1

@FcPortoFan1999 Zwycięstwo Littlera w Liverpoolu. Wiem, że oglądałeś.

1

@BulaKG Stópki się przyśniły? Czy Rataj? :|

2

@gumaz Bigos na świńskim ryju, Panie.

5

3

Osa zaczyna klasyk od wygranego frejma. Lecimy po 8 tytuł.

3

Sebek co średnią pyknął.

2

@Szklaner Aż się łezka w oku kręci!

1

Wilson już przegrywał 0:5 z Allenem, a obecnie prowadzi 6:5. Ładny comeback.

4

@Eklerek Swoją drogą zajebiste te niebieskie stroje MU.

1

@mekston Ta dwójka z młodych tylko się wyróżnia czy jest ktoś ciekawy jeszcze do obserwacji?

4

Muzyka wesoła, optymistyczna. Tekst o zrzuceniu bomby na Hiroszimę. Piękny utwór.


3

@Starrk Jego mam wrażenie nigdy skreślać nie można na MŚ. 4 finały nie wzięły się znikąd. I w ćwierćfinale kolejny Chińczyk. :D

4

Murphy pozamiatał Xiao na tyle, że nawet III sesja nie była potrzebna. 13:3 i 4 breaki +100. Rozkręca się Magik.

4

@Starrk Trend się zmienia niewątpliwie, ale myślę, że taki szczyt chińskiego snookera dopiero przed nami (za 5-10 lat). Obecnie to jest tylko jeden Chińczyk na topowym poziomie - Zhao. Ding historycznie wiadomo - legenda, ale ostatnie lata mocno przeciętne jak na jego umiejętności. Jednak snookerzystów z Wysp obecnie jest więcej na tym światowym poziomie. Przewagą Chin jest szkolenie, bo więcej młodych talentów jest u nich niż u Anglików czy Szkotów.

2

@gumaz Panie, nie obrażaj Pan, dobre?

1

@CPuyol No tu się zgadzam, że był mocny hype na Chelsea. Tylko za poprzedniego trenera wyglądali bardzo dobrze. Pewnie LM i tak by nie wygrali, ale top5 w lidze by było. Poza tym, tam burdel od podstaw jest, kupują jaśków za duże pieniądze i potem efekt jest jaki jest.

1

Littler zmiażdżył Claytona w finale w Liverpoolu. 6:1 na prawie 105 średniej. Czy się go lubi, czy nie to jest epokowy talent. Oglądanie jego gry to przyjemność. Tylko mógłby się z zachowaniem ogarnąć.

2

@gumaz No jest ciężko, ale daje radę. Poza tym, teraz filmów nieco mniej wlatuje, kiedyś byłem większym kinomanem, Panie Gumaz.

3

@MesQueUnClub_87 @gumaz No i pudło, bo wszystko żem widział dość wyjątkowo.

Dolores mi się mega podobało, uwielbiam Kathy Bates, po Misery zagłębiłem się w jej twórczość. Świetna aktorka.

1

@CPuyol Tylko wiesz, że KMŚ wygrywali z innym trenerem? Wiesz to, prawda?

3

Łysy na 108 średniej prawie, a i tak przegrał. XD Piękny finał Clayton - Littler się szykuje.

2

Clayton świrze graj tak dalej. Piękny dart.

Czekamy na finał z Littlerem.


1

Littler bez litości.

5

@michaleu @BulaKG zboczeńcu, tęsknimy.

5

Robbo złapał kontrolę, 8:5. Także chyba Vafaei będzie jedynym z kwalifikantów w II rundzie.

A Allen jedzie z Wilsonem. 4:0 już.

@mekston @Starrk

4

@majkiii Paradoksalnie to głównie dieta proszę Pana. + Kawa piernikowa.

5

@MessiForeverTheBest Dzień Świra ofkors.

1

@kanver_ W której to minucie, bo chyba przeoczyłem?

2

@blakkudium Prawie, tylko spolszczona wersja. :D

2

@blakkudium Na dziś to mój imiennik poza zasięgiem. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?