Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Brawo Panie sędzio, miód na me oczy.
2
@FcPortoFan1999 To fajnie mecz oglądasz. Zapamiętam zdradę.
5
Jazda Lech z najobrzydliwszym polskim klubem.
1
@severius Tak. Od razu wypłacają.
4
Komentarz usunięty
2
@gumaz Panie, a Pan miałeś tu nie przychodzić i dalej Pan tu przychodzisz.
1
@FcPortoFan1999 Pomówienia. Nazwę go robotem jak zdobędzie 17 MŚ, czyli o jedno więcej od Taylora. Także trochę sobie poczekamy.
3
@FcPortoFan1999 Ale ja nie potwierdziłem tego. Zapytałeś mnie co masz napisać, to Ci odpowiedziałem. :|
1
@FcPortoFan1999 Że jest robotem. :D
5
Littler z 9 lotką przeciwko Price'owi. I te średnie. :|
@FcPortoFan1999 @mekston
4
Mam nadzieję, że smakowało, Panie Michale.
1
@FcPortoFan1999 Tylko. Tam jest mocna walka o awans. Trzy drużyny odjechały.
1
@FcPortoFan1999 Dzisiaj tylko KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. :|
1
@Gaucho Ale ja nie mówię, że mamy zmieniać tożsamość, bo Barca się kojarzy z takim futbolem heavy metalowym. Jednak trochę cwaniactwa i puszczenia nogi z gazu momentami by się przydało (zwłaszcza w LM), skoro takie granie w Europie nam zwycięstwa w tych rozgrywkach nie daje.
4
@Andi18 A Real Madryt, który rok temu nie wygrał La Ligi w tym roku znowu jej nie wygra.
3
@norbi77 Głowne narzekania są o wysoką linię obrony w Lidze Mistrzów. Przydałby się tu plan b. Jednak 20 goli straconych w 12 meczach LM w tym sezonie to sporo.
2
@mekston 6:2 po pierwszej sesji, pełna kontrola.
Ogólnie wybiegając już do kolejnej rundy to też będzie potencjalnym faworytem. Jakby Neil awansował to i tak jego gra mocno nie przekonuje na tych MŚ. Dopiero chyba potencjalny półfinał z kimś z dwójki Zhao (raczej)/Murphy to mógłby być banger, bo obaj błyszczą na tym turnieju.
2
@gumaz Jordan i Messi snookera.
5
Ronnie co gra. Najlepszy snookerzysta w historii. Higgins póki co bezradny.
2
@Szklaner Szkoda, że tego aktora nie było w innych odcinkach. XD
3
@gumaz U mnie dziś odcinek Stypa wlatuje. Dawno nie oglądałem, a wybitny. Wujek Stasiek kopyta wyciągnął. XD I legendarny żur cmentarny Boczka. @Szklaner
4
O'Sullivan potężny 137-punktowy break i 3:1 z Higginsem.
1
@FcPortoFan1999 Tradyszyn. Woleli kibel na korytarzu niż własne wychodkowe Ferrari w domu. I uroczysta kolacja pod kiblem. XD
3
@FcPortoFan1999 Klimat starych odcinków top.
@gumaz Już taki odcinek o kiszeniu ogórków albo grzałce to jest przecież majstersztyk, a tematy niby błahe. :D
7
Kolejny odcineczek wybitnego serialu wleciał na kanał Polsatu. Tym razem "Dzień, w którym zatkał się kibel".
@FcPortoFan1999 @PatrychoO @gumaz @Szklaner @Czajka90 @Sinirsey @DragonxNF
1
@FcPortoFan1999 Jeszcze 8 miesięcy i sam będziesz oglądał jak zdobywa 3 tytuł.
1
@FcPortoFan1999 Zwycięstwo Littlera w Liverpoolu. Wiem, że oglądałeś.
1
@BulaKG Stópki się przyśniły? Czy Rataj? :|
2
@gumaz Bigos na świńskim ryju, Panie.
5
Przepiękne uderzenie Judda. XD
https://x.com/JesterThe_/status/2048071066698797445
@mekston @Starrk