7

@FCB_dimiC Szkoda, że nie jest jak w Championship, że wystarczyłoby tylko 1:0 i od razu karne. Nawet jak się pierwszy mecz przegra 0:7.

4

Chapeau bas za to co Lucho zrobił w PSG. Nigdy tej drużyny nie lubiłem i raczej nie polubię, ale ciężko nie zauważyć potężnej wręcz zmiany. Kiedyś bogaty gigant na glinianych nogach, klub-mem, który miał nigdy nie wygrać LM, a dzisiaj top3 drużyn na świecie od jakiegoś czasu. Wczoraj Liverpool nawet nie fiknął, 0 celnych strzałów i 26% posiadania piłki. PSG ma kasę, ale transfery robią z głową i teraz mają więcej udanych transakcji niż wtop - a kiedyś przecież było odwrotnie. No i jak już piszę o transferach to trzeba też docenić Camposa, który tam za sznurki pociąga, bo te niektóre transakcje to są majstersztyki. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek będę chwalił PSG za to, jak funkcjonują pod każdym względem, ale no... Innej opcji nie ma.

7

2

@michaleu No, że to erosoman i gawędziarz.

1

@FcPortoFan1999 Ty nie udawaj już grzecznego, bo ja wiem, że Ty wiesz.

1

@FcPortoFan1999 Panienki do towarzystwa ewentualnie. Ale nic poza tym.

1

5

@FcPortoFan1999 Tylko pewnie okupu chcesz, łobuzie Ty jeden.

1

@FCB24 Mastermind, Panie Holmes. Trzymamy kciuki zatem.

14

Xabi zły mówili, Arbeloa nowy Ancelotti mówili. Oby tam trenował jak najdłużej, tego sobie i Państwu życzę.

3

@MesQueUnClub_87 Witam. Wybacz za brak aktywności ostatnimi czasy, ale sprawy prywatne. Powinienem już wrócić na dobre tory.

Z powyższej listy widziałem tylko 3 tytuły. W mgnieniu oka odpaliłem zaraz po Łowcy androidów, bo pamiętam, że tam Rutger Hauer zrobił na mnie takie wrażenie, że chciałem się bardziej zagłębić w jego filmografię.
Pan i Władca też obejrzany no i legendarny Upadek. Bruno Ganz stworzył tam jedną z najlepszych kreacji jaką kiedykolwiek widziałem.

2

@mekston Jakie szanse, Panie mekston?

3

@MirusAmisz Nie ma co zwracać uwagi. Ja widziałem jakiś czas temu Rice'a, który miał więcej głosów od Pirlo czy Messiego w wyborze na najlepszego wykonawcę rzutów wolnych. XD Fanbase nad logiką. Stare, znałem.

2

@mekston Jeszcze finał RG rok temu był epicki. Poziom top, comeback. Ten mecz miał wszystko.

2

@mekston Na mączce fajne mecze. Lepiej się ogląda niż na twardej. :D

9

Michał Szubarczyk pokonał wczoraj 10:7 Ng On Yee w I rundzie kwalifikacji do Mistrzostw Świata i stał się najmłodszym zawodnikiem w historii, który wygrał mecz w Crucible (15 lat i 85 dni). Poprawił rekord o prawie 3 lata. Ciężko to będzie przebić.

Ciekawostką jest, że jego przeciwniczką była 3-krotna mistrzyni świata i obecnie jedna z najlepszych snookerzystek globu.



@Safrani @JimMorrisonFCB @Colon @mekston @budel17 @Bykunn @Starrk

9

@Encore Carrick jak zrobi top4 (a wszystko na to wskazuje) to powinien zostać. Ci to znowu widzę kombinować muszą. XD

2

Rataj oklep 2:7 od Nopperta. Słabiutko orzeł na dablach. :D

2

@mekston Oskar to jest prowokator. Nie lubi jak się go przy Littlerze oznacza, ale sam temat zaczyna, cwaniaczek jeden.

3

@FcPortoFan1999 Littler jest tak cienki, że nawet nie gra w tym turnieju. To wiele mówi, Panie Oskarze.

7

Rataj 6:2 z Mistrzem Świata z 2023. W półfinale zmierzy się z Noppertem. :D

1

@mekston To ten przystojniak, co mu główka siada w kluczowych momentach? XD

2

@BulaKG Michael coś formy nie może złapać. Duży zjazd po zdobyciu MŚ w 2023 roku. Ogólnie turniej na dość wyrównanym raczej poziomie, bo brakuje tych wszystkich Littlerów, Humphriesów czy Price'ów.

1

@BulaKG Springer albo Majkel Smith. Ten pierwszy wczoraj zlał van Gerwena 6:1.

6

Ratajski w ćwierćfinale. Wczoraj numer 12 rankingu pokonany, dzisiaj numer 14.

4

Gasperini w tym sezonie, a zwłaszcza dzisiaj:

6

Zhao Xintong pokonuje 10:3 Judda Trumpa w finale Tour Championship i zgarnia swój 6 tytuł rankingowy w karierze. 20:4 Zhao vs Higgins & Trump. Dominacja.

Brakuje słów na niego. Niesamowity. To był jego 6 finał rankingowy i 6 zwycięstwo. Na razie nie wie co to znaczy przegrać w finale. Przy okazji wskakuje na 4 miejsce w rankingu światowym - najwyższe w swojej karierze.

To był ostatni turniej przed MŚ. Jutro już ruszają eliminacje do największej snookerowej imprezy. I tytułu tam będzie bronił... Zhao Xintong. :D



@JimMorrisonFCB @Colon @budel17 @Safrani @Starrk @piotr1985 @Bykunn @mekston @ranger3120

2

@Herato Najlepsza reprezentacja w historii - Brazylia.

1

Dawno tak bezradnego Judda nie widziałem. Zhao już 8:3. No chłopak jest niesamowity.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?