Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Widzę, żeś obrażony za Littlera. I słusznie. XD
1
@FcPortoFan1999 Bezpośredni z Wieczystą na remis, ale potem i tak bilans bramek, gdzie Wisła ma kolosalną przewagę. Także witamy Białą Gwiazdę ponownie w polskiej elicie.
6
Wisła chyba wraca już w ten weekend do E-klasy. Tego się spierdzielić już nie da.
2
@mekston Higgins się obudził, zaczął wbijać +50 breaki. Szkoda, że mało setek w tym turnieju. 67 w tym roku, a rok temu było 107... Nawet jak jeszcze coś dorzucą w półfinałach i finale to nie tyle.
2
@Frimpong Waldek, kochany Waldek.
1
Najlepszy darter świata wraca na fotel lidera w tabeli Premier League.
1
@FcPortoFan1999 Bo Ty też tam będziesz? Heloł?
1
@FcPortoFan1999 Littler chyba ma ochotę na dzisiejszą noc Premier League. Będziemy tam.
1
@michaleu Błonasera.
2
Littler w finale, ale się przejechał po Gezzym. Swoją drogą ostatnie 10 meczów między nimi to jest 9:1 dla The Nuke'a. Brutal.
2
@RobiS Tam w Gothicu chyba II była taka misja z Szalonym Fellanem, co napierdzielał młotkiem cały czas i trzeba było go uspokoić. XD
3
Ale to był dobry mecz van Veena. Jeszcze 152 zamknął mecz.
5
Littler w swoim stylu, czyli na genialnym poziomie. Rock 100% na dablach, ale to za mało i tak na mistrza świata.
2
@BojanKriKicz Też będę zerkał.
5
@PatrychoO Np, tu.
7
Jak co czwartek lecimy z rzutkowym Premier League. Ośmiu najlepszych darterów globu. Auuu.
7
Tylko nie przesadzajcie z tłuściną, bo Was wywiozą na Bonifratrów jak grubasa.
2
@FcPortoFan1999 Pesymista z Ciebie. Znany też jest z największego talentu do rzutków jaki widział świat.
1
@FcPortoFan1999 To Cię będę oznaczał przy postach o nim, to poznasz.
1
@FcPortoFan1999 Dzisiaj swój mecz rozgrywa Luke Littler. Pozdrawiam.
3
@NeroTFP1 Adam Mickiewicz kiedyś piękną fraszkę o tym napisał.
Był dzisiaj u mnie Nero
Testament już spisałem
Nekrolog już jest w ksero
Rodzinie powiedziałem
Pożyczkę z banku wziąłem
Spłacać nie będę musiał
Dziś z podniesionym czołem
Na Karaiby ruszam
Ostatnie chwile życia
Spędzić na przyjemnościach
Bez zębów i ich mycia
I bez chrupania w kościach
Już dziś mi wszystko jedno
Nie żegnam się z żalem
Tym tekstem trafiam w sedno
Jak Messi z Arsenalem
16
Dżizas, co tu Robbo wymyślił. Genialne.
@mekston @JimMorrisonFCB @budel17 @Bykunn @macio_944 @Starrk @ranger3120 @zadafcb @damianex10
4
Ta trójka z rocznika 75 jest nieśmiertelna. Osa w 2022 MŚ, Williams rok temu finał, teraz Higgins czaruje.
12(!) awans do półfinału MŚ w karierze.
3
@mekston Skubany umie w comebacki. Z Osą to samo.
1
Higgins co wykrada Robertsonowi. 12:10 dla Szkota. Dziadek jest nie do zajechania.
@mekston
4
@zadafcb Świetny turniej Murphy'ego. Patrząc na te MŚ śmiem twierdzić, że będzie delikatnym faworytem w półfinale.
@Starrk @mekston @macio_944
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mekston No Robbo nie poznaje w ogóle. Zawsze znany z wysokich breaków i ofensywnej gry, a tu mocno pragmatyczny i uważny snooker. Jak na takie nazwiska to średni mecz.
A teraz zmiana dyscypliny i czekamy na Sinner - Jodar. :D
1
@mekston Będzie 9:7 przed ostatnią sesją, ale i tak czuję, że Robbo to weźmie. Dla Higginsa już zbyt wymagające są te mecze.
6
Mark Allen pierwszym półfinalistą MŚ po pokonaniu Barry'ego Hawkinsa 13:11. Chyba najlepszy pod względem jakości ćwierćfinał.
Tym samym Allen wyrównuje swój najlepszy występ na MŚ. W 2009 roku przegrał półfinał z Higginsem 13:17, a w 2023 z Selbym 15:17. Teraz niezależnie z kim zagra będzie faworytem.
Może w końcu ukąsi w tym roku. UK już wygrał i Mastersa też. Brakuje mu MŚ do skompletowania potrójnej korony.
@mekston @budel17 @Colon @JimMorrisonFCB @Bykunn @ranger3120 @damianex10 @Starrk @zadafcb