Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Przejrzałem sobie zaplecza topowych lig i dość ciekawie to wygląda. Kilka uznanych marek może wrócić do krajowej elity.
W Hiszpanii chyba najciekawiej, bo Racing Santander liderem, a na miejscach zapewniających baraże są Deportivo La Coruna i Malaga. Miłe wspomnienia z tymi drużynami mam, to zapraszamy do La Ligi całą trójkę.
W Niemczech liderem Schalke, praktycznie dwie wygrane ich dzielą od powrotu do Bundesligi. Z szansami też Hannover.
We Francji Saint-Etienne z szansami na awans. Choć oni w ostatnich latach wracali do Ligue 1 i szybko z niej spadali, ale firma duża i utytułowana.
We Włoszech na miejscu barażowym Palermo. Też dość znany klub i dawno nie widziany w Serie A.
Życzę wszystkim w/w klubom awansu w tym sezonie. No i dodam jeszcze potężną polską ligę, gdzie utytułowana Wisła Kraków jest na dobrej drodze, żeby w końcu przełamać klątwę.
@michaleu @gumaz @FcPortoFan1999 @escarabajo @Gary
3
@kaamil1910 Mimo, że Mbappe to el Dictatore i fajnie, to co Ty porównujesz. Żółw w tym sezonie 40 goli dla madrycioków, a Endrick 7 dla OL. XD Nie ujmuje potencjału Brazolowi, ale ta teza jest dość zabawna.
18
Godzina 1 w nocy dochodzi, a człowiek se włącza Kiepskich odcinek Lądek Zdrój, gdzie Boczek fikołka w basenie skakał i dupą zalał całą kamienice, a jeden facet raz we wrzątku moczył jajka w Zdroju Lądku, jak to Edzio mówił. No i parodia Rubika z genialnym utworem "Jesień z dupy średniowiecza". Wybitne.
10
@BulaKG Widzę, żeś erosomanie już zajęty oglądaniem dup, a Rataj przegrywa.
2
@gumaz Panie, Pan miałeś tu nie przychodzić, a Pan dalej tu przychodzisz.
3
Marek grający na pierwszym biegu odjeżdża Antkowi, niestety. Różnica w doświadczeniu ogromna. Williams jak przechodził snookera wygrywając najważniejsze turnieje to Polaka jeszcze na świecie nie było. :|
1
MvG prime prawdopodobnie najlepsze w historii darta, ale co chłop zjazd zalicza od kilku lat to głowa mała.
1
@ACMaldini3 xD Jeden z najlepszych bramkarzy świata plackiem? Tak, miewa momenty zawiechy, a potem ratuje dupę drużynie.
2
@FcPortoFan1999 Nie ma co patrzeć, bo nie ma Twojego ulubionego zawodnika.
1
@Popitek12 Ano niski, brak dwóch Luke'ów aż za bardzo widoczny.
5
Ratajski po horrorze pokonuje numer 11 rankingu - Danny'ego Nopperta 6:5 i zagra w półfinale turnieju w Niemczech. Rywalem Aspinall (14) albo Smith (15). Dół drabinki mocniejszy, bo jest Price i MvG.
1
Co ten Milan odpierdala. XD 19 w tabeli Hellas ich ciśnie.
2
@BulaKG ASP nasz człowiek. 106 średnia i 150 na zamknięcie meczu.
4
Allen ładny comeback. Z 3:5 na 10:6 i pewny awans.
8
Rataj w ćwierćfinale turnieju w Niemczech. 6:2 z Cullenem. Teraz albo Noppert, albo Springer.
1
@Danny Gaucho A rekord asyst w sezonie top5 lig też nie jest zagrożony? Chyba wynosi 21 - Mullera i Messiego.
5
Arcydzieło wszech czasów w ten piękny wieczór. Ciągle nie mogę wyjść z podziwu, że Robert Plant miał tylko 23 lata gdy napisał ten utwór.
9
Bruno 18 asyst w tym MU to jest kuźwa sztuka. XD
2
@FcPortoFan1999 Ja wiem, że Pan wiesz, że ja wiem.
2
Brawo Lech, po mistrza.
6
@Encore No, ale w lutym dopiero do Atleti dołączył.
4
Lookman genialny transfer za taką kasę.
4
Naziole z Lazio robią nam nadzieję na wicemajstra, Panowie. Tylko pytanie czy my sami sobie ich nie odbierzemy. XD
@takisobiektos @Karol145 @michaleu @blakkudium
4
Kowalski uderzenie w stylu Marka - spod brzucha. Aż się Walijczyk uśmiechnął. :D
2
@BulaKG ASP zajebisty, jeden z ulubionych zawodników.
3
Williams 6:3 Kowalski po pierwszej sesji. Kurde, wynik dla Polaka gorszy niż gra, bo tej różnicy klas aż tak widać nie było. Na pewno różnica w czuciu bili i doświadczeniu na korzyść Marka. No nic, jutro wracamy i walczymy dalej, bo co innego pozostało. :|
5
Co się tu na gitarze odpierdziela to jest fenomen. Ciary za każdym razem. Gary Moore mistrz.
1
@Szklaner Ale z kamionki? Bo w słoiku to się nosi mocz do analizy.
3
@Szklaner Salomon Baba. Jak baba, jak chłop?
"A panu to z żadną kobietą nie wyjdzie. Pan ma palce jakieś takie krzywe". Dracz mistrz.
4
@PatrychoO Przecież to jeszcze dziecko. Puci puci Kacperku.