Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Schalke z 40 letnim Dzeko blisko powrotu do Bundesligi. :D
17
@sebasarna
4
@gumaz Miodowe też się spaprały pod koniec jak Kiepscy. Ale w szczycie oba seriale wybitne.
8
@mrboom Bo jabłonie to rosną pod Grójcem, a bociany? Gdzie widziałeś bocianowy las, sad, zagajnik bocianowy, no gdzie widziałeś?
10
Tak wygląda Krupa Bolesław, znajomy Pana Boczka po 8 latach pracy w kotłowni. Ogłuchł, oślepł i garba dostał, wykrzywus jeden.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/68be14695728660ba9c05fd8ac542cc6d498831d5d6fe35d75132ab1a099906a,w400.jpg?author=Moted&auth=b341fe0b49fdee07dfe62305b4ffc367
@PatrychoO @Sinirsey @DragonxNF @gumaz @FcPortoFan1999 @Szklaner @Czajka90
7
Muzyka klasyczna i legendarne utwory z każdego zakątka świata tylko w Tom & Jerry. No i w Zwariowanych melodiach. Aż się łezka w oku kręci.
7
Swoją drogą MU na dobrej drodze, żeby wrócić do LM. Choć fanem nie jestem, tak fajnie jakby dopięli te top5, tak jak Milan w Italii top4. Brakuje tych dwóch gigantów.
1
@JimMorrisonFCB 2:10. Różnica klas, co tu dużo mówić.
1
@Szklaner Czyli dzisiaj tak, Panie Szklaner?
https://acmi-website-media-prod.s3.amazonaws.com/media/images/Kilgore_Robert_Duvall_delivering_the_famous_lin.original.jpg
2
@Esteban_ A ciekawe czy zna smak fioletowej czekolady Goplana, którą zaraz będę wpierdzielał. Jeśli nie, to niech żałuje.
3
@gumaz Panie, a Pan żeś dalej bezrobotny parobas, Panie Ferdku?
5
Antek Kowalski w ostatniej rundzie eliminacji MŚ w snookerze jako pierwszy Polak w historii. 10:8 dzisiaj z zawodnikiem znajdującym się o ponad 40 miejsc wyżej w rankingu. Duma. Oby jeszcze wygrał ten ostatni mecz, a potem mecze z największymi.
2
@July_6_BcN Owszem, ale ja za chór robiłem!
3
@FcPortoFan1999 Patrz co się w III lidze dziś działo. :|
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/wybrzeze-rewalskie-rewal-KKNOwNvN/zawisza-bydgoszcz-bog9Tb19/
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/naprzod-jedrzejow-n5XOBzNJ/sparta-kazimierza-wielka-pr4H2spi/
1
@Czajka90 Oł je, oł je, czy kochają się?
1
@FcPortoFan1999 Farioli top.
2
@LeoMessi1994 Kod milczenia i Droga smoka oczywiście, bo Strażnika Teksasu nie trzeba wymieniać.
Ale obiektywnie Chuck nie był jakimś wybitnym aktorem, tylko się go dobrze oglądało. Pasował do filmów akcji jak JCVD.
9
Klasyczne złoto. To był Andrzej Grabowski prime.
5
@Starrk I jeszcze dodam, że tęsknię za Panem aktorem Gandolfinim. Uwielbiałem gościa nie tylko w tej roli.
7
@Starrk Jak oglądałem pierwszy raz ten serial na TV to na tej ostatniej scenie grzebałem przy telewizorze, bo myślałem, że mi się coś odłączyło. Genialne zakończenie.
1
@Szczygiel06 Niestety nie ja. Mam tego pecha, że będę sobie wygodnie leżał i spał w ciepłym łóżeczku pod kołderką, ajajaj. :|
7
Haha, tak było. XD
1
@gumaz Babka wpierdzielająca mydło to jest coś pięknego. XD
13
Polsat rozpieszcza ostatnio kiepskofanów. Rekord Guinnessa - absolutny klasyk i jeden z najlepszych odcinków.
'Pan Kontatikte z wioski Omoro pływał na krokodylu dwa lata po Nilu'
@gumaz @Sinirsey @DragonxNF @Czajka90 @FcPortoFan1999 @FcPortoFan1999 @Szklaner @PatrychoO
6
Katowice ostatnio rozpieszczają. Meczycho z Rakowem i teraz z Lechem.
2
@FcPortoFan1999 Podobno już po Ciebie jadą z CBŚ, że zdradziłeś Ekstraklasę z Awanturą o kasę. Chłopie, zastanów się, Lech - GKS leci.
2
@FcPortoFan1999 A co tu za zebranie beze mnie, łobuzy?
12
22-letni Antoni Kowalski prowadzi po pierwszej sesji 7:2 z Joe O'Connorem, który jest sklasyfikowany na 28 miejscu w rankingu (Polak jest 69). Do tego dwa breaki +100 i atak na maxa (zatrzymało się na ostatniej czerwonej). Także duża niespodzianka póki co, pozytywna niespodzianka. Jeżeli wieczorem dopnie swego, to zostanie mu tylko jeden mecz, żeby stać się pierwszym polskim snookerzystą w historii, który wystąpi w turnieju głównym MŚ.
O Michale Szubarczyku nic nie pisałem, bo porażka była wkalulowana. 15 latek vs niedawny zawodnik top16. Ale i tak przejście dwóch rund to duży sukces. Zebrał punkty do rankingu, doświadczenie i trochę zarobił.
@Starrk @mekston @gumaz @Bykunn @ranger3120 @JimMorrisonFCB @macio_944 @Colon @budel17 @zadafcb
1
@mekston Dopiero zobaczyłem wynik, bo nie miałem jak oglądać. Ale chyba nic nie straciłem? Z tego co czytam to średni poziom.
3
@Frimpong Myslovitz to jeden z najlepszych polskich zespołów. Każda piosenka z sensem, z przekazem. Jeszcze ta wysoka i delikatna barwa Rojka pasuje idealnie do tych utworów. Bezbłędni.