Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston To też topka ze strony Zhao. Snooker idealny. Choć chyba nad uderzenie Higginsa bym tego nie dał.
5
Tymczasem Rataj gra na średniej 107 i przegrywa mecz. XD
2
@mekston No to było chore. Coś pięknego. :D Na razie jak dla mnie n1.
5
Jednak Higgins. Szkoda, ale szacun dla Jaśka. Z 4:9 potężny comeback. Dwie legendy zagrały wybitny mecz.
4
Wu Yize jedna wygrana partia od wyrzucenia Selby'ego. 12:9.
1
Osa w tarapatach. Niemniej dziadki dają najlepszy mecz tych MŚ.
4
Higgins odpowiada breakiem +100. 11:11. Idą łeb w łeb. Na 22 frejmy w 19 z nich padły breaki +50. Top poziom, ale oby Ronnie to wziął.
@mekston @Starrk
2
@mekston Dziadki dalej to mają. Jak na fakt, że obaj mają razem ponad 100 lat to poziom bardzo wysoki.
3
Higgins już praktycznie dogonił Osę, 8:9. 4 partia z rzędu wygrana przez Szkota. Niedobrze.
A na drugim stole nieco sensacji, bo Wu Yize już 10:7 prowadzi z Selbym. Ciekawe czy młody Chińczyk wytrzyma ciśnienie.
@Starrk @mekston
3
@Starrk Allen kiedyś pięknie grał, gość ma ponad 700 setek w karierze, jako jedyny wbił maxa we wszystkich trzech turniejach potrójnej korony. Ale zmienił swój styl na średnio oglądalny. Lubić go lubię, ale nie chcę, żeby tacy gracze zgarniali MŚ.
8
Genialny utwór w ten piękny poniedziałek.
6
Rekord świata w maratonie wynosił 2:00:35... Wczoraj ten wynik został zepchnięty na czwarte miejsce.
1. 1:59:30
2. 1:59:41
3. 2:00:28
Tym samym granica dwóch godzin została złamana przez dwóch maratończyków. Sebastian Sawe z Kenii był tym pierwszym. Tylko pytanie ile utrzyma się ten rekord patrząc na to, że granica co chwilę jest przesuwana.
2
@Konradowskyy A nawet jeszcze z garażu nie wyjechałeś.
11
Panie, u Pana Amoroso nie wyjdzie, bo to tylko u takich co mają jajogłowie, a Pan masz taką czaszkę bardziej kwadratową i u Pana na mandolinę by było dobre.
@Sinirsey @FcPortoFan1999 @gumaz @DragonxNF @PatrychoO @Czajka90 @Szklaner
2
@Encore Wszystkie top, ale...
1. Gladiator
2. Braveheart
3. Troja
4. 300
1
@AmigoBlancos Razem wszyscy mają 7 LM, trochę szacunku.
2
@Roobo Licznik kręcony jak przy peselach młodych afrykańskich talentów.
6
Bariera dwóch godzin w maratonie złamana. I to przez dwóch biegaczy. Kosmos. 1:59:30 - nowy oficjalny rekord.
45
Jak to kiedyś Piłsudski powiedział. Naród piękny, tylko Legia stara kur...a.
1
Ronnie bez litości. 8:3 z Higginsem już.
4
Schalke krok od powrotu do Bundesligi. Dzisiaj ważna wygrana 3:2 na wyjeździe nad drugim Paderbornem. CzekaMY.
3
@blakkudium Zapraszamy do Milanu.
2
@TR3YWAY 184. XD Także ideollo.
1
@TR3YWAY Panie, 83 kg siedzi i nie ma zamiaru się zmienić. Jestem bezpieczny. XD
4
@Majkel34 Boją się, że zbyt często powtarzana fraza się nie spełni. Szacunek.
2
@tbas Piłkarz powinien mieć na tyle rozumu, żeby nie robić takich fauli na początku meczu i nie osłabiać swojej drużyny na większość spotkania.
1
Fajnie, że ze strima latwogang walka z rakiem przeniosła się do Poznania. Klasa Leszek.
1
@FcPortoFan1999 Obecnych i przyszłych.
1
@Arkon Pięknie piecze. Oby tak dalej Legia.
6
Lech, zostaw ich, oni mają żółte papiery.