10

81 lat dzisiaj kończy mistrz, Eric Clapton. Zdecydowanie jeden z najbardziej utalentowanych muzyków jaki kiedykolwiek stąpał po tej planecie.

3

@Safrani Również wszystko widziałem i wszystko mi się podobało mniej lub bardziej. Najlepsze z listy według mnie? Cinema Paradiso.

8

@partymaker Właśnie skończyłem lekturę. Wybitne dzieło.

1

@Szklaner Odcinek Przyspieszenie to pierdzielone arcydzieło. Scena przy oknie moje ulubiene!

1

@FcPortoFan1999 No żartuję przecież. Ty tu masz akurat nieskazitelną opinię. :|

2

@Bzyczekk Zima mi najbardziej siedzi. Ale generalnie całość to jest arcydzieło.

1

@FcPortoFan1999 Lubię jak się irytujesz zboczuszku. Mam w archiwach ten komentarz i napisał, że jesteś gawędziarz.

1

@FcPortoFan1999 Dałem Ci wczoraj dość solidne argumenty, że Littler nie jest robotem! Poziom jaki obecnie prezentuje świat już widział dwukrotnie. A nawet i wyższy. :| Poza tym, chyba wszyscy lubimy oglądać najlepszych w swoich dyscyplinach?

1

@FcPortoFan1999 Panie, ja żem usunął, bo niżej wstawili to samo. :| A poza tym to proszę mnie od Littlerów nie wyzywać.

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcelonaLM Ferdynand Kiepski był pierwszy z tym pomysłem.

https://kiepscy.org.pl/wp-content/uploads/2012/07/o166.jpg

4

@Comentateiro A czemuż to, Panie Comentateiro?

2

@PatrykBarca Bo Serie A jest obecnie na nie do końca najwyższym poziomie, co pokazują wyniki w Europie. I piszę to jako wielki fan tej ligi.

Polacy grają, ale w tym sezonie to tylko o jednym można powiedzieć, że robi to na poziomie i jest to Zielek.

2

@1LY0 Jesień z dupy średniowiecza. Piękny utwór.

1

@gumaz Coraz wolniej mówi i coraz wolniej chodzi, a to młody chłop jeszcze.

3

@michaleu Regres mocno widoczny, ale Mister Allegri z tych dwóch zrobił naprawdę solidnych stoperów.

17

Kiedyś była beka z tego klaskania u Rubika, różne memy, teksty itp, ale co by nie mówić to piosenka wyższych lotów. Muzyka, wykonanie i przede wszystkim tekst poetycki. Starzeje się jak wino.

4

@Criss18Barca Szkoda tego Fornala. Wydaje się sympatycznym chłopem, ale jak tak będzie żreć bez umiaru to go w końcu sami do pieca zapakują nogami do przodu.

3

@Arden Najlepsza 9 jaka stąpała po tym pięknym świecie. Widać na filmiku, że już ociężały, ale technicznie ciągle bajeczka.

6

@Borneo Ty ze słownikiem chyba też nieco skłucony.

3

@FcPortoFan1999 O łysym też kiedyś mówili, że idzie po Taylora, a na 3x MŚ się zatrzymało. W sporcie wszystko się może wydarzyć, także poczekałbym z osądami. :D

4

@gumaz Pokaż mi osobę, która nie lubi. :| Oskiego do rany przyłożyć, grzeczny chłopak, choć pod spodem kryje się erotoman.

7

@FcPortoFan1999 widzisz, dlatego nie uważam (jeszcze) Luke'a Littlera za robota.

Taylor:
https://pbs.twimg.com/media/HEXpd2fXIAANLos?format=jpg&name=medium

MvG w prime. Spójrz na średnią. XD Ostatecznie zakończył mecz na poziomie 123.40.
https://pbs.twimg.com/media/HEWvC_gbYAAhR7W?format=jpg&name=large

Littler ma potencjał jak najbardziej, żeby dominować przez lata i być może za jakiś czas być GOATem, ale na razie robot do niego nie pasuje, patrząc na to co wyprawiał Taylor przez lata i łysy w szczytowej formie.
@Popitek12 @mekston @gumaz @KRISU77

15

Jak co sobotę o 18:00 Polsat wrzuca Kiepskich. Tym razem legendarny odcinek "Menda".

-Panie, ja zaraz normalnie pójdę na Pana i doniesę do urzędu.
-Jak to?
-Panie, Pan zgnijesz w pierdlu za szpiegostwo publiczne.



@gumaz @FcPortoFan1999 @Czajka90 @DragonxNF @Sinirsey @Szklaner @PatrychoO

7

Dzień z życia Tigera Woodsa. XD Piękne.

P.S, Panie Gandolfini, tęskniMY.

https://x.com/SopranosWorld/status/2037693678831972744

6

@APTAPT Kuba, Tobie to i mogę nawet dupę pokazać.

3

Legendarny utwór z wokalistą o anielskim głosie.

1

@kosiarz92 Tylko Littler ma 19 lat dopiero 2x MŚ i już 26 turniejów wygranych. W tym sporcie można grać na najwyższym poziomie do 50, a niektórzy nawet i dłużej grają. Na pewno jest potencjał i talent, żeby przebić samego Taylora.

13

@gumaz Nie, nie widzą co mi wysyłasz na priv, zboczuszku. Także spokojnie.

7

Najlepszy darter świata rzuca sobie luźne 2x170 w jednym meczu. Za kilkanaście lat (mam nadzieję) już będzie nosił miano najlepszego dartera wszech czasów.



@mekston @FcPortoFan1999 @KRISU77 @APTAPT @Comfortable_

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?