Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Zdrowia filmowco-kucharzu. Informuj na bieżąco, Panie.
5
Trailer Przylądka strachu. Po tym, jak psychola Maxa Cady'ego w 1962 zagrał Robert Mitchum, w 1991 - Robert De Niro to w 2026 roku przyszła pora na Javiera Bardema. No, ciekawy jestem.
8
Brian Johnson z (jeszcze) wokalem łagodnym jak baranek w 1975 roku. Aż nie do pomyślenia, że kilka lat później będzie ostrym, krzykliwym, surowym wokalistą legendarnej grupy AC/DC. Piękne.
@JimMorrisonFCB @Safrani @Gary @Konradowskyy @Colon @Konradowskyy
2
@mekston Prosiłbym o oznaczanie przy postach stricte tenisowych. Powoli się wchłaniam w ten sport. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
1
@FcPortoFan1999 Kraj, z którego pochodzi pewien rzutnik o pseudonimie "The Nuke", który nie jest robotem.
1
@FcPortoFan1999 Chyba wiem dlaczego Anglii.
@mekston
8
Price wybitny wieczór. Każdy mecz na najwyższym możliwym poziomie.
3
Selby - Higgins ależ bitwa.
2
Van Veen top, 160 na zakończenie.
1
@ROBSSSON W darcie typowi Angole się akurat tak nie zachowują. A co do oglądania, to lubię śledzić jego mecze nie dlatego, że jest niegrzeczny, tylko dlatego, że świetnie gra. Po prostu.
1
W punkt. Sam uwielbiam odpalać darta, żeby oglądać Littlera w akcji, bo jest po prostu wybitny, ale zachowanie przy przegrywaniu poniżej krytyki. Brakuje mu tej klasy.
2
@mekston Oskar jak zwykle nie miał racji.
4
Price 112 średnia, zdrowy. Piękna forma dziś.
4
@Konradowskyy Genialny zespół. Tam każdy członek to jest topka w historii. Plant - jeden z najlepszych wokalistów, Page - gitarzystów i mistrz perkusji, niestety szybko zmarły Bonham. Bogowie rocka.
5
Tęsknię za Lucą w formie. Jeszcze 2 lata temu numer "2" rankingu światowego, w 2023 roku mistrzostwo świata po genialnym turnieju (ograni O'Sullivan, Williams, Selby, a w półfinale największy comeback w historii z 5-14 na 17-15). Obecnie 46 miejsce dopiero, mało gry w turniejach, a jak już gra to szybko odpada. A nie mówimy o wypalonym zawodniku, tylko o snookerzyście, który w tym roku skończył dopiero 31 lat. W formie topka światowa bez dwóch zdań, do tego magiczny styl gry, bezpośredni, techniczny i ofensywny - podobny do samego Osy. Strasznie osiadł na laurach.
@mekston @Starrk @budel17 @macio_944 @JimMorrisonFCB @piotr1985 @Bykunn
3
Czwartek, więc i wieczór z rzutkowym Premier League. Looks good.
5
@JimMorrisonFCB Mnie też, ale klimat był spoko. Poziom dowiózł i Hiszpania z tytułem. :D
8
Pierwszy gol na Mundialu 2010. Szabalalaaaa, bafana, bafana. Wuwuzele napierdzielały cały czas, ale turniej w RPA był piękny. Jabulani i Diego Forlan prime.
10
@Bolton Ciało Boga, głos anioła. Lubię chłopa za te jego niekonwencjonalność. W ogóle gość jakby dociął to byłby niezły dzik.
15
Jeden z najlepszych aktorów w dziejach. 19 lat tu miał... :|
3
@gumaz No nie da się wybrać. Nie każ mi tego robić, Panie Gumaz. Oba sporty zajebiste. :D
7
Poznaliśmy 16 rozstawionych zawodników w tegorocznych Mistrzostwach Świata. 7 Anglików, 5 Chińczyków i po jednym reprezentancie z Australii, Irlandii Północnej, Szkocji i Walii. Chiński snooker nigdy nie był tak mocny jak teraz.
6-15 kwietnia eliminacje (3 Polaków wystąpi)
18 kwietnia - 4 maja Mistrzostwa Świata
@mekston @JimMorrisonFCB @Colon @piotr1985 @Bykunn @Starrk @gumaz
2
@Safrani Z jajkiem? W takiej formie jak do żurku czy szczawiowej? To też muszę spróbować w takim razie. :D Ale z pulpecikami top!
4
@Safrani Z pulpecikami hit. Uwielbiam.
3
@DragonxNF Przepiękny wykon. Łezka się w oku kręci, Panie Dragon.
8
Świzdu gwizdu 1/4 roku poszła w piz..u. Zobacz Bożenko, zaraz Wielkanoc, Mundial i potem już na groby będzie trza iść. Ładnie czas zapindala.
1
@michaleu Delikatnie odbuduje zszargane serce. :|
5
Dzisiaj tak. Jutro i pojutrze też. Potem może przejdzie. :| (Polska i Włochy :().
https://pbs.twimg.com/media/CFNpGcYUkAETQY-?format=jpg&name=medium
@takisobiektos @Karol145 @michaleu
2
@NeroTFP1 Szpakowski w prime. Coś pięknego. 20 lat mija, a to ciągle wywołuje ciary. Nawet jeśli popełniał błędy to absolutny GOAT polskiej komentatorki piłkarskiej.
6
Parafrazując klasyka Pana Szpakowskiego:
Nokautujące uderzenie! Wreszcie wielki Bajraktarevic! Nie będzie bella Italia. Arrivederci Italia, prosto do domu! Do Rzymu, Neapolu, Turynu, makaron na maszynce kręcić.
Wstyd jak uj. Jedna z najbardziej utytułowanych reprezentacji nie jedzie na Mundial trzeci raz z rzędu po porażkach ze Szwecją, Macedonią i Bośnią. Zaorać i zasiać kapuchę.