Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Brawo Górnik Zabrze. 38 lat czekania na trofeum i się doczekali.
1
Świetny poziom w półfinale MŚ w snookerze. Murphy i Higgins dają show, same wysokie breaki.
1
@severius I bardzo dobrze zrobił. O tej porze fajnie się pracuje. Pozdrawiam sąsiadka i jego cyrkularkę.
2
@Azazel_Pazuzu Kręci ksiądz i białogłowa co ukręci w mordę schowa.
11
Polsat na majóweczkę wrzuca odcinek "Okaz zdrowia", jak Ferdek i Boczek odpalają grilla w piwnicy. XD
@Szklaner @gumaz @FcPortoFan1999 @Sinirsey @Czajka90 @PatrychoO @DragonxNF @LAMC_10
1
Piękne podejście Murphy'ego na początku ostatniej sesji. 132 punktowy break. Ciągle Higgins na prowadzeniu 13:12.
W ogóle oba półfinały mocno zacięte. Ciekawe czy tak do końca będzie.
@mekston
3
Potężny start Wu Yize na początek 3 sesji - 142 punktowy break. 8:7 dla Chińczyka.
Oby tylko ta wczorajsza sytuacja nie podłamała Allena, bo wolałbym go w finale.
@mekston
1
@Popitek12 Też tak uważam. Tylko kogo w finale pokona, jak myślisz?
1
@mekston Przewaga niby nieduża, ale to już ostatnia sesja została, to będzie presja i będą nerwy.
3
Dziadek Higgins jest nie do zajechania. 13:11 z Murphym po 3 sesjach. Jeszcze setką skończył dzisiejsze granie.
@mekston @Starrk
3
Pisa pierwszym spadkowiczem Serie A. 2 wygrane w lidze. Nie będziemy tęsknić. Następny w kolejce Hellas.
1
Burnley brama, a trener napierdziela moonwalk'a. Pięknie.
2
@kubix05 Gladiator epic. Jeden z najlepszych filmów jaki kiedykolwiek powstał!
2
@gumaz Panie, Pan tu miałeś nie przychodzić, a Pan dalej tu przychodzisz. Zara kończę flaszkie i idę na Pana donieść normalnie do urzędu.
1
@Kgorecki2500 A czemu niedobre? Idą w dobrym kierunku, tak jak pod wodzą ś.p Jacka.
4
Śląsk też widzę na dobrej drodze, żeby wrócić do Eklapy. Magiera z góry dyryguje chyba.
8
Szkoda, że Allen nie wygrał tej partii, ale uderzenie absolutnie genialne.
@mekston @APTAPT @Bykunn @macio_944 @Starrk @ranger3120 @JimMorrisonFCB @Colon
2
@FcPortoFan1999 Jak zrobi awans to może się uda. Choć nawet jakby nie zrobił to bym go zostawił.
2
@FcPortoFan1999 6,5 roku mu stuknęło licząc poprzednie wizyty w Ruchu. :P
2
@mekston Moim zdaniem kompromitacja organizatorów z tym popędzaniem. Kryminał co się odwaliło w 14 partii.
2
@FcPortoFan1999 Życzę trenerowi mojego klubu z Chorzowa, żeby tyle trenował
Choć jego staż trzeba dodawać, bo był z przerwami.
1
@FcPortoFan1999 Tułacz nie jest tak długo jak Simeone. Bardziej mi chodziło o styl, a nie staż.
1
@FcPortoFan1999 Polski Simone jest w Katowicach.
1
@Kgorecki2500 Zawierucha grał u Tarantino. Choć słowo grał jest zbyt duże, ale jednak. Na jednym planie z Pacino, DiCaprio czy Pittem. Nie do przebicia. Zawierucha > wszyscy.
2
To jak już to powinni nie powtarzać frejma, tylko układ czerwonych jak na początku, tylko z tyloma bilami ile zostało na stole. I punkty oczywiście zawodników też zostają. A nie jakieś poganianie, jeszcze na tym poziomie. Wtf. Jak Allen ten mecz przegra to będzie gruba jazda.
6
Zajebisty układ mają. To trochę potrwa jeszcze. XD
https://x.com/_ROMemorabilia_/status/2050258461007495283
2
@mekston Też tak myślałem, że ciężko to porównać. Sinner bestia bez dwóch zdań. Myślisz, że bez Carlitosa powinien wziąć RG na luzie czy jednak ktoś tam przeszkodzić może?
2
@FcPortoFan1999 Odetkałbyś jej nos, co?
1
@mekston Ciekawy byłby mecz obecny Sinner vs Djoko w jego wieku, bo podobny styl gry. Choć Serb chyba w wieku 24 lat wygrał 3 szlemy w roku.
2
@Batys Tam się jeszcze niedawno fajny projekt zapowiadał. 3 lata temu zajęli 4 miejsce w tureckiej ekstraklasie, gole ładował Balotelli, a trenerem był Montella. Gruby upadek.