Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
17 mecz Barcy pod wodzą Flicka z minimum 5 golami strzelonymi. Za Xaviego takich meczów było tylko 4. Dominacja genetyczna.
1
@PatrychoO On ma taką głowę jajowatą to na mandolinę by było lepiej.
2
Czyli ta beznadziejna La Liga w kryzysie, w której kłopot jest zarejestrować piłkarza będzie miała więcej klubów w ćwierćfinale LM niż ta najpotężniejsza liga we wszechświecie Premier League?
6
Raphinha tylko gol i dwie asysty? Fati tu robi 5 bramek, 6 asyst, broni 2 rzuty karne i to wszystko jednocześnie sędziując mecz. Phi.
1
@Rastafarnianin @lucca87 Nie no, zgadzam się Panowie. Nie fair mocno, że tak samo są punktowane zwycięskie mecze w LM i w LK. XD
3
Bodo świetna kampania, ale norweska liga jako pierwsza z top15 już nie poprawi swojego wyniku w tym sezonie.
1
@Marusek Wybacz, że dopiero teraz, ale w takim zestawieniu zawsze Smokie.
2
@Aequlibre Yeremaya z nami łączyli. Piłkarz Deportivo, już drugi sezon tam czaruje na zapleczu LL.
7
Tymczasem na zapleczu La Ligi Racing Santander dumnie lideruje. I Deportivo La Coruna na drugim miejscu. Piękne by to były dwa powroty do hiszpańskiej elity. Ebi Smolarek łagodnie uśmiechnięty.
4
@MesQueUnClub_87 Wyjątkowo wszystko żem widział. Zgadzam się z przedmówcami - Pogorzelisko to jest absolutnie genialny film pod każdym względem. Wyróżnienię też Fargo. Tam, gdzie gra Pani McDormand, tam musi być dobrze.
4
@gumaz Wrzucili dychę do jednej paczki na milion i zadowoleni. Tylko z historii można usłyszeć, że ktoś wygrał, ale nie z własnego doświadczenia. Mowa o banknocie. XD
3
@misterio I tak z tej trójki Osa - Higgins - Marek czas go najbardziej oszczędził, jeśli chodzi o wygląd. :P
5
Osa sobie może opuszczać turnieje, a potem wraca do stołu i czaruje. Wierzę, że jest w stanie w tym roku zgarnąć 8 MŚ. Tego mu życzę. GOAT. @mekston
2
@michaleu Post o masowaniu i @FcPortoFan1999 klasycznie pierwszy komentarz. :D
11
Kiler to była topka polskich filmów. Nawet druga część była lepsza niż pierwsza. Fabuła i aktorstwo to jest top. Rewiński, Pazura, Englert, Stuhr, Kiersznowski... Tylko dwóch z tej piątki zostało. :/
Radosław, Mirosław, Zbigniew, co Wy mnie tutaj maszkarade robicie? Do budy!
4
@gumaz Jak ma grać tak w filmach jak gra, to niech mu nawet w trumnie położą jakąś 20stkę obok niego. :D
9
Leo to król memów! Uwielbiam!
5
@gumaz W tym wieku to już prostata bada jego.
1
@mekston Właśnie widzę, że jest blisko wyrzucenia samego Higginsa. Oby nasz Michał Szubarczyk szedł jego drogą. Ostatnie dwa turnieje i ruszamy z MŚ! Osa wraca do gry powoli.
1
@NeroTFP1 Zawsze bawi. XD
5
Wąskie grono Panów z 3 Oscarami. Day-Lewis... Szkoda, że już nie gra. :|
0
@gumaz Ronaldinho wyżej i Neymar out z top5.
2
@gumaz @1LY0 Polecam odcinek z nowszych "Pies ogrodnika". Próbują wszyscy każdym sposobem wykurzyć Boczka z kibla. Niby nowy odcinek, ale czuć klimat tych starszych. A końcówka najlepsza. XD
1
@NeroTFP1 O Jezu, to jest serio ciężkie pytanie. :D
Postawiłbym na Leo, ale to takie 55-45. Bardzo blisko. Uważam, że ten młodszy jest delikatnie lepszym aktorem (Pitt nigdy nie miał roli zagranej na takim poziomie jak DiCaprio w "Co gryzie Gilberta Grape'a"). Niemniej Brad to też świetny aktor, symbol naszej płci, piękny i przystojny po dziś dzień. Zawsze jak grał to nie schodził poniżej pewnego poziomu. Lubię, nawet bardzo lubię obu. Filmografia jednego i drugiego też do mnie trafia na bardzo podobnym poziomie. Minimalnie, ale Leo gdybym miał wszystkie aspekty porównać. Ale z małym bólem serca.
7
@michaleu Do pewnego czasu serial wybitny. Genialna gra aktorska, fabuła, idealna szydera z obecnej sytuacji w Polsce, do tego dużo zachowań mentalności Polaków. Potem się zepsuło, choć niektóre odcinki jeszcze trzymały poziom, ale już nie taki jak wcześniej.
0
@BojanKriKicz Witam. Podobają się mnie Twoje umiejętności matematyczne. Mógłby z Ciebie być niezły księgowy.
3
@MesQueUnClub_87 Widzę, że stary z mlekiem wrócił. :|
Z dzisiejszej listy wszystko odhaczone. Z racji tego, że mam słabość do filmów wojennych to "Byliśmy żołnierzami" postawiłbym na pierwszym miejscu. Odzyskany też super film.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Marian Paździoch przemawia co powinno się znaleźć na imprezie, żeby się udała. Wybitny myśliciel.
1
@michaleu Mój imiennik selekcjonerem, to nie może być inaczej. :|