Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
@gumaz To jest straszne jaka w social mediach zrobiła się wojna płci. Chłopy cisną po babach, baby po chłopach. Potem ta nienawiść przeraża się w ujemny przyrost naturalny.
2
@Lukikiki Życzę udanej podróży, Lukikikikikikikiki.
7
Clayton kończy finał checkoutem 156. Brutal.
3
@macio_944 Na Filmwebie dałem 10, piękna produkcja.
0
@mekston Alcaraz bierze ten turniej? Widzę, że Grzesznik out. :D
1
Clayton 6:1 z Littlerem. @FcPortoFan1999 dalej robot?
0
Serio Jaga 0 celnych strzałów?
5
-A co jest? Coś nie tak z tym samochodem? Zapłacił Wiesław szwagrowi?
-Zapłacić to i zapłaciłem, ale jest kłopot z tą ziemią. Wie ksiądz, jak się na Bajdy jedzie. Dziadkowi się odwidziało... Ksiądz wie, ja mam dużo ziemi, lepszej. Dam mu trzy hektary zamiast tamtych dwóch. Niech ksiądz pogada ze szwagrem, żeby się zamienił.
-Nieładnie, nieładnie. To ja tutaj za Wiesława poręczenie daje, a Wiesław nie chce dotrzymać umowy... Niehonorowo.
-Na kościół dołożę.
-No i dobrze Wiesław zrobi. Dach przecieka, kaloryfery trzeba założyć. Na dwa tysiące wycenili remont.
-A za tysiąc by nie zrobił?
-Hmm... Z bożą pomocą i w promocji za tysiąc (łyk wódki) i pięćset! Dadzą radę.
Wesele Smarzowskiego to kopalnia genialnych dialogów i tekstów. Film oprawić w ramkę jako dobro narodowe.
16
@Varezq Ale Ferdka zostaw w spokoju, dobre? To jest Feddek.
14
Kiwior zrobił deal życia odchodząc od tych przegrywów. W Porto chociaż mistrzostwo wygra, a Arsenalowi już cieknie po nogawce.
1
Włoskie kluby w ładnej dupie są. XD
1
@blakkudium Byłoby pięknie, jakby do Milanu dołączył!
4
Rozkręca się meczycho, 1:1.
2
No Galata ma fajne nazwiska. Może być meczycho.
@michaleu
15
XDDD No takie coś by się obejrzało.
1
@michaleu Mimo wszystko wierzę w tytuły dla klubów, które obecnie są na 2 miejscach. Jak Milan jutro wygra z Como to będzie tylko 5 straty, a za dwa tygodnie lejemy ich na łeb w derbach Mediolanu.
2
@gumaz Niby jako prezes Kozłowski zagrał dobrze, ale tamte czasy już mi się kojarzą ze słabymi odcinkami Kiepskich. W obsadzie bym nic nie zmienił kompletnie, każdy pasował jak ulał do swojej roli.
13
@fcbarcafan19 "Facet dotknął mojego karku, pogładził mnie po udach i wziął za to 1,5 bańki... Kark mnie napier***a, a na udach dostałem wysypki".
7
Młody w wąskim gronie.
1
@turhiay Bez przesady. Jakimś wielkim fanem Lukaku nie jestem, ale gość ma ponad 400 goli w karierze w poważnych ligach. Ferran nawet nie stał obok niego.
5
Scena z jednego z najlepszych odcinków tego pięknego serialu. XD
13
W wieku 95 lat zmarł legendarny aktor, Robert Duvall.
@MesQueUnClub_87 @Safrani @Gary
2
To już wiadomo czemu Carlo wybrał reprezentację Brazylii.
0
@esem91 Zimna młoda sarenka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Piękny widok w tabeli Ekstraklasy, Legia na ostatnim miejscu.
13
Dzeko ma wejście smoka w Schalke. Za miesiąc skończy 40 lat. Niech lecą po awans, bo brakuje takiej firmy w Bundeslidze.
@escarabajo @FcPortoFan1999 @michaleu @blakkudium @Adran360 @Stinger_
5
@norbi77 You've been hit by
You've been hit by
A smooth criminal
4
@michaleu Allegri zrobi z niego potwora. Bierzemy.
1
@michaleu Jak Ty z Mediolanu jesteś, to co kłamiesz, łobuzie?
6
Czekamy na wiosnę, żeby ten GOAT znowu mógł się połączyć z mięskiem z grilla. I tak, wiem, cała tablica Mendelejewa jest w tym produkcie, ale pasuje mi to do żarcia grilla jak nic innego.
https://res.cloudinary.com/dj484tw6k/image/upload/v1593173276/22701.png