5

@ViscaelBarca2007 Wiedział kiedy spierd0lić z Liverpoolu. XD

0

@SinMistico No nie do końca. Jednak Liverpool, bo ucieka im gra w LM w przyszłym sezonie.

0

@FCB24 Ale trzeba przyznać, że przystojniaków sobie wybiera. Dobrą formę ma Carlos.

14

Elegancko Hiszpan sprawdza czy pośladki są dobrze spięte.

1

@macio_944 Wbrew pozorom tam mu może pójść.

1

To pokazuje jaką fachurą był Klopp. Kasy dużo mniej wydane na przestrzeni lat, a gra dużo przyjemniejsza i zespół silniejszy, nie mówiąc o zdobytych trofeach. A przecież za rywala miał silniejsze City niż to obecne.

0

Michael Olise z 16 asystą w lidze. Tylko 5 asyst brakuje mu do wyrównania rekordu Mullera i Messiego, a do końca 13 kolejek. Wydaje się baaardzo realne.

2

@July_6_BcN Uuu. To trzymam kciuki. Tylko najpierw musisz sprawić, żeby wiedział o Twoim istnieniu, a potem już z górki. :D

3

@July_6_BcN On starszych nie lubi, mówił kiedyś na YT o tym po meczu. Także bez szans. Ale Hansi sugar daddy? Lekko.

2

@escarabajo Do tego niedawno gol z wolnego przeciwko BvB w LM.

1

@FcPortoFan1999 Przegra za niecały rok w finale z Ratajem.

1

@FcPortoFan1999 Przestał być robotem = będziesz oznaczany. Proste. :D

3

Luke "The Nuke" Littler wnoszący na Old Trafford puchar za wygranie w tym roku Mistrzostwa Świata. Anglik jest fanem Manchesteru United.



@Popitek12 @mekston @FcPortoFan1999 @gumaz

1

@Herato J.A. Reyes?

6

@VinDiesel No, napastnik zmarnował sytuację. Szok. Teraz już jest słaby. XD

0

Ładny downgrade zaliczyło City, jeśli chodzi o kadrę. No patrzysz na te ich 11 i nie wygląda ona jakoś mocarnie.

1

@tadzik447 No, ale do Mundialu kilka miesięcy. Napisałem, że obecnie Yamal jest najlepszy na świecie.

3

@tadzik447 Najlepszy piłkarz w historii gra w lidze Janeksów, ale obecnie najlepszy piłkarz na świecie gra w Barcelonie.

4

Biorąc pod uwagę overall to bezdyskusyjnie Yamal jest najlepszym piłkarzem na świecie.

3

@MesQueUnClub_87 Aaaale dobra lista. Wszystko odhaczone. Pamiętam, że Harry Angel zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Zły porucznik ze świetnym Keitelem to pozycja obowiązkowa. No i trzeba wyróżnić polskie "Tato". Linda w końcu nie grał gangusa i wypadł świetnie, ale IMO tam całe show aktorskie zjada Pani Segda.

32

Lewandowskiego trzeba stawiać w kategorii "jedna z najlepszych 9 w historii futbolu". Wybitny.

3

@Ptasior Już drugi członek tego zespołu umiera przedwcześnie. W 2016 roku zmarł ich gitarzysta, Matt Roberts w wieku zaledwie 38 lat.

A ten występ świetny. Lepszy niż oryginał.

0

@Frimpong Ale R9 wtedy zrobił dziecko Kahnowi.

1

@escarabajo Saint Maximin był swego czasu z Napoli łączony. Szkoda, że nie wyszło. To nie jest jeszcze wiekowy zawodnik, spokojnie mógłby jeszcze pośmigać we Włoszech czy Hiszpanii i na pewno w lepszych drużynach niż Lens.

2

Szkoda chłopa. Hit znany każdemu. Na żywo nawet lepiej zaśpiewany niż w oryginale.

2

Była szybka nóżka z Newcastle (Saint-Maximin) dzisiaj z debiutanckim golem dla Lens. Z bramką również Edouard, były super strzelec z Celticu, a asystę notuje Pan piłkarz z Marsylii i Udinese - Thauvin. Lens świetnie punktuje. Mistrzem nie będą, ale walczą o grę w LM z takimi nazwiskami jak wyżej. :P

4

15 goli i 13 asyst w tym sezonie Yamala. I to jeszcze nie koniec.

1

@Encore Fanem MU nie jestem, ale liczę, że do LM awansują. Brakuje takich marek. I oczywiście Milanu też.

1

@blakkudium Piękne info.

0

@Arkon Brawo Arka Gdynia, już 2:0. Przepiękny wynik, co nie, Panie Arkon?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?