1

@LeoMessiiBarcaPepa Messi to inna liga. Ponad 100 G+A miał w sezonie. To jest nietykalne.

7

Kane wczoraj 50 gol w sezonie. I jeszcze potencjalnie 8-10 meczów do końca. Może być brutalny wynik. W zasadzie to już jest.

1

@mekston Tylko pomijając Dembusia mamy jeszcze Olise, który ma 18 goli i 26 asyst licząc wszystkie rozgrywki. I to on jest obecnie najlepszym francuskim piłkarzem w tym sezonie. Bayern już ligę wygrał, w PN z dużymi szansami i w LM ich skreślać nie można. Także tam ciągle jest szansa na tryplet, a Olise może być jednocześnie najlepszym asystentem Bundesligi i LM.

A to ciągle mówimy tylko o Francuzach, a mamy właśnie Vitinhę (ale to PSG musiałoby zgarnąć LM i Portugalia MŚ), albo Kane, który idzie po złotego buta i też jak Olise ma szansę na tryplet (a jeszcze są MŚ, gdzie nawet jak Anglia ich nie wygra to Hurricane będzie jednym z faworytów do króla strzelców). Żółwiowi by było na rękę jakby Atletico/Arsenal zgarnęli LM.

Moim zdaniem ciężko będzie miał Mbappe, żeby wygrać ZP w tym roku, choć nawet teraz ciężko przewidzieć, bo MŚ mogą być kluczowe i nagle sezon klubowy nie będzie miał aż takiego znaczenia.

2

@mmaciass Nie no, nawet ten magnes nie pomoże. Nie ma opcji. Gość pewnie jej nigdy nie wygra. :D

1

Czyli Mbappe to trochę kukułcze jajo. Z nim PSG nie umiało wygrać LM, odszedł, a Ci wygrali wszystko. Real bez niego też był mocniejszy niż z nim.

No i kolejny rok bez Ligi Mistrzów i Złotej Piłki, bo nie chcę mi się wierzyć, że za samo Pichichi miałby ją dostać. Ok, są Mistrzostwa Świata i Francja jest jednym z faworytów, ale przecież inni Francuzi (Olise, Dembele) mają już lepszy sezon z klubem. Pięknie, oby tak dalej. :D

2

@mekston Razem z Carlitosem chyba obecnie najładniejszy tenis prezentują.

Ale mimo niechęci do Sinnera to trzeba przyznać, że się wyrobił skubany.

5

@Szklaner Mnie zawsze za serducho chwyta, gdy muzycy grają "Być bliżej Ciebie chce", uspokajając pasażerów, a w tle pełny chaos, rozpacz, walka o przetrwanie.

"Gentlemen, it has been a privilege playing with you tonight."

1

@FcPortoFan1999 Podrzuć coś swojego.

1

@FcPortoFan1999 A co nam pozostało? :| Lubisz?

@michaleu No baaa, zajebiste.

7

Ale siadł dzisiaj ten banger.

2

@MesQueUnClub_87 U mnie ciut lepiej, bo tylko Udręki nie widziałem.

"Szkoła dla łobuzów" jak dla mnie najlepsze z tej listy. No i Droga życia też zasługuje na pochwałę, ale tu nie jestem obiektywny, po prostu uwielbiam Sheena. :D

3

@majkiii W sumie gra Arsenalu w tym sezonie się za dużo nie różni od tej Atletico. Poza tym, to raczej będzie bój o to kto dostanie oklep w finale od kogoś z góry drabinki.

13

Mamy to! Antoni Kowalski pokonuje Jamie Jones'a 10:8 i jako pierwszy Polak w historii zagra w Mistrzostwach Świata w snookerze! Auuu, duma!

A teraz czas na remontadę Barcelony.

@mekston @macio_944 @Starrk @Bykunn @JimMorrisonFCB @Colon @budel17 @zadafcb @ranger3120 @gumaz

1

@Bzyczekk 7x60*. :P

10

Smuteczek. :( D12.



@BulaKG @mekston @FcPortoFan1999 @gumaz @D10SLEO @Peter @KRISU77

3

@Szklaner Jezu, ten odcinek jest genialny. Jeden z ulubienych. @FcPortoFan1999 oglądałeś?

3

@blakkudium W La Lidze by się przydał znowu. Świetny trener.

1

@FcPortoFan1999 Łap: :| Wiem, że ją lubisz. I pamiętaj, że to, że nie piszesz o erosomanii nie znaczy, że we łbie Ci się od niej nie roi.

3

@gumaz Oczywiście, że to erosoman i gawędziarz. Już wszyscy o tym wiedzą. @FcPortoFan1999, jestem z Ciebie dumny.

1

@FcPortoFan1999 Kto mistrzem Polski zostanie według Portofana?

3

@FcPortoFan1999 Za dużo Ekstraklasy i żeś L4 musiał wziąć.

7

Antoni Kowalski już 5:2. Kurde, wieczorem oprócz remontady Barcy możemy mieć pierwszego polskiego snookerzystę w historii, który zagra w MŚ.

3

Schalke z 40 letnim Dzeko blisko powrotu do Bundesligi. :D

17

4

@gumaz Miodowe też się spaprały pod koniec jak Kiepscy. Ale w szczycie oba seriale wybitne.

8

@mrboom Bo jabłonie to rosną pod Grójcem, a bociany? Gdzie widziałeś bocianowy las, sad, zagajnik bocianowy, no gdzie widziałeś?

10

7

Muzyka klasyczna i legendarne utwory z każdego zakątka świata tylko w Tom & Jerry. No i w Zwariowanych melodiach. Aż się łezka w oku kręci.

7

Swoją drogą MU na dobrej drodze, żeby wrócić do LM. Choć fanem nie jestem, tak fajnie jakby dopięli te top5, tak jak Milan w Italii top4. Brakuje tych dwóch gigantów.

1

@JimMorrisonFCB 2:10. Różnica klas, co tu dużo mówić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?