1

@gumaz Paździoch to jest zajebista postać. Mega zagrane. ŚP Pan Kotys wspiął się na wyżyny idealnie oddając charakter Mariana.

1

@MesQueUnClub_87 No dzisiaj już mi bliższa lista, bo wszystko widziałem. :D "Witaj w klubie" mega. To co tam zagrał McConaughey to poezja. Zasłużony Oscar.

7

Siadaj młody, opowiem Ci smutną historię.

2

Rataj - Humphries. Potężne starcie dwóch gigantów światowego darta. Już dziś!

2

Rataj z awansem, choć mecz słabiutki. Ale to nieważne. Polski orzeł znowu górą!

2

@Deviler Witam serdecznie Panie Deviler. Jako specjalista od spraw matematycznych (w tym również procentów) spieszę z nowiną, że moje wyliczenia dają jakieś 50% szans na zdobycie medalu. Albo zdobędziemy, albo nie. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

1

@FcPortoFan1999 Tak. Wracam z przyszłości. W 2027 Mistrzem świata został Krzysztof Ratajski. A finale pokonał Littlera 7:6.

1

@FcPortoFan1999 Będziesz mógł częściej oglądać Luke'a Littlera, który absolutnie nie jest robotem. @mekston

2

@takisobiektos Liga piękna, ale śliska.

2

@Colon Brando i nieznajomość tekstu to akurat nieodłączna para. W Ojcu chrzestnym nawet wieszali kartkę z tekstem na klatkę piersiową aktora, który z nim akurat miał dialog. :D

4

Zapach napalmu o poranku już nigdy nie będzie taki sam po odejściu Pana Duvalla. Ta scena jest po prostu genialna. Klimat wojenny i aktorstwo na najwyższym możliwym poziomie. :D

7

@Bogan Adolf Hitler: "Nie wiedziałem nic o Holokauście".

1

@bart_azz Ja bym jeszcze dodał, że Legia 4 lata temu ogrywała Bodo. Gdzie obecnie są obie drużyny każdy widzi. Oczywiście 4 lata w futbolu to dużo, ale chodzi mi o to, że jeden zespół się rozwinął, a drugi cofnął w rozwoju.

3

@MesQueUnClub_87 Zapisuję sobie wszystkie tytuły z tej listy i powoli nadrabiam. Czasem się zastanawiam skąd Ty wyciągasz takie nieoczywiste filmy. :D

5

@MesQueUnClub_87 O kurde. To chyba jestem jednak leszcz, bo z tej listy tylko Frantic widziałem, który notabene jest świetnym filmem. :D Mam co nadrabiać.

33

@gumaz To jest straszne jaka w social mediach zrobiła się wojna płci. Chłopy cisną po babach, baby po chłopach. Potem ta nienawiść przeraża się w ujemny przyrost naturalny.

2

@Lukikiki Życzę udanej podróży, Lukikikikikikikiki.

7

Clayton kończy finał checkoutem 156. Brutal.

3

@macio_944 Na Filmwebie dałem 10, piękna produkcja.

0

@mekston Alcaraz bierze ten turniej? Widzę, że Grzesznik out. :D

1

Clayton 6:1 z Littlerem. @FcPortoFan1999 dalej robot?

0

Serio Jaga 0 celnych strzałów?

5

-A co jest? Coś nie tak z tym samochodem? Zapłacił Wiesław szwagrowi?
-Zapłacić to i zapłaciłem, ale jest kłopot z tą ziemią. Wie ksiądz, jak się na Bajdy jedzie. Dziadkowi się odwidziało... Ksiądz wie, ja mam dużo ziemi, lepszej. Dam mu trzy hektary zamiast tamtych dwóch. Niech ksiądz pogada ze szwagrem, żeby się zamienił.
-Nieładnie, nieładnie. To ja tutaj za Wiesława poręczenie daje, a Wiesław nie chce dotrzymać umowy... Niehonorowo.
-Na kościół dołożę.
-No i dobrze Wiesław zrobi. Dach przecieka, kaloryfery trzeba założyć. Na dwa tysiące wycenili remont.
-A za tysiąc by nie zrobił?
-Hmm... Z bożą pomocą i w promocji za tysiąc (łyk wódki) i pięćset! Dadzą radę.

Wesele Smarzowskiego to kopalnia genialnych dialogów i tekstów. Film oprawić w ramkę jako dobro narodowe.

16

@Varezq Ale Ferdka zostaw w spokoju, dobre? To jest Feddek.

14

Kiwior zrobił deal życia odchodząc od tych przegrywów. W Porto chociaż mistrzostwo wygra, a Arsenalowi już cieknie po nogawce.

1

Włoskie kluby w ładnej dupie są. XD

1

@blakkudium Byłoby pięknie, jakby do Milanu dołączył!

4

Rozkręca się meczycho, 1:1.

2

No Galata ma fajne nazwiska. Może być meczycho.



@michaleu

15

XDDD No takie coś by się obejrzało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?