- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
9
Czwartek, więc i wieczór z rzutkową Premier League. 5 kolejek do końca.
Dzisiaj tak:
van Veen - Price
Bunting - Clayton
Rock - van Gerwen
Humphries - Littler
@mekston @gumaz @BulaKG @D10SLEO @Peter @FcPortoFan1999 @Popitek12
1
@Giwera Ja czemu oznaczony?
1
@FcPortoFan1999 na złość
1
@gumaz Proszę mnie zatem nie prowokować.
1
@FcPortoFan1999 Z przyzwyczajenia już. Poza tym, pisałem Ci kiedyś, że jak już raz wlazłeś do darterskiej rodziny to już z niej nie wyjdziesz.
1
@Giwera Ja od wczoraj mam Zero Jeden L-jak zapomnieć porażkę i zmarnowane okazje a Ty mnie jeszcze obrażasz.
1
@FcPortoFan1999 jaka porazke?
Remis to remis, trzeba sie cieszyc
1
@mekston Wczorajszą porażkę ze Sportingiem 0-0.
1
@mekston Już nie będę nowego postu zaczynał, więc tu zapytam. Co z Carlitosem? Wiadomo czy zagra na RG?
1
@FcPortoFan1999 A ja przy Dua Lipie Cię oznaczyłem przyjacielu, ale pytanie czemu żeś został oznaczony nie padło.
1
@FcPortoFan1999 0-0 to remis, musisz doceniac cenny pkt i teraz tez wszyskie sily na lige
2
@michaleu moze Oski @FcPortoFan1999 potajemnie podkochuje sie w Dua Lipa
1
@mekston Jeśli tak to mu się nie dziwię.
1
@Giwera Zagra i wygra turniej! @mekston Nie doceniam bo to oznacza odpadnięcie i to dość smutne bo to wyglądało jak bez walki. @michaleu Muzyka mi nie przeszkadza.I proszę nie słuchać tych fake-newsów powyżej.
1
@Giwera na razie bez zmian, wystep zagrożony - komentarze wskazywaly ze 2 miesiace potrzebowac moze a to wykluczaloby z gry
1
@FcPortoFan1999 pkt to pkt
@Giwera nie sluchaj @FcPortoFan1999 w temacie Carlitosa, on go zaklina bo woli robota Sinnera
1
@FcPortoFan1999 Aha czyli muzyka w porządku. A jak byś miał ją ocenić to 10/10?
1
@mekston Garfield wraca i wygrywa ze stratą 2 setów. @michaleu Nie będę jej oceniał.
1
@FcPortoFan1999 uspokój się, on ma nadgarstek!
1
@FcPortoFan1999 i 0-0 to Twój ulubiony wynik, liczba bramek nie jest przesadzona i mozna skupic sie na wielu aspektach
0
@mekston Inni tenisiści są bez nadgarstka?