1

@FcPortoFan1999 Z przyzwyczajenia już. Poza tym, pisałem Ci kiedyś, że jak już raz wlazłeś do darterskiej rodziny to już z niej nie wyjdziesz.

9

Czwartek, więc i wieczór z rzutkową Premier League. 5 kolejek do końca.

Dzisiaj tak:
van Veen - Price
Bunting - Clayton
Rock - van Gerwen
Humphries - Littler



@mekston @gumaz @BulaKG @D10SLEO @Peter @FcPortoFan1999 @Popitek12

10

O'Sullivan 10:2 Guoqiang.

Łatwa przeprawa Osy w I rundzie, gładko pokonany debiutant. Do tego 3 breaki +100.

W II rundzie już trudniejsze zadanie i historyczny klasyk, bo mecz z Johnem Higginsem. H2H jest potężne między Panami, aż 79 meczów (41-35 dla Osy + 3 remisy). Jednak jak przyjrzymy się tylko meczami w Crucible to mamy w H2H 3:3.

1996, ćwierćfinał 13:12 dla Osy
1998, półfinał 17:9 dla Higginsa
2001, finał 18:14 dla Osy
2007, ćwierćfinał, 13:9 dla Higginsa
2011, ćwierćfinał, 13:10 dla Higginsa
2022, półfinał, 17:11 dla Osy

Potężne meczycho przed nami. Obaj mimo wieku to ciągle czołówka światowa snookera.

@JimMorrisonFCB @mekston @Starrk @Colon @ranger3120 @budel17 @Bykunn @damianex10 @piotr1985 @macio_944

4

Osa 113 break i już 9:2. Może nawet do przerwy nie dojdzie i już po meczu będzie.

2

@Szklaner Panie, dupa to Pan. Na dodatek z uszami.

@michaleu Jedna z ładniejszych kobiet na tej planecie.

2

@mekston @Starrk Widziałem, pięknie to zrobił z trudnego układu.

W ogóle na razie sami z top16 z awansem, póki co bez zaskoczeń i żaden kwalifikant nie wygrał jeszcze. Ciekawe czy do końca I rundy się utrzyma.

3

@Szklaner Kiepscy, Gothic. Panie Szklaner, nie gardzę Panem.

3

@FcPortoFan1999 "Koleżanki lubią się zamieniać dość często". Uuu, trójkąt? Ogier z Siedlec.

Aaa, bo to o robocie piszesz, nie było tematu.

2

@FcPortoFan1999 Widzew pewnie będzie go kusił, nawet jak spadną.

3

Trener Chelsea po meczu "Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy krok do przodu"

3

2:0 to niebezpieczny wynik ~ JE Czesław Michniewicz.

4

Lisy oficjalnie spadają do League One. I to w 10-lecie pięknego tytułu z Vardym, Schmeichelem, Mahrezem, Kante i Panem trenerem Ranierim. :|

4

Como brama, leciMY. A nie tam madrycioków oglądać.

4

Lens ale sezon rozgrywa. 2 miejsce w Ligue 1 i już 2:0 w półfinale Pucharu Francji.

3

@Bzyczekk Na pewno chciałbym zobaczyć rozmowę Kojaka, porucznika Columbo, Herkulesa Poirota i Sherlocka Holmesa. Myślę, że poziom inteligencji, dedukcji i cwaniactwa przebiłby każdą skalę, ale dogadać by się na pewno dogadali.

3

Osa mocny start, 4:0 i pierwszy break +100 w meczu. @mekston @Starrk

3

@Kgorecki2500 Fajne to było. Pamiętam jak zażyczył sobie, żeby święta były codziennie i po jakimś czasie ludzie już mieli dosyć. Nawet kolędnicy ze zmęczoną miną śpiewali "A w piętnasty dzień tych świąt, moja miła dała mi kuropatwę na gruszyyy"!
No i morał był taki, że święta dlatego są magiczne, bo są raz w roku i człowiek na nie czeka. :D

4

Piękne są te zapowiedzi zawodników przed meczami MŚ. Zwłaszcza jak Osa wchodzi. "The greatest player in history".



@Starrk @mekston

23

Nie ma sytuacji w życiu, do której nie pasowałaby jakaś scena z Kiepskich. XD



@Sinirsey @michaleu @DragonxNF @gumaz @FcPortoFan1999 @Czajka90 @Szklaner @PatrychoO

4

Kyren Wilson mocny comeback. Z 3:7 na 10:7 ze Stanem Moodym. Szkoda młodego Anglika, ale jak na debiut to się nieźle pokazał. W II rundzie już mamy hit, Wilson - Allen.

@mekston @Starrk

4

@gumaz Tylko Ty jesteś moim idolem, przystojniaku.

2

@mekston Wygrany tego meczu i tak dostaje lanie w II rundzie od GOATa.

5

@michaleu Najważniejsze, że @BulaKG oznaczony.

3

@Marusek Bo jest kapitalny!

2

Littler za szybko zrzucony z tronu nie będzie. Więcej punktów niż 2, 3 i 4 miejsce razem wzięte. Chooore.

3

@mekston @Starrk 6:3 po pierwszej sesji, do tego dwie setki zrobił. Wynik ponad stan. Ogólnie on jest pierwszym angielskim zawodnikiem przed 20 rokiem życia, który awansował na MŚ od 2007 roku, kiedy tego dokonał 18-letni wówczas Judd Trump.

Duży talent. Już w tym sezonie dwa ćwierćfinały turniejów rankingowych + ograni Higgins, Wilson, Ding, Hawkins czy Carter. Umie walczyć z większymi. Trzymam kciuki za młodego.

3

Debiutant Stan Moody ładnie leci. 5:2 póki co z MŚ z 2024 i numerem 2 rankingu.

3

@1LY0 A co mnie to gówno obchodzi? Wybitny odcinek.

@michaleu Jeden z lepszych. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?