La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

7

@FcPortoFan1999 widzisz, dlatego nie uważam (jeszcze) Luke'a Littlera za robota.

Taylor:
https://pbs.twimg.com/media/HEXpd2fXIAANLos?format=jpg&name=medium

MvG w prime. Spójrz na średnią. XD Ostatecznie zakończył mecz na poziomie 123.40.
https://pbs.twimg.com/media/HEWvC_gbYAAhR7W?format=jpg&name=large

Littler ma potencjał jak najbardziej, żeby dominować przez lata i być może za jakiś czas być GOATem, ale na razie robot do niego nie pasuje, patrząc na to co wyprawiał Taylor przez lata i łysy w szczytowej formie.
@Popitek12 @mekston @gumaz @KRISU77

2

@Giwera Pozostaje się tylko uśmiechnąć ;) "Jeszcze"

2

@FcPortoFan1999 @Giwera ty tak między nami to lubisz sie droczyć z panem Porto ?

4

@gumaz Pokaż mi osobę, która nie lubi. :| Oskiego do rany przyłożyć, grzeczny chłopak, choć pod spodem kryje się erotoman.

1

@gumaz Wszyscy w darcie dookoła tego otwarcie nie mówią ale wiedzą że czegoś takiego zwykły człowiek-śmiertelnik nie robi no ale są tacy którzy usiłują wmówić że to wszystko jest czymś normalnym.Wystarczy po prostu wziąć do ręki lotkę i rzucać.Samo się trafi.

3

@Giwera na tace daje , mówi dzien dobry na klatce, kocha seks także ideał

3

@FcPortoFan1999 O łysym też kiedyś mówili, że idzie po Taylora, a na 3x MŚ się zatrzymało. W sporcie wszystko się może wydarzyć, także poczekałbym z osądami. :D

1

@Giwera Roboty mają zwykle tak że wykładają się tam gdzie chcą.Tam gdzie nie chcą walą wszystkich na łeb.Ten robot Luke zastanawiam się czy ma uczucia?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?