2

@mekston To też topka ze strony Zhao. Snooker idealny. Choć chyba nad uderzenie Higginsa bym tego nie dał.


5

Tymczasem Rataj gra na średniej 107 i przegrywa mecz. XD


2

@mekston No to było chore. Coś pięknego. :D Na razie jak dla mnie n1.

5

Jednak Higgins. Szkoda, ale szacun dla Jaśka. Z 4:9 potężny comeback. Dwie legendy zagrały wybitny mecz.

4

Wu Yize jedna wygrana partia od wyrzucenia Selby'ego. 12:9.

1

Osa w tarapatach. Niemniej dziadki dają najlepszy mecz tych MŚ.

4

Higgins odpowiada breakiem +100. 11:11. Idą łeb w łeb. Na 22 frejmy w 19 z nich padły breaki +50. Top poziom, ale oby Ronnie to wziął.

@mekston @Starrk

2

@mekston Dziadki dalej to mają. Jak na fakt, że obaj mają razem ponad 100 lat to poziom bardzo wysoki.

3

Higgins już praktycznie dogonił Osę, 8:9. 4 partia z rzędu wygrana przez Szkota. Niedobrze.

A na drugim stole nieco sensacji, bo Wu Yize już 10:7 prowadzi z Selbym. Ciekawe czy młody Chińczyk wytrzyma ciśnienie.

@Starrk @mekston

3

@Starrk Allen kiedyś pięknie grał, gość ma ponad 700 setek w karierze, jako jedyny wbił maxa we wszystkich trzech turniejach potrójnej korony. Ale zmienił swój styl na średnio oglądalny. Lubić go lubię, ale nie chcę, żeby tacy gracze zgarniali MŚ.

8

Genialny utwór w ten piękny poniedziałek.

6

Rekord świata w maratonie wynosił 2:00:35... Wczoraj ten wynik został zepchnięty na czwarte miejsce.

1. 1:59:30
2. 1:59:41
3. 2:00:28

Tym samym granica dwóch godzin została złamana przez dwóch maratończyków. Sebastian Sawe z Kenii był tym pierwszym. Tylko pytanie ile utrzyma się ten rekord patrząc na to, że granica co chwilę jest przesuwana.

2

@Konradowskyy A nawet jeszcze z garażu nie wyjechałeś.

11

Panie, u Pana Amoroso nie wyjdzie, bo to tylko u takich co mają jajogłowie, a Pan masz taką czaszkę bardziej kwadratową i u Pana na mandolinę by było dobre.



@Sinirsey @FcPortoFan1999 @gumaz @DragonxNF @PatrychoO @Czajka90 @Szklaner

2

@Encore Wszystkie top, ale...

1. Gladiator
2. Braveheart
3. Troja
4. 300

1

@AmigoBlancos Razem wszyscy mają 7 LM, trochę szacunku.

2

@Roobo Licznik kręcony jak przy peselach młodych afrykańskich talentów.

6

Bariera dwóch godzin w maratonie złamana. I to przez dwóch biegaczy. Kosmos. 1:59:30 - nowy oficjalny rekord.


45

Jak to kiedyś Piłsudski powiedział. Naród piękny, tylko Legia stara kur...a.

1

Ronnie bez litości. 8:3 z Higginsem już.

4

Schalke krok od powrotu do Bundesligi. Dzisiaj ważna wygrana 3:2 na wyjeździe nad drugim Paderbornem. CzekaMY.

3

@blakkudium Zapraszamy do Milanu.

2

@TR3YWAY 184. XD Także ideollo.

1

@TR3YWAY Panie, 83 kg siedzi i nie ma zamiaru się zmienić. Jestem bezpieczny. XD

4

@Majkel34 Boją się, że zbyt często powtarzana fraza się nie spełni. Szacunek.

2

@tbas Piłkarz powinien mieć na tyle rozumu, żeby nie robić takich fauli na początku meczu i nie osłabiać swojej drużyny na większość spotkania.

1

Fajnie, że ze strima latwogang walka z rakiem przeniosła się do Poznania. Klasa Leszek.

1

@FcPortoFan1999 Obecnych i przyszłych.

1

@Arkon Pięknie piecze. Oby tak dalej Legia.

6

Lech, zostaw ich, oni mają żółte papiery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?