Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Eklerek CzekaMY.
https://i.pinimg.com/474x/0b/ca/54/0bca54d423a6d9dbd5395b03db142fd7.jpg
3
Osa mocny start, 4:0 i pierwszy break +100 w meczu. @mekston @Starrk
3
@Kgorecki2500 Fajne to było. Pamiętam jak zażyczył sobie, żeby święta były codziennie i po jakimś czasie ludzie już mieli dosyć. Nawet kolędnicy ze zmęczoną miną śpiewali "A w piętnasty dzień tych świąt, moja miła dała mi kuropatwę na gruszyyy"!
No i morał był taki, że święta dlatego są magiczne, bo są raz w roku i człowiek na nie czeka. :D
4
Piękne są te zapowiedzi zawodników przed meczami MŚ. Zwłaszcza jak Osa wchodzi. "The greatest player in history".
@Starrk @mekston
23
Nie ma sytuacji w życiu, do której nie pasowałaby jakaś scena z Kiepskich. XD
@Sinirsey @michaleu @DragonxNF @gumaz @FcPortoFan1999 @Czajka90 @Szklaner @PatrychoO
4
Kyren Wilson mocny comeback. Z 3:7 na 10:7 ze Stanem Moodym. Szkoda młodego Anglika, ale jak na debiut to się nieźle pokazał. W II rundzie już mamy hit, Wilson - Allen.
@mekston @Starrk
4
@gumaz Tylko Ty jesteś moim idolem, przystojniaku.
2
@mekston Wygrany tego meczu i tak dostaje lanie w II rundzie od GOATa.
5
@michaleu Najważniejsze, że @BulaKG oznaczony.
3
@Marusek Bo jest kapitalny!
2
Littler za szybko zrzucony z tronu nie będzie. Więcej punktów niż 2, 3 i 4 miejsce razem wzięte. Chooore.
3
@mekston @Starrk 6:3 po pierwszej sesji, do tego dwie setki zrobił. Wynik ponad stan. Ogólnie on jest pierwszym angielskim zawodnikiem przed 20 rokiem życia, który awansował na MŚ od 2007 roku, kiedy tego dokonał 18-letni wówczas Judd Trump.
Duży talent. Już w tym sezonie dwa ćwierćfinały turniejów rankingowych + ograni Higgins, Wilson, Ding, Hawkins czy Carter. Umie walczyć z większymi. Trzymam kciuki za młodego.
3
Debiutant Stan Moody ładnie leci. 5:2 póki co z MŚ z 2024 i numerem 2 rankingu.
3
@1LY0 A co mnie to gówno obchodzi? Wybitny odcinek.
@michaleu Jeden z lepszych. :|
25
Przejrzałem sobie zaplecza topowych lig i dość ciekawie to wygląda. Kilka uznanych marek może wrócić do krajowej elity.
W Hiszpanii chyba najciekawiej, bo Racing Santander liderem, a na miejscach zapewniających baraże są Deportivo La Coruna i Malaga. Miłe wspomnienia z tymi drużynami mam, to zapraszamy do La Ligi całą trójkę.
W Niemczech liderem Schalke, praktycznie dwie wygrane ich dzielą od powrotu do Bundesligi. Z szansami też Hannover.
We Francji Saint-Etienne z szansami na awans. Choć oni w ostatnich latach wracali do Ligue 1 i szybko z niej spadali, ale firma duża i utytułowana.
We Włoszech na miejscu barażowym Palermo. Też dość znany klub i dawno nie widziany w Serie A.
Życzę wszystkim w/w klubom awansu w tym sezonie. No i dodam jeszcze potężną polską ligę, gdzie utytułowana Wisła Kraków jest na dobrej drodze, żeby w końcu przełamać klątwę.
@michaleu @gumaz @FcPortoFan1999 @escarabajo @Gary
3
@kaamil1910 Mimo, że Mbappe to el Dictatore i fajnie, to co Ty porównujesz. Żółw w tym sezonie 40 goli dla madrycioków, a Endrick 7 dla OL. XD Nie ujmuje potencjału Brazolowi, ale ta teza jest dość zabawna.
18
Godzina 1 w nocy dochodzi, a człowiek se włącza Kiepskich odcinek Lądek Zdrój, gdzie Boczek fikołka w basenie skakał i dupą zalał całą kamienice, a jeden facet raz we wrzątku moczył jajka w Zdroju Lądku, jak to Edzio mówił. No i parodia Rubika z genialnym utworem "Jesień z dupy średniowiecza". Wybitne.
10
@BulaKG Widzę, żeś erosomanie już zajęty oglądaniem dup, a Rataj przegrywa.
2
@gumaz Panie, Pan miałeś tu nie przychodzić, a Pan dalej tu przychodzisz.
3
Marek grający na pierwszym biegu odjeżdża Antkowi, niestety. Różnica w doświadczeniu ogromna. Williams jak przechodził snookera wygrywając najważniejsze turnieje to Polaka jeszcze na świecie nie było. :|
1
MvG prime prawdopodobnie najlepsze w historii darta, ale co chłop zjazd zalicza od kilku lat to głowa mała.
1
@ACMaldini3 xD Jeden z najlepszych bramkarzy świata plackiem? Tak, miewa momenty zawiechy, a potem ratuje dupę drużynie.
2
@FcPortoFan1999 Nie ma co patrzeć, bo nie ma Twojego ulubionego zawodnika.
1
@Popitek12 Ano niski, brak dwóch Luke'ów aż za bardzo widoczny.
5
Ratajski po horrorze pokonuje numer 11 rankingu - Danny'ego Nopperta 6:5 i zagra w półfinale turnieju w Niemczech. Rywalem Aspinall (14) albo Smith (15). Dół drabinki mocniejszy, bo jest Price i MvG.
1
Co ten Milan odpierdala. XD 19 w tabeli Hellas ich ciśnie.
2
@BulaKG ASP nasz człowiek. 106 średnia i 150 na zamknięcie meczu.
4
Allen ładny comeback. Z 3:5 na 10:6 i pewny awans.
8
Rataj w ćwierćfinale turnieju w Niemczech. 6:2 z Cullenem. Teraz albo Noppert, albo Springer.
1
@Danny Gaucho A rekord asyst w sezonie top5 lig też nie jest zagrożony? Chyba wynosi 21 - Mullera i Messiego.