Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tigermaus Magnum! Co żeś przypomniał. Dobre to było z przystojnym Tomem Selleckiem i jego wąsikiem.
1
@TaughtMule Młody GOAT. :D
3
@lajcior Bo na dwóch pierwszych miejscach jest dwóch najlepszych darterów w historii.
3
Dwóch Luke'ów pnie się powoli w tabeli wszech czasów. Ten młodszy pewnie za kilka lat i samego łysola z Holandii łyknie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub_87 Stan łaski zajebiste z mega obsadą. Kiedy nadejdzie sobota to w sumie pierwsze słyszę, ale widzę, że opinie ma dobre to trzeba odhaczyć. :D
3
@Katalończyk 99 Na pewno każdy normalny człowiek tego chce.
1
@PatrychoO Tom Cruise prime.
1
Tymczasem we Francji 8 minut po wejściu z ławki Giroud ładuje bramę na 2:1 dla Lille w prestiżowym meczu z Marsylią.
1
@Demazo No, bo Arsenal to nie wydał ani grosza rzeczywiście. XD
1
@Herato Heynckes pewnie.
2
Kawusia, U2 na głośnikach i przerwa w jednym z najgorszych spotkań tego sezonu w Anglii (a konkurencja jest duża). Co za czas by żyć.
2
Brawo Chrobry Głogów.
1
@FcPortoFan1999 Witam. Littler dzisiaj przegrał. Chyba jednak nie robot.
@mekston
7
Thepchaiya Un-Nooh pokonuje w finale World Open Ronnie'ego O'Sullivana 10:7 i wygrywa swój drugi rankingowy tytuł w karierze.
Finał stał na kosmicznym poziomie. Osa zanotował w nim 4 breaki +100, a Taj - 3, w tym wbił breaka maksymalnego.
Szkoda. Byłem za Osą, ale Un-Nooh zagrał świetny turniej, w którym po drodze wywalił choćby numer 1 rankingu - Judda Trumpa. Ronnie i tak pokazał, że skreślać go nie można.
@mekston @Bykunn @macio_944 @zadafcb @JimMorrisonFCB @Colon @Starrk @budel17
1
@gumaz Barca o 14, ale pewnie będę na darta zerkał, Panie Gumaz. :D
3
Osa roztwania 4:0 i mamy 4:4. Przynajmniej finał ciekawszy. :D
1
@Starrk Nie przebije. Marek miał 50 lat i 206 dni. Osa jak dziś wygra - 50 lat i 107 dni. Drugim najstarszym w historii może być.
0
@gumaz Kocham oba sporty po równo!
2
Osa absolutna dominacja po pierwszej sesji finału. 4:0.
2
@FcPortoFan1999 Końcówka najlepsza. Pitola se strzepnij, zboczeńcu jeden. :|
1
@FcPortoFan1999 Polecam z tych starych "Niewidzialna kanalia". Ale dobre odcinki żeś wybrał.
2
@FcPortoFan1999 Ulala. Jakie odcinki żeś oglądał?
8
Puste butle wleciały na kanał Polsatu. XD Ferdek atrament pił, haha.
@gumaz @Czajka90 @Sinirsey @DragonxNF @PatrychoO @Szklaner @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Już nigdy jego meczu nie obejrzysz? :(
1
@escarabajo Po dublecie Jelenia i jednej bramce Dudki.
1
@gumaz Littler o 21:05, @FcPortoFan1999 będzie oglądał.
3
Moyes na te słabsze kluby to fachura. Z West Hamem puchar do gabloty wrzucił, teraz z Evertonem walczy o awans do Europy.
4
@BorzyKrzys Pozdro z San Kanapa! Ważne, że dowieźli.
1
Clayton - Białecki. Mecz wszech czasów już za chwilę. Sebek oby się chociaż postawił.