Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aequlibre Big Lebowski jeśli nie oglądałeś. Świetnie się przy nim bawiłem.
0
@FcPortoFan1999 Bo jak już raz wlazłeś do dartowej rodziny to tak szybko Cię nie wypuścimy.
0
@FcPortoFan1999 Czyli rozumiem, że oznaczać przy darcie, ale nie jak gra Luke? :|
1
@michaleu Doskonale wiesz co. :|
1
@michaleu Ciszę i spokój, a tam, Misialełu?
1
@michaleu Witam.
1
@NeroTFP1 A o tym nie słyszałem, grubo. Ale Legia chyba też Robercika odstrzeliła. :D
4
@CLS63AMG Pamiętam jak Mourinho z Chelsea go odstrzelił i De Bruyne też. :D A obaj to królowie Premier League tylko w innych drużynach.
1
@gumaz Panie, jak ja na średniej 30 gram. XD Pierwszy lepszy z ulicy by mnie mógł uczyć. To bardziej @Popitek12 powinieneś wołać.
5
Mitchell Lawrie - warto zapamiętać.
Chłopak dominuje juniorskie rozgrywki darta. 22 tytuły na koncie, do tego w ostatnim roku wygrał 6 na 7 najważniejszych turniejów (w tym MŚ juniorów). W kategorii Open (bez ograniczeń wiekowych) doszedł do finału MŚ. Jest obecnym liderem organizacji, w której walczy z darterami dużo starszymi od siebie. Oczywiście numerem "1" stał się jako najmłodszy zawodnik w historii. I żeby tego było mało, to na początku marca zakończył lega 9 lotkami - również jako ten najmłodszy. Widzę, że chłopak sobie dość regularnie gra na średniej 95. Najwyższa jaką osiągnął w meczu to 103. To już jest wynik świetny na obecne standardy darta.
4 listopada tego roku skończy 16 lat i dopiero wtedy będzie mógł wystartować w eliminacjach o kartę PRO w tej najsilniejszej organizacji PDC. Podobną drogę musiał przejść Littler. No nie powiem, ale zapowiada się chłopak ciekawie.
@D10SLEO @gumaz @FcPortoFan1999 @Comfortable_ @mekston @APTAPT
6
@MesQueUnClub_87 To już trochę mit jest. Już od kilku lat mu nie przeszkadza w karierze.
13
Rabiot ma kontrolę nie tylko na boisku. Wybitny żołnierz Maksymiliana Wielkiego.
@michaleu @blakkudium @Karol145 @takisobiektos @Eklerek @FcPortoFan1999 @Adran360 @gumaz
3
@Pawlak1992 Zdecydowanie. Jedna z najlepszych ról w historii kina. No i jakie kreacje mógłby później po sobie zostawić, bo talent niewiarygodny.
9
@Pawlak1992 Ciężkie. Waham się między Brucem Lee, a Heathem Ledgerem i nie umiem wybrać.
16
@NeroTFP1 Zawsze umniejszają Ci, którzy mają jakiś kompleks i smutne życie. Taki Boniek, który był 100 razy lepszym piłkarzem od Kowalczyka umie docenić klasę Lewego. Ale nie stary alkoholik, który przez całą karierę strzelił tyle goli ile Robert w dwa lata. Piecze tyłek i niech piecze dalej. Kowal w wieku 32 lat kończył karierę, bo już się nie nadawał na nawet przeciętny poziom, a Lewy wtedy był najlepszą 9 świata, bijącą rekord Mullera.
3
@MesQueUnClub_87 Tylko dwa tytuły widziałem. Bronson i Zły Mikołaj. W tym pierwszym Hardy genialny jak zawsze. Mam co nadrabiać.
6
@gumaz Oczywiście Lista Schindlera. Dla mnie jakkolwiek to nie zabrzmi to trochę zmarnowany talent. Zajebiście u Spielberga zagrał, a potem w prawie każdym filmie tak samo "twardziela". Lubię, ale jest trochę niedosyt według mnie.
4
@gumaz Oglądałem Świat według Kiepskich, mówi to Panu coś?
2
@gumaz Panie, ja żem od Pana nigdy żadnej grzałki nie pożyczał. A w ogóle to noc jest i idź Pan wytrzeźwieć.
2
@gumaz Jak zdrowie, co słychać Panie Gumaz? :|
0
@maroon Tak, ale prywatnie to był śmieć. Skatował swoją matkę na śmierć.
2
@gumaz Niech mu ziemia lekką będzie. Ładnego wieku dożył.
Chyba najbardziej z odcinka "Pielgrzymka" go pamiętam. "A ja mam intencje o potencję" xD
1
Legendarny mecz w Pradze sprzed dwóch lat. MvG - Littler. Łysy 112 średnia w meczu i dostaje bęcki 1:6. Najwyższy możliwy poziom darta. :|
5
@BorzyKrzys Idealne pod memy jak z Vince McMahonem.
2
@MesQueUnClub_87 @Safrani Czyli wyszedłem na leniwego ignoranta, dzięki. :|
5
@MesQueUnClub_87 Duvall jako consigliere też bezbłędny. No i Caan. Kurde, jak tak spojrzeć to przecież poziom aktorski w tej trylogii to jest niebo.
2
@MesQueUnClub_87 Obejrzałem wczoraj "Kiedy nadejdzie sobota" i świetne. 8/10 ocena, tak jak na Filmwebie zasłużona. Już nie chciałem nowego posta do tego pisać.
Z powyższych widziałem wszystko. Najlepszy to Kod nieśmiertelności dla mnie. Jake zawsze podnosi ocenę wyżej w filmie, jak w nim występuje. :D
6
Gdybym miał na siłę się czepiać to pewnie skróciłbym ten film o jakieś pół godziny, ale ogólnie arcydzieło pod każdym względem. Pan Brando jako Vito Corleone to jest jedna z najlepszych kreacji w historii kina.
1
@mekston Czyli w sumie normalna kolej rzeczy, że wiekowy dominator oddaje pole młodszym, tak jak Fedex to zrobił Djoko i Nadalowi i tak jak Serb na dziś już za bardzo nie nadąża za Sincarazem ze względu na wiek. Ale też uważam, że Carlitos ma sufit wyżej niż Sinner. Tylko Włoch wydaje się być nieco regularniejszy (ma mniejsze spadki formy), ale ten peak to Hiszpan i to zdecydowanie.
1
@mekston Fedex z tego co widzę miał 5 lat posuchy z WS. Wiadomo z jakiego powodu, a bardziej powodów (Djoko, Nadal), ale ciekawe jest to, że jeszcze w 2017-18 wrócił do żywych i dorzucił 3 szlemy.