0

@Dieselzor Pomyśl, że jak nie pójdziesz do roboty, to bezrobotni zasiłku nie będą mieli.

6

Antony Antonym, ale Abde też ładnie śmiga w Betisie. Ogólnie dobry klub do odbudowy piłkarzy.

1

@Herato Lehman!

6

@ranger3120 No bo to on. XD

1

@escarabajo Zaragoza też. Pierwszy mecz w podstawie i już asysta.

0

Uwielbiam Pana aktora Harveya Keitela w Pulp Fiction. "So pretty please, with sugar on top, clean the fuckin' car".

2

@Popitek12 Powodzenia Wam życzę chłopaki.

2

Dzeko 40 lat na karku i dwie asysty dla Schalke. Ładnie się bawi. W 3,5 meczach 3 gole i 2 asysty.

1

@MesQueUnClub_87 No dzisiaj według mnie już znane tytuły nawet mniej obcykanym kinomanom. Przesilenie zimowe świetne, wleciało do mojej przedświątecznej tradycji. Split mi się mega podobało. To co tam zagrał McAvoy to poezja. Top level acting.

6

I takie śniadanie można wpierdzielać. Smacznego wszystkim.

https://zapodaj.net/plik-4HFzFsKP7m

@MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500

5

@Comentateiro @FCB24 Słabym piłkarzem nie jest, bo byle Bolek nie strzela tylu bramek, ale po pierwsze gość znika w ważnych meczach, a po drugie, on raczej potrzebuje rosłego partnera obok (Lukaku, Dzeko, Thuram). Już bym wolał wiekowego Kane'a.

7

Tego też kiedyś z nami łączyli. Oby jak najdalej od Barcy.

1

@blakkudium Serie A zdjęła maskę tej defensywnej ligi. Oczywiście zdarzają się czasem mecze, których nie da się oglądać, ale generalnie pod względem emocji i ofensywy mocno się Włosi rozwinęli. Do tego co roku inny mistrz, bo poziom się wyrównał.

0

Zielek brama, Zalewski brama, Szymański asysta z PSG. Gang Albanii niech się szykuje na oklep.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Oglądacie ten gówniany Real? Dajta spokój. We Włoszech prawdziwe partidazo.

1

Ale trzeba przyznać, że ten transfer Carrerasa im się udał.

0

Wałek w Italii. Ale nie martwcie się, Milan Allegriego i tak zgarnia scudetto.

3

Cambiaso już drugi gol w meczu, klasa. XD

3

Lewy mu dał swoje po meczu z Sociedad. Rozmiar 64.

4

@blakkudium @michaleu @takisobiektos @Karol145 mecz, który nas powinien interesować, Panowie.

1

Kane już 41 goli w sezonie. Tyle co w poprzednim, tylko wtedy potrzebował 51 meczów, a teraz 35 (doliczając mu ten, który trwa).

1

@FcPortoFan1999 Tak, Koaliziano, Confederalo i tak dalej. A tu nie z Pisu, tylko z Pisy, ewentualnie Pizy.

2

@FcPortoFan1999 Nie jestem, ale po co pod tak pięknym postem, z Maksymilianem Wielkim wciskać politykę? Chłopie, Ty się zastanów.

3

@FcPortoFan1999 Tym bardziej, że dzisiaj Inter gra z Juve. I nie prowokuj politycznie, łobuzie.

7

Można narzekać na styl, ale faktem jest, że Max przyszedł i wybrał przemoc. Tym bardziej patrząc na skład. Top4 obowiązek, wszystko wyżej to będzie wynik ponad stan moim zdaniem.


@takisobiektos @FcPortoFan1999 @Karol145 @michaleu @blakkudium

2

@FcPortoFan1999 Szef wszystkich szefów.

0

@FcPortoFan1999 Że w 2017 byłeś schlany na swojej 18, a teraz nie jesteś?

1

@MesQueUnClub_87 Mi też się Pearl podobało. Pieskie popołudnie również świetna produkcja. Ogólnie znowu dobra lista. Chyba tylko mi "Rekrut" średnio podszedł. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?