Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@blakkudium @michaleu @takisobiektos @Karol145 mecz, który nas powinien interesować, Panowie.
1
Kane już 41 goli w sezonie. Tyle co w poprzednim, tylko wtedy potrzebował 51 meczów, a teraz 35 (doliczając mu ten, który trwa).
1
@FcPortoFan1999 Tak, Koaliziano, Confederalo i tak dalej. A tu nie z Pisu, tylko z Pisy, ewentualnie Pizy.
2
@FcPortoFan1999 Nie jestem, ale po co pod tak pięknym postem, z Maksymilianem Wielkim wciskać politykę? Chłopie, Ty się zastanów.
3
@FcPortoFan1999 Tym bardziej, że dzisiaj Inter gra z Juve. I nie prowokuj politycznie, łobuzie.
7
Można narzekać na styl, ale faktem jest, że Max przyszedł i wybrał przemoc. Tym bardziej patrząc na skład. Top4 obowiązek, wszystko wyżej to będzie wynik ponad stan moim zdaniem.
@takisobiektos @FcPortoFan1999 @Karol145 @michaleu @blakkudium
2
@FcPortoFan1999 Szef wszystkich szefów.
0
@FcPortoFan1999 Że w 2017 byłeś schlany na swojej 18, a teraz nie jesteś?
1
@MesQueUnClub_87 Mi też się Pearl podobało. Pieskie popołudnie również świetna produkcja. Ogólnie znowu dobra lista. Chyba tylko mi "Rekrut" średnio podszedł. :D
5
Historia zatoczy koło?
4
@LAMC_10 Tak szczerze to nie wiem jaką trzeba być osobą, żeby do 35 roku chociaż raz nie zaruchać. To serio już trochę skrzywienie. XD Także odpowiedź jest oczywista, oczywiście moim zdaniem.
1
@michaleu Remis też byłby niezły.
2
Coś Ty zrobił Podsiadło.
7
Niby szkoda, że Legia nie przegrała, ale elegancko, że nie opuszczają strefy spadkowej. I oby już tak do końca.
1
@takisobiektos Spokojnie, mamy pięknego Chorwata.
2
@takisobiektos Gość ładnie rozwija skrzydła u Maxa. Bartesaghi po drugiej stronie też.
0
Milan zaczyna żniwa. Allegri lekko uśmiechnięty.
1
@Arden Nawet Bilva mówił, że Kielon to najlepszy obrońca przeciwko któremu grał. I to po tylu latach spędzonych w Anglii.
11
Szymański z asystą w meczu z PSG.
1
@michal26 Nie, nie muszą. Pozdrawiam.
2
@Gary No tam chłop się pali i wychodzi jakby nigdy nic. Na końcu. Kiedyś pewnie bym na to uwagi nie zwrócił, ale teraz już wyłapuje takie szczegóły. :P
1
@MesQueUnClub_87 Dopiero teraz sprawdziłem czy dodałeś post i jest! :P
Przylądek strachu mi średnio się podobał. Lubię takie filmy, ale tam ogólnie było trochę... Naiwnie? Niemniej świetna rola De Niro, który przypakował i spiłował sobie zęby (uwielbiam jak aktor się poświęca do roli, a nie tylko zmienia gacie, albo nie). :D
Chłopięcy świat z tej listy mi się najbardziej podobało. Nie widziałem tylko "Dosięgnąć kosmosu", nawet nie wiem jakim cudem.
Jestem mordercą dobre polskie kino ze świetnym Jakubikiem.
1
@michaleu 2:0, Nkunku i Rabiot. Nie zapisuj, bo się może mylę. XD
1
@michaleu On ma 40 lat? Wygląda na dużo młodszego. XD
11
Mimo wszystko śmiechłem. XD A w obronie Barcelony zatańczy para numer 2. Jules i Alejandro.
8
@JanuszKorwinMikke Xavi w 2,5 roku wygrał 2 trofea, a Flick w 1,5 roku 4 trofea. Xavi dwa razy nie wyszedł z grupy LM, Flick w pierwszym sezonie zrobił półfinał. I to wszystko przy ogromnej różnicy przyjemności z oglądania tego zespołu. W życiu bym nie zmienił Flicka na Xaviego na ławce trenerskiej. Śmieszne, że wystarczył jeden mecz i już Xavi lepszy. XD Nie, nie był lepszy.
8
@Zoker No i Xavi nie wyszedł z grupy LM, a Flick odpadł w półfinale. Flick > Xavi.
2
Flick sprawił, że nad Barceloną znowu zaświeciło słońce, ale... Ta upartość, czy brak wyciągania wniosków u niego trochę razi. Mam na myśli wysoko ustawioną obronę. Na Mallorcę czy Osasunę to zadziała, ale który to już raz lepszy rywal nam pakuje kilka bramek? Inter w poprzednim sezonie 7(!) goli w dwumeczu, w tym od Chelsea trójka i czwórka od Atletico. Jego zadaniem jest, żeby nawet tę niepewną obronę ułożyć tak, żeby tych bramek tracić mniej. Nie wejdzie za nich na boisko i nie naprawi ich błędów, ale ustawić ich nieco niżej już może. A wychodzi na to, że mu to w ogóle nie przeszkadza, skoro gramy tak za każdym razem.
6
@maciar Może dlatego, że już było 0:3 dla Atletico i nie było czego bronić, tylko trzeba było coś strzelić? Teraz po meczu każdy mądry, że ta decyzja była zła. Klasyk.
9
@JanuszKorwinMikke "Ogólnym widokiem tego sezonu".
Top8 LM - jest
Lider La Ligi - jest
Wygrany Superpuchar - jest
Zwolnienie Flicka to byłaby głupota. Facet robi świetną robotę i ten jeden mecz niczego nie zmienia. Już się serio ludziom w dupach poprzewracało.