Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@ViscaelBarca2007 Wiedział kiedy spierd0lić z Liverpoolu. XD
0
@SinMistico No nie do końca. Jednak Liverpool, bo ucieka im gra w LM w przyszłym sezonie.
0
@FCB24 Ale trzeba przyznać, że przystojniaków sobie wybiera. Dobrą formę ma Carlos.
14
Elegancko Hiszpan sprawdza czy pośladki są dobrze spięte.
1
@macio_944 Wbrew pozorom tam mu może pójść.
1
To pokazuje jaką fachurą był Klopp. Kasy dużo mniej wydane na przestrzeni lat, a gra dużo przyjemniejsza i zespół silniejszy, nie mówiąc o zdobytych trofeach. A przecież za rywala miał silniejsze City niż to obecne.
0
Michael Olise z 16 asystą w lidze. Tylko 5 asyst brakuje mu do wyrównania rekordu Mullera i Messiego, a do końca 13 kolejek. Wydaje się baaardzo realne.
2
@July_6_BcN Uuu. To trzymam kciuki. Tylko najpierw musisz sprawić, żeby wiedział o Twoim istnieniu, a potem już z górki. :D
3
@July_6_BcN On starszych nie lubi, mówił kiedyś na YT o tym po meczu. Także bez szans. Ale Hansi sugar daddy? Lekko.
2
@escarabajo Do tego niedawno gol z wolnego przeciwko BvB w LM.
1
@FcPortoFan1999 Przegra za niecały rok w finale z Ratajem.
1
@FcPortoFan1999 Przestał być robotem = będziesz oznaczany. Proste. :D
3
Luke "The Nuke" Littler wnoszący na Old Trafford puchar za wygranie w tym roku Mistrzostwa Świata. Anglik jest fanem Manchesteru United.
@Popitek12 @mekston @FcPortoFan1999 @gumaz
1
@Herato J.A. Reyes?
6
@VinDiesel No, napastnik zmarnował sytuację. Szok. Teraz już jest słaby. XD
0
Ładny downgrade zaliczyło City, jeśli chodzi o kadrę. No patrzysz na te ich 11 i nie wygląda ona jakoś mocarnie.
1
@tadzik447 No, ale do Mundialu kilka miesięcy. Napisałem, że obecnie Yamal jest najlepszy na świecie.
3
@tadzik447 Najlepszy piłkarz w historii gra w lidze Janeksów, ale obecnie najlepszy piłkarz na świecie gra w Barcelonie.
4
Biorąc pod uwagę overall to bezdyskusyjnie Yamal jest najlepszym piłkarzem na świecie.
3
@MesQueUnClub_87 Aaaale dobra lista. Wszystko odhaczone. Pamiętam, że Harry Angel zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Zły porucznik ze świetnym Keitelem to pozycja obowiązkowa. No i trzeba wyróżnić polskie "Tato". Linda w końcu nie grał gangusa i wypadł świetnie, ale IMO tam całe show aktorskie zjada Pani Segda.
32
Lewandowskiego trzeba stawiać w kategorii "jedna z najlepszych 9 w historii futbolu". Wybitny.
3
@Ptasior Już drugi członek tego zespołu umiera przedwcześnie. W 2016 roku zmarł ich gitarzysta, Matt Roberts w wieku zaledwie 38 lat.
A ten występ świetny. Lepszy niż oryginał.
0
@Frimpong Ale R9 wtedy zrobił dziecko Kahnowi.
1
@escarabajo Saint Maximin był swego czasu z Napoli łączony. Szkoda, że nie wyszło. To nie jest jeszcze wiekowy zawodnik, spokojnie mógłby jeszcze pośmigać we Włoszech czy Hiszpanii i na pewno w lepszych drużynach niż Lens.
2
Szkoda chłopa. Hit znany każdemu. Na żywo nawet lepiej zaśpiewany niż w oryginale.
2
Była szybka nóżka z Newcastle (Saint-Maximin) dzisiaj z debiutanckim golem dla Lens. Z bramką również Edouard, były super strzelec z Celticu, a asystę notuje Pan piłkarz z Marsylii i Udinese - Thauvin. Lens świetnie punktuje. Mistrzem nie będą, ale walczą o grę w LM z takimi nazwiskami jak wyżej. :P
4
15 goli i 13 asyst w tym sezonie Yamala. I to jeszcze nie koniec.
1
@Encore Fanem MU nie jestem, ale liczę, że do LM awansują. Brakuje takich marek. I oczywiście Milanu też.
1
@blakkudium Piękne info.
0
@Arkon Brawo Arka Gdynia, już 2:0. Przepiękny wynik, co nie, Panie Arkon?