Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Zwycięstwo Littlera w Liverpoolu. Wiem, że oglądałeś.
1
@BulaKG Stópki się przyśniły? Czy Rataj? :|
2
@gumaz Bigos na świńskim ryju, Panie.
5
Przepiękne uderzenie Judda. XD
https://x.com/JesterThe_/status/2048071066698797445
@mekston @Starrk
3
Osa zaczyna klasyk od wygranego frejma. Lecimy po 8 tytuł.
3
Sebek co średnią pyknął.
2
@Szklaner Aż się łezka w oku kręci!
1
Wilson już przegrywał 0:5 z Allenem, a obecnie prowadzi 6:5. Ładny comeback.
4
@Eklerek Swoją drogą zajebiste te niebieskie stroje MU.
1
@mekston Ta dwójka z młodych tylko się wyróżnia czy jest ktoś ciekawy jeszcze do obserwacji?
4
Muzyka wesoła, optymistyczna. Tekst o zrzuceniu bomby na Hiroszimę. Piękny utwór.
3
@Starrk Jego mam wrażenie nigdy skreślać nie można na MŚ. 4 finały nie wzięły się znikąd. I w ćwierćfinale kolejny Chińczyk. :D
4
Murphy pozamiatał Xiao na tyle, że nawet III sesja nie była potrzebna. 13:3 i 4 breaki +100. Rozkręca się Magik.
4
@Starrk Trend się zmienia niewątpliwie, ale myślę, że taki szczyt chińskiego snookera dopiero przed nami (za 5-10 lat). Obecnie to jest tylko jeden Chińczyk na topowym poziomie - Zhao. Ding historycznie wiadomo - legenda, ale ostatnie lata mocno przeciętne jak na jego umiejętności. Jednak snookerzystów z Wysp obecnie jest więcej na tym światowym poziomie. Przewagą Chin jest szkolenie, bo więcej młodych talentów jest u nich niż u Anglików czy Szkotów.
2
@gumaz Panie, nie obrażaj Pan, dobre?
1
@CPuyol No tu się zgadzam, że był mocny hype na Chelsea. Tylko za poprzedniego trenera wyglądali bardzo dobrze. Pewnie LM i tak by nie wygrali, ale top5 w lidze by było. Poza tym, tam burdel od podstaw jest, kupują jaśków za duże pieniądze i potem efekt jest jaki jest.
1
Littler zmiażdżył Claytona w finale w Liverpoolu. 6:1 na prawie 105 średniej. Czy się go lubi, czy nie to jest epokowy talent. Oglądanie jego gry to przyjemność. Tylko mógłby się z zachowaniem ogarnąć.
2
@gumaz No jest ciężko, ale daje radę. Poza tym, teraz filmów nieco mniej wlatuje, kiedyś byłem większym kinomanem, Panie Gumaz.
3
@MesQueUnClub_87 @gumaz No i pudło, bo wszystko żem widział dość wyjątkowo.
Dolores mi się mega podobało, uwielbiam Kathy Bates, po Misery zagłębiłem się w jej twórczość. Świetna aktorka.
1
@CPuyol Tylko wiesz, że KMŚ wygrywali z innym trenerem? Wiesz to, prawda?
3
Łysy na 108 średniej prawie, a i tak przegrał. XD Piękny finał Clayton - Littler się szykuje.
2
Clayton świrze graj tak dalej. Piękny dart.
Czekamy na finał z Littlerem.
1
Littler bez litości.
5
@michaleu @BulaKG zboczeńcu, tęsknimy.
5
Robbo złapał kontrolę, 8:5. Także chyba Vafaei będzie jedynym z kwalifikantów w II rundzie.
A Allen jedzie z Wilsonem. 4:0 już.
@mekston @Starrk
4
@majkiii Paradoksalnie to głównie dieta proszę Pana. + Kawa piernikowa.
5
@MessiForeverTheBest Dzień Świra ofkors.
1
@kanver_ W której to minucie, bo chyba przeoczyłem?
2
@blakkudium Prawie, tylko spolszczona wersja. :D
2
@blakkudium Na dziś to mój imiennik poza zasięgiem. :|