0

@Szklaner Czarny Lulek odcinek, co tak zarośli? Już nie pamiętam. XD

5

@Lionel_Messi10 Ale takiego pączka z Biedry za złotówkę to by opierdzielił lekko.

3

Jak ktoś pod tym występem napisał: "Jego gitara płacze, on płacze, ja płaczę, Ty płaczesz, wszyscy płaczą". Genialne pod każdym względem. Zdecydowanie za szybko odszedł z tego świata.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Laminedependencia Nie, że nie sprostał, tylko sam stwierdził, że tak będzie lepiej.

Ogólnie na pewno ciekawy trener, ale mam wrażenie, że to trochę młodsza wersja Bielsy. Czyli atak ponad wszystko, nawet kosztem obrony, więc nie wiem czy to przejdzie w topowych klubach, których ani Marcelo nigdy nie prowadził, ani póki co De Zerbi.

4

@MesQueUnClub_87 Świetna lista. Wszystko odhaczone. Aż ciężko wybrać najlepszą produkcję z tych wyżej wymienionych. Terminal było mega. Tak samo jak Ostatnia rodzina - Pan Seweryn przeszedł tam samego siebie. Genialna rola.

5

@maroon Popularna opinia. Tłusty czwartek w największej mierze celebrują wszyscy, bo po prostu lubią pączki i inne tłuste rzeczy. W imię tradycji.

6

@MOLESTA Wygrał Superpuchar.

8

Brawo Como! Lecą po Puchar Włoch.

4

Wszy na łbie tego gościa w tym momencie:

1

@escarabajo Piękna, ekspercka wypowiedź. Pozdrawiam.

3

Comooo prowadzi z Napoli, jazda!

3

Niezły ten Joao Pedro. Może w końcu Brazylia będzie miała klasową 9.

1

@Herato Pires chyba.

1

@gumaz Panie, ja żem oglądał wszystkie odcinki. XD Na Polsacie 2 o 23 leci "Telewidz". Toppp.

5

Potężne Como Fabregasa wyrzuca dzisiaj Napoli z Pucharu Włoch. Tego sobie i Państwu życzę.

@michaleu

9

Kiepscy na każdą okazję, jak zawsze.

4

Olise to jest piękny transfer Bayernu. Gość ma szansę na rekord asyst top 5 lig należący obecnie do Mullera i Messiego (21 asyst). Francuz obecnie w Bundeslidze ma ich 16 przy 13 kolejkach do końca. Wydaje się realne, ale oczywiście zależy to od kilku aspektów jak forma, zdrowie itp.

0

@Encore Liczę na MU. Bruno & Mbeumo show.

15

Będą jaja jak MU tego dziś nie wygra i chłop będzie zarastał dalej. XD

10

@ProMILs No bo co to jest wyzywanie sędziego? Co innego jakby podrapał się po nosie. Tu by nawet mogło być kilka meczów zawieszenia, ale na takie delikatne incydenty trzeba przymrużać oko.

24

Kiedyś to były klasyki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@MesQueUnClub_87 Możesz mnie wykreślić z oznaczeń, bo ja i tak jestem tu aktywny, więc żadnego postu nie pominę, a przy okazji dodatkowe miejsce dla kogoś się zwolni. :P

Podobnie jak @Safrani, też tego filmu nie widziałem. Krótki film o miłości, razem z tym o zabijaniu to dwie najlepsze produkcje z serii "Dekalog", oczywiście moim zdaniem. Dżentelmeni mega. Uwielbiam każdy film z MC... No, z tym aktorem o trudnym nazwisku. :D

9

O 23:00 w Polsacie 2 jeden z lepszych odcinków Kiepskich "Szkielet fon Bibersztajna". Czytanie testamentu na końcu najlepsze. "Całą forsę przepierdzieliłem na ruletce. Pocałujcie mnie w dupę. Gottlieb von Bibersztajn". XDDD

4

Maleeen ale to zrobił.

3

@blakkudium Kur... Gołota. Był jaki był, ale człowiek na jego walki wstawał w nocy.

4

@FcPortoFan1999 Miał do wyboru zabawy łóżkowe z żoną, albo mecz Ekstraklasy, to wybór jest prosty.

1

@michaleu On stary, a @FcPortoFan1999 młody erosoman.

13

Zdrowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?