1

@FcPortoFan1999 Widzę, żeś obrażony za Littlera. I słusznie. XD

1

@FcPortoFan1999 Bezpośredni z Wieczystą na remis, ale potem i tak bilans bramek, gdzie Wisła ma kolosalną przewagę. Także witamy Białą Gwiazdę ponownie w polskiej elicie.

6

Wisła chyba wraca już w ten weekend do E-klasy. Tego się spierdzielić już nie da.

2

@mekston Higgins się obudził, zaczął wbijać +50 breaki. Szkoda, że mało setek w tym turnieju. 67 w tym roku, a rok temu było 107... Nawet jak jeszcze coś dorzucą w półfinałach i finale to nie tyle.

2

@Frimpong Waldek, kochany Waldek.


1

Najlepszy darter świata wraca na fotel lidera w tabeli Premier League.

1

@FcPortoFan1999 Bo Ty też tam będziesz? Heloł?

1

@FcPortoFan1999 Littler chyba ma ochotę na dzisiejszą noc Premier League. Będziemy tam.

1

@michaleu Błonasera.

2

Littler w finale, ale się przejechał po Gezzym. Swoją drogą ostatnie 10 meczów między nimi to jest 9:1 dla The Nuke'a. Brutal.

2

@RobiS Tam w Gothicu chyba II była taka misja z Szalonym Fellanem, co napierdzielał młotkiem cały czas i trzeba było go uspokoić. XD

3

Ale to był dobry mecz van Veena. Jeszcze 152 zamknął mecz.

5

Littler w swoim stylu, czyli na genialnym poziomie. Rock 100% na dablach, ale to za mało i tak na mistrza świata.

2

@BojanKriKicz Też będę zerkał.

5

@PatrychoO Np, tu.


7

Jak co czwartek lecimy z rzutkowym Premier League. Ośmiu najlepszych darterów globu. Auuu.

7

Tylko nie przesadzajcie z tłuściną, bo Was wywiozą na Bonifratrów jak grubasa.

2

@FcPortoFan1999 Pesymista z Ciebie. Znany też jest z największego talentu do rzutków jaki widział świat.

1

@FcPortoFan1999 To Cię będę oznaczał przy postach o nim, to poznasz.

1

@FcPortoFan1999 Dzisiaj swój mecz rozgrywa Luke Littler. Pozdrawiam.

3

@NeroTFP1 Adam Mickiewicz kiedyś piękną fraszkę o tym napisał.

Był dzisiaj u mnie Nero
Testament już spisałem
Nekrolog już jest w ksero
Rodzinie powiedziałem
Pożyczkę z banku wziąłem
Spłacać nie będę musiał
Dziś z podniesionym czołem
Na Karaiby ruszam
Ostatnie chwile życia
Spędzić na przyjemnościach
Bez zębów i ich mycia
I bez chrupania w kościach
Już dziś mi wszystko jedno
Nie żegnam się z żalem
Tym tekstem trafiam w sedno
Jak Messi z Arsenalem

16

Dżizas, co tu Robbo wymyślił. Genialne.



@mekston @JimMorrisonFCB @budel17 @Bykunn @macio_944 @Starrk @ranger3120 @zadafcb @damianex10

4

Ta trójka z rocznika 75 jest nieśmiertelna. Osa w 2022 MŚ, Williams rok temu finał, teraz Higgins czaruje.

12(!) awans do półfinału MŚ w karierze.

3

@mekston Skubany umie w comebacki. Z Osą to samo.

1

Higgins co wykrada Robertsonowi. 12:10 dla Szkota. Dziadek jest nie do zajechania.

@mekston

4

@zadafcb Świetny turniej Murphy'ego. Patrząc na te MŚ śmiem twierdzić, że będzie delikatnym faworytem w półfinale.

@Starrk @mekston @macio_944

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@mekston No Robbo nie poznaje w ogóle. Zawsze znany z wysokich breaków i ofensywnej gry, a tu mocno pragmatyczny i uważny snooker. Jak na takie nazwiska to średni mecz.

A teraz zmiana dyscypliny i czekamy na Sinner - Jodar. :D

1

@mekston Będzie 9:7 przed ostatnią sesją, ale i tak czuję, że Robbo to weźmie. Dla Higginsa już zbyt wymagające są te mecze.

6

Mark Allen pierwszym półfinalistą MŚ po pokonaniu Barry'ego Hawkinsa 13:11. Chyba najlepszy pod względem jakości ćwierćfinał.

Tym samym Allen wyrównuje swój najlepszy występ na MŚ. W 2009 roku przegrał półfinał z Higginsem 13:17, a w 2023 z Selbym 15:17. Teraz niezależnie z kim zagra będzie faworytem.

Może w końcu ukąsi w tym roku. UK już wygrał i Mastersa też. Brakuje mu MŚ do skompletowania potrójnej korony.



@mekston @budel17 @Colon @JimMorrisonFCB @Bykunn @ranger3120 @damianex10 @Starrk @zadafcb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?