0

@Tigermaus Magnum! Co żeś przypomniał. Dobre to było z przystojnym Tomem Selleckiem i jego wąsikiem.

1

@TaughtMule Młody GOAT. :D

3

@lajcior Bo na dwóch pierwszych miejscach jest dwóch najlepszych darterów w historii.

3

Dwóch Luke'ów pnie się powoli w tabeli wszech czasów. Ten młodszy pewnie za kilka lat i samego łysola z Holandii łyknie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MesQueUnClub_87 Stan łaski zajebiste z mega obsadą. Kiedy nadejdzie sobota to w sumie pierwsze słyszę, ale widzę, że opinie ma dobre to trzeba odhaczyć. :D

3

@Katalończyk 99 Na pewno każdy normalny człowiek tego chce.

1

@PatrychoO Tom Cruise prime.

1

Tymczasem we Francji 8 minut po wejściu z ławki Giroud ładuje bramę na 2:1 dla Lille w prestiżowym meczu z Marsylią.

1

@Demazo No, bo Arsenal to nie wydał ani grosza rzeczywiście. XD

1

@Herato Heynckes pewnie.

2

Kawusia, U2 na głośnikach i przerwa w jednym z najgorszych spotkań tego sezonu w Anglii (a konkurencja jest duża). Co za czas by żyć.

2

Brawo Chrobry Głogów.

1

@FcPortoFan1999 Witam. Littler dzisiaj przegrał. Chyba jednak nie robot.

@mekston

7

Thepchaiya Un-Nooh pokonuje w finale World Open Ronnie'ego O'Sullivana 10:7 i wygrywa swój drugi rankingowy tytuł w karierze.

Finał stał na kosmicznym poziomie. Osa zanotował w nim 4 breaki +100, a Taj - 3, w tym wbił breaka maksymalnego.

Szkoda. Byłem za Osą, ale Un-Nooh zagrał świetny turniej, w którym po drodze wywalił choćby numer 1 rankingu - Judda Trumpa. Ronnie i tak pokazał, że skreślać go nie można.



@mekston @Bykunn @macio_944 @zadafcb @JimMorrisonFCB @Colon @Starrk @budel17

1

@gumaz Barca o 14, ale pewnie będę na darta zerkał, Panie Gumaz. :D

3

Osa roztwania 4:0 i mamy 4:4. Przynajmniej finał ciekawszy. :D

1

@Starrk Nie przebije. Marek miał 50 lat i 206 dni. Osa jak dziś wygra - 50 lat i 107 dni. Drugim najstarszym w historii może być.

0

@gumaz Kocham oba sporty po równo!

2

Osa absolutna dominacja po pierwszej sesji finału. 4:0.

2

@FcPortoFan1999 Końcówka najlepsza. Pitola se strzepnij, zboczeńcu jeden. :|

1

@FcPortoFan1999 Polecam z tych starych "Niewidzialna kanalia". Ale dobre odcinki żeś wybrał.

2

@FcPortoFan1999 Ulala. Jakie odcinki żeś oglądał?

8

Puste butle wleciały na kanał Polsatu. XD Ferdek atrament pił, haha.


@gumaz @Czajka90 @Sinirsey @DragonxNF @PatrychoO @Szklaner @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 Już nigdy jego meczu nie obejrzysz? :(

1

@escarabajo Po dublecie Jelenia i jednej bramce Dudki.

1

@gumaz Littler o 21:05, @FcPortoFan1999 będzie oglądał.

3

Moyes na te słabsze kluby to fachura. Z West Hamem puchar do gabloty wrzucił, teraz z Evertonem walczy o awans do Europy.

4

@BorzyKrzys Pozdro z San Kanapa! Ważne, że dowieźli.

1

Clayton - Białecki. Mecz wszech czasów już za chwilę. Sebek oby się chociaż postawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?