilka miesięcy skończy dopiero 19 lat. Wybitny już teraz.
4
@kubix05 Przecież to jest @gumaz.