La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1678 Culés

5

Mitchell Lawrie - warto zapamiętać.

Chłopak dominuje juniorskie rozgrywki darta. 22 tytuły na koncie, do tego w ostatnim roku wygrał 6 na 7 najważniejszych turniejów (w tym MŚ juniorów). W kategorii Open (bez ograniczeń wiekowych) doszedł do finału MŚ. Jest obecnym liderem organizacji, w której walczy z darterami dużo starszymi od siebie. Oczywiście numerem "1" stał się jako najmłodszy zawodnik w historii. I żeby tego było mało, to na początku marca zakończył lega 9 lotkami - również jako ten najmłodszy. Widzę, że chłopak sobie dość regularnie gra na średniej 95. Najwyższa jaką osiągnął w meczu to 103. To już jest wynik świetny na obecne standardy darta.
4 listopada tego roku skończy 16 lat i dopiero wtedy będzie mógł wystartować w eliminacjach o kartę PRO w tej najsilniejszej organizacji PDC. Podobną drogę musiał przejść Littler. No nie powiem, ale zapowiada się chłopak ciekawie.



@D10SLEO @gumaz @FcPortoFan1999 @Comfortable_ @mekston @APTAPT

1

@Giwera dawaj w sobote mistzostwa podkarpacia w rzeszowie pokazesz mi pare myczków :D

1

@gumaz Panie, jak ja na średniej 30 gram. XD Pierwszy lepszy z ulicy by mnie mógł uczyć. To bardziej @Popitek12 powinieneś wołać.

1

@Giwera @FcPortoFan1999 Oski to moze byc robot

1

@mekston Jeśli będzie przegrywał jak pewien Pan tylko wtedy kiedy będzie chciał to ma szansę.

1

@FcPortoFan1999 jak Taylor?

Czlowiek Littler moze miec problemy na robota

0

@FcPortoFan1999 Czyli rozumiem, że oznaczać przy darcie, ale nie jak gra Luke? :|

0

@Giwera A po cholerę akurat mnie oznaczać? masz brodacza, masz konika, masz jeszcze jednego konika.Po co Ja?

0

@FcPortoFan1999 Bo jak już raz wlazłeś do dartowej rodziny to tak szybko Cię nie wypuścimy.

0

@Giwera Wlazłem tylko na najważniejszy turniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?