3

@lajcior Moim zdaniem obie części przeciętne. Na plus tylko aktorstwo Damięckiego.

38

Człowiek wstaje, widzi, że Legia przegrała i wie, że to będzie dobry dzień.

1

@kubix05 To samo można powiedzieć o Spallettim, który mówił, że innego klubu niż Napoli już we Włoszech nie poprowadzi, a dzisiaj został trenerem Juve. Albo Fabregas mówiący, że nigdy nie założy koszulki Chelsea... ;) Wierzyć piłkarzom i trenerom trzeba tak jak politykom, czyli w ogóle.

4

Na Pulsie leci właśnie Asterix Imperium Smoka i nie wiedziałem, że za narratora robi tu Makłowicz. XD Już wiem, że to jest piękna produkcja. Do tego Ibra.

2

@Encore Kupił se chłopak za kieszonkowe.

5

Specjaliści do spraw piłki kopanej zadali sobie poważne pytanie.

1

@kamilop Rashford w tym sezonie spisuje się dużo lepiej u nas niż Gnabry w Bayernie. Do tego Niemiec jest 2 lata starszy. To już wolę pięknego Marcus po stokroć.

2

6

Hazard wprowadzony do galerii sław Premier League. Choć w Realu mocny niewypał, tak w swoim prime w Chelsea zdecydowanie jeden z najlepszych piłkarzy w historii Premier League.

2

Zwolnienie ten Haga trochę obudziło Bayer. Co prawda oklep od PSG w LM potężny, ale oprócz tego meczu 6 wygranych i 3 remisy pod wodzą nowego trenera.

5

@gumaz 20 lat temu za takie pieniądze to stawiasz chałupę z garażem i jeszcze Ci na dwie gumy kulki zostanie.

1

@Encore Eminem dla rapu jest tym, kim Michael Jackson dla popu i Bob Marley dla reggae. Wybitny.

4

Ciekawie to wygląda w lidze szkockiej. Tym bardziej, że ostatnim mistrzem Szkocji poza Celticiem i Rangersami było Aberdeen w 1985 roku, którego trenerem był... Sir Alex Ferguson. Oczywiście za wcześnie by dawać Serduszkom tytuł, ale start sezonu imponujący. I już mają po jednym meczu z Celticiem i Rangersami (oba wygrane).

19

@Kgorecki2500 600 gramów na dzień. Pierwsza lekcja korków z matmy za darmo. Pozdrawiam.

3

@CurryTheGoat30 Z tym się akurat nie zgodzę. :P Tzn, dobry film, ale z polskich na szybko wymienię z 10 lepszych, jakie widziałem. Ale aktorstwo Gajosa najwyższa możliwa półka w tym filmie.

6

@CurryTheGoat30 Gajos tu wspiął się na własne wyżyny. Wybitna kreacja.

1

Wieczystej widzę na plus wyszło zwolnienie Cecherza. To on był problemem przecież zostawiając ich na 2 miejscu w tabeli. A teraz już spadek na 5, brawo. :)

13

Grzesiu Krychowiak zakończył karierę. Co by nie mówić, to w swoim prime w Sevilli czołówka pomocników świata.

1

@kulek22 Z utytułowanych włoskich trenerów wolni są Spalletti i Mancini. Chyba, że pójdą w kogoś spoza Włoch.

18

Wojtek do Mariny dziś tak:

5

@Lanosss Wrócił sobie facet z emeryturki, zgarnął mistrza i dwa inne puchary, obronił karnego w klasyku i rozkochał w sobie miliony kibiców Barcy na całym świecie. Tak trzeba żyć.

1

Do 7 razy sztuka. Jack Lisowski pokonał wczoraj Judda Trumpa 9:8 w finale Northern Irleand Open i zgarnął swój pierwszy tytuł rankingowy w karierze, po wcześniejszych 6 przegranych finałach. Należało mu się jak psu buda. :) Świetny turniej Jacka - wykoleił po drodze trzech Mistrzów Świata (Selby, Wilson i w finale Trump).

16

Wojtek jeden z najlepszych meczów w naszych barwach. Chyba tylko ten z Benficą był lepszy.

5

Szczęsny będzie mógł wnukom opowiadać, że obronił karnego Messiego na MŚ i Mbappe w klasyku. Pięknie CV podreperowanie. :D

3

@Popitek12 Tak. Kiedyś była beka z tego klaskania, ale nawet do dziś słucham tych piosenek. Przynajmniej z sensem. Moim zdaniem top.

9

@Comentateiro Wirtz chciałby tak grać jak Cou u nas przez pierwsze pół roku.

3

Vardy to jest piękna historia. Gość, który zadebiutował w Premier League dopiero w wieku 27 lat. 200 goli nastukanych dla Lisów, majster, król strzelców. A teraz słoneczna Italia. I to wszystko wcinając kiełbę z grilla i popijając energolem.

1

Lisowski forma mutant. Wywalił z turnieju dwóch Mistrzów Świata, a teraz w półfinale prowadzi 5:1 z 3 breakami +100. Czy to w końcu ten turniej? Bo na razie 6 finałów i wszystkie przegrane.

2

@JimMorrisonFCB Najważniejsze, że na ławce trenerskiej fachura.

13

Należę do grona chłopów, dla których crushem z dzieciństwa była Monica z Przyjaciół. I wiem, że jest nas więcej.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?