2

@Soetie Chętnie Milaniści się nim zaopiekują. Włoska liga jest nieco wolniejsza, więc te 15 bramek w samej lidze by pewnie strzelił, a jeszcze wynik w LM by podkręcił. :|

2

@MesQueUnClub_87 Jak wyżej, tylko Dzikość serca i Siedem lat w Tybecie widziałem. Świetne oba filmy, choć osobiście za grą aktorską Cage'a nie przepadam.

2

@mekston Świetny jest ten Brazol. Można się zakochać w jego grze.

31

Niech spoczywa w pokoju i lata wysoko Pan Jacek Magiera. Świetny trener i bardzo mądry facet. Uwielbiałem słuchać wywiadów z nim. Swoją drogą straszne, że wychodzisz robić swoje jak pewnie każdego dnia i nawet nie wiesz, że już nie wrócisz.

2

@gumaz Oglądałem Świat według Kiepskich, Panie Edziu.

3

@Hosh Może zobaczyła smutnego Hansiego. Wtedy każdy by się wzruszył. :(

19

Jednocześnie piękne i niepiękne zdjęcie. :|

3

@gumaz @Szklaner Czajka był dobry na początku. Świetna rola jako Robochłop. Helenka Paździochowa uprawiająca z nim seks to było coś pięknego. XD

1

@FcPortoFan1999 No właśnie ciekawe jak na to zareaguje. Talent pewnie największy w historii tego sportu, ale zachowanie mógłby poprawić. :|

7

Littler zagrał chyba najgorszy mecz w swojej karierze. Na średniej 84 to może co najwyżej z @Popitek12 se pograć w barze. Jeszcze żadnej 180 nie rzucił. Siedzi mu w głowie ta publiczność.

1

@Szklaner Głosowanie chyba było i Rekord Guinnessa na prowadzeniu, Panie Boczek.

1

@gumaz Panie, nie da się. Mówiłem już!

3

@ranger3120 Jeszcze dwie by musiał wygrać, bo są 4. Tylko teraz już przeciwnik konkretny, więc będzie ciężko, ale ważne, że młody zdobywa punkty do rankingu i doświadczenie.

9

15-letni Michał Szubarczyk pokonuje 10:8 Lama Sandersona i melduje się w III rundzie kwalifikacji do MŚ. Jego przeciwnik jest sklasyfikowany o 33 pozycje wyżej od Polaka, także to ogromny sukces.

Warto odnotować, że Michał wbił w tym meczu breaka 114-punktowego, a w zwycięskiej partii zrobił comeback z 0-63. Olbrzymi talent.



@mekston @JimMorrisonFCB @Colon @Safrani @budel17 @Bykunn @Starrk @ranger3120

4

Młody se wbija breaka 114. Brawo.

1

@mekston I tak to wygra na luzie. :|

3

15-letni Michał Szubarczyk bliski 100+ breaka, zatrzymało się na 93. Lecimy!

1

@mekston Kontuzje?

10

@Frimpong Najlepszy LO na świecie od jakichś dwóch lat. Może trzech.

2

@BulaKG Liczę na to. xD

5

Czwartek, więc i wieczór z rzutkową Premier League.

1

@michaleu Michalełu prime. Uwielbiam.

3

@mekston Nowy do big3?

10

Aż ciężkie do uwierzenia, ale tak. :|

8

Jedna z najlepszych piosenek jaka kiedykolwiek powstała.
Tekst: Phil Collins
Produkcja: Phil Collins
Wykonanie: Phil Collins

Z każdej sekundy tego utworu wylewa się bokami talent tego człowieka. Według mnie jeden z najbardziej utalentowanych muzyków.

3

@MesQueUnClub_87 Skąd Ty te filmy bierzesz? :| Przecież kuźwa, człek nawet nie słyszał o niektórych.

Control mega. Uwielbiam. Chyba najlepszy z powyższej listy. Ale Ghost? Pierwsze słyszę, podobnie jak i Porwanym.

7

@FCB_dimiC Szkoda, że nie jest jak w Championship, że wystarczyłoby tylko 1:0 i od razu karne. Nawet jak się pierwszy mecz przegra 0:7.

4

Chapeau bas za to co Lucho zrobił w PSG. Nigdy tej drużyny nie lubiłem i raczej nie polubię, ale ciężko nie zauważyć potężnej wręcz zmiany. Kiedyś bogaty gigant na glinianych nogach, klub-mem, który miał nigdy nie wygrać LM, a dzisiaj top3 drużyn na świecie od jakiegoś czasu. Wczoraj Liverpool nawet nie fiknął, 0 celnych strzałów i 26% posiadania piłki. PSG ma kasę, ale transfery robią z głową i teraz mają więcej udanych transakcji niż wtop - a kiedyś przecież było odwrotnie. No i jak już piszę o transferach to trzeba też docenić Camposa, który tam za sznurki pociąga, bo te niektóre transakcje to są majstersztyki. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek będę chwalił PSG za to, jak funkcjonują pod każdym względem, ale no... Innej opcji nie ma.

7

2

@michaleu No, że to erosoman i gawędziarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?