1

@mekston @FcPortoFan1999 Za miesiąc najważniejszy turniej w snookerowym kalendarzu - MŚ. W eliminacjach zagra 3 Polaków w tym 15-letni utalentowany Michał Szubarczyk. Może się wkręcisz jak w darta. :D

6

@MesQueUnClub_87 Wszystko odhaczone. Wściekły byk to jest arcydzieło pod każdym względem. De Niro prime i wszystko jasne. Scena w celi i "Why, why, why" robi na mnie wrażenie do dziś, mimo, że widziałem już to tysiące razy. Witaj Święty Mikołaju to jest mój świąteczny Kevin, którego muszę odhaczyć co grudzień. :D

26

2

@gumaz Najlepsze i tak było jak Paździoch zatrudnił Ferdka do rozciągania mu gaci. XD

2

@gumaz Panie, jak ja w robocie jestem i udaję, że pracuję. XD

4

Osa 4:0 do przerwy, 3 breaki +100, w tym jeden historyczny. Zazdroszczę przeciwnikowi oglądać z najlepszego miejsca GOATa w takiej formie. :D

1

@mekston Alcaraz - Fonseca, proszę Państwa. To chyba będzie banger? Czy młody szybki oklep dostanie?

19

O kur... O'Sullivan wbił breaka 153-punktowego. Myślałem, że w snookerze widziałem już wszystko.

1

@FcPortoFan1999 Robot nie dopuszcza do 0:5!

2

Littler przegrywał 0:5 Price'm i wygrał ten mecz 6:5. Nie no, nadczłowiek.

6

Van Gerwen big fish i zaraz Littler odpowiada tym samym. Damn.

3

Rock na średniej 84. XD Nic dziwnego, że dostał 0:6.

2

Littler średnią 105 wprowadził do poziomu normalnego dla niego. Przecież to jest darter wszech czasów.

1

@ZuczekFCB1899 Krawczyk to jest GOAT. Jeden z moich ulubionych polskich piosenkarzy. Głos nie do podrobienia. :|

0

@gumaz Panie, Rock jest najsłabszy z tej ósemki. Jeszcze meczu nawet nie wygrał w tej edycji, więc wszystko wskazuje na to, że Price to bierze.

3

@gumaz Nic nie obawiam już od kilku lat. XD Nawet piłki.

6

Jak co czwartek, ośmiu najlepszych darterów globu spotyka się w Premier League.

Van Veen nie dotarł do Dublina z powodu choroby, więc van Gerwen z automatycznym awansem. Ale i tak dobry wieczór się szykuje.

5

@NeroTFP1 Już z tego zdjęcia czuć zajebisty klimat. Jeszcze z taką obsadą... :D

3

@gumaz Ja kiedyś chciałem, ale potem sobie przypomniałem, że nie mogę zrezygnować ze żurka w chlebku.

2

O'Sullivan 5:3 Murphy. Dziadek wraca do formy przed MŚ.

2

@FcPortoFan1999 Witam z rana Panie erosomanie. Jak zdrówko?

18

Mecze z minimum 5 golami strzelonymi:

Za Xaviego (4 mecze):
Ceuta 5:0
Pilzno 5:1
Betis 5:0
Antwerp 5:0

Za Flicka (17 meczów):
7:0 Valladolid
5:1 Villarreal
5:1 Sevilla
5:1 Mallorca
7:1 Valencia
5:1 Betis
5:0 Valencia
5:2 Real Madryt
5:0 Young Boys
5:2 Crvena Zvezda
5:4 Benfica
6:0 Valencia
5:3 Betis
5:2 Sevilla
5:0 Bilbao
6:1 Olympiakos
7:2 Newcastle

Nokaut. A robi się jeszcze większe wow, jak porówna się liczbę meczów, w których prowadzili Barcelonę. Xavi - 142, Flick - 105. :D

7

Yamal w poprzednim sezonie: 39 G+A w 55 meczach,
Yamal w tym sezonie: 37 G+A w 39 meczach.

Chore to. Czyli leci po najlepszy sezon w karierze, bo te 2 punkty w kanadyjce w tych meczach, które zostały zrobi lekko. A może i pokusi się o 50 G+A? Ciągle mózg rozwalony, biorąc pod uwagę fakt, że on jeszcze nawet 19 lat nie ma.

2

@gumaz Na szczęście do legendarnego kibla można wejść i na nie mniej legendarny korytarz, Panie Edziu.

17

41 drużyn odhaczonych i strzelone im 109 goli. Dzień, w którym Lewy zakończy karierę będzie dniem smutnym.

16

My się cieszymy z 7:2, a wyobraźcie sobie ile byśmy wygrali, gdyby dzisiaj zamiast Raphinhi grał Fati.

2

Flick co ich po jajach w szatni biczem pochlastał. 7:2.

0

@NerwowyFistaszek To idzie Gigi Amoroso.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?