8

Brawo Górnik Zabrze. 38 lat czekania na trofeum i się doczekali.

1

Świetny poziom w półfinale MŚ w snookerze. Murphy i Higgins dają show, same wysokie breaki.

1

@severius I bardzo dobrze zrobił. O tej porze fajnie się pracuje. Pozdrawiam sąsiadka i jego cyrkularkę.

2

@Azazel_Pazuzu Kręci ksiądz i białogłowa co ukręci w mordę schowa.

11

Polsat na majóweczkę wrzuca odcinek "Okaz zdrowia", jak Ferdek i Boczek odpalają grilla w piwnicy. XD



@Szklaner @gumaz @FcPortoFan1999 @Sinirsey @Czajka90 @PatrychoO @DragonxNF @LAMC_10

1

Piękne podejście Murphy'ego na początku ostatniej sesji. 132 punktowy break. Ciągle Higgins na prowadzeniu 13:12.

W ogóle oba półfinały mocno zacięte. Ciekawe czy tak do końca będzie.

@mekston

3

Potężny start Wu Yize na początek 3 sesji - 142 punktowy break. 8:7 dla Chińczyka.

Oby tylko ta wczorajsza sytuacja nie podłamała Allena, bo wolałbym go w finale.

@mekston

1

@Popitek12 Też tak uważam. Tylko kogo w finale pokona, jak myślisz?

1

@mekston Przewaga niby nieduża, ale to już ostatnia sesja została, to będzie presja i będą nerwy.

3

Dziadek Higgins jest nie do zajechania. 13:11 z Murphym po 3 sesjach. Jeszcze setką skończył dzisiejsze granie.

@mekston @Starrk

3

Pisa pierwszym spadkowiczem Serie A. 2 wygrane w lidze. Nie będziemy tęsknić. Następny w kolejce Hellas.

1

Burnley brama, a trener napierdziela moonwalk'a. Pięknie.

2

@kubix05 Gladiator epic. Jeden z najlepszych filmów jaki kiedykolwiek powstał!

2

@gumaz Panie, Pan tu miałeś nie przychodzić, a Pan dalej tu przychodzisz. Zara kończę flaszkie i idę na Pana donieść normalnie do urzędu.

1

@Kgorecki2500 A czemu niedobre? Idą w dobrym kierunku, tak jak pod wodzą ś.p Jacka.

4

Śląsk też widzę na dobrej drodze, żeby wrócić do Eklapy. Magiera z góry dyryguje chyba.

8

Szkoda, że Allen nie wygrał tej partii, ale uderzenie absolutnie genialne.



@mekston @APTAPT @Bykunn @macio_944 @Starrk @ranger3120 @JimMorrisonFCB @Colon

2

@FcPortoFan1999 Jak zrobi awans to może się uda. Choć nawet jakby nie zrobił to bym go zostawił.

2

@FcPortoFan1999 6,5 roku mu stuknęło licząc poprzednie wizyty w Ruchu. :P

2

@mekston Moim zdaniem kompromitacja organizatorów z tym popędzaniem. Kryminał co się odwaliło w 14 partii.

2

@FcPortoFan1999 Życzę trenerowi mojego klubu z Chorzowa, żeby tyle trenował
Choć jego staż trzeba dodawać, bo był z przerwami.

1

@FcPortoFan1999 Tułacz nie jest tak długo jak Simeone. Bardziej mi chodziło o styl, a nie staż.

1

@FcPortoFan1999 Polski Simone jest w Katowicach.

1

@Kgorecki2500 Zawierucha grał u Tarantino. Choć słowo grał jest zbyt duże, ale jednak. Na jednym planie z Pacino, DiCaprio czy Pittem. Nie do przebicia. Zawierucha > wszyscy.

2

To jak już to powinni nie powtarzać frejma, tylko układ czerwonych jak na początku, tylko z tyloma bilami ile zostało na stole. I punkty oczywiście zawodników też zostają. A nie jakieś poganianie, jeszcze na tym poziomie. Wtf. Jak Allen ten mecz przegra to będzie gruba jazda.

6

Zajebisty układ mają. To trochę potrwa jeszcze. XD

https://x.com/_ROMemorabilia_/status/2050258461007495283

2

@mekston Też tak myślałem, że ciężko to porównać. Sinner bestia bez dwóch zdań. Myślisz, że bez Carlitosa powinien wziąć RG na luzie czy jednak ktoś tam przeszkodzić może?

2

@FcPortoFan1999 Odetkałbyś jej nos, co?

1

@mekston Ciekawy byłby mecz obecny Sinner vs Djoko w jego wieku, bo podobny styl gry. Choć Serb chyba w wieku 24 lat wygrał 3 szlemy w roku.

2

@Batys Tam się jeszcze niedawno fajny projekt zapowiadał. 3 lata temu zajęli 4 miejsce w tureckiej ekstraklasie, gole ładował Balotelli, a trenerem był Montella. Gruby upadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?