10



Negreira, także tego...

0

@Dankho94isback ja liczę i wierzę w 9 klasy światowej, innej opcji nie widzę. Ferran to idealny Joker, a Lewy nie da nam już kompletnie nic. To, że nie wyrabia przy akcjach kombinacyjnych już się przyzwyczaiłem, a do tego jeszcze doszło niewykorzystywanie setek.

1

@Dankho94isback nie jest aż taka dramatyczna. Tym bardziej taka, żeby proponować nowy kontrakt co rusz sypiącemu się zawodnikowi, który zresztą sam nie spieszył się do przedłużenia kontraktu, rozglądając się za premią i lepszymi opcjami.
Jest Cubarsi, Garcia, Martin, Kounde może zagrać na środku i głęboko wierzę w powrót Araujo.

5



Oby wystrzelił z formą, zdyscyplinował się taktycznie i żebyśmy mieli konkretnego, ofensywnie usposobionego i to jeszcze swojego PO na lata.

0

3



Marcus jest bardzo przydatny, udowodnił to wiele razy. Wynegocjować dobrą pensje i mamy solidne wzmocnienie wielu opcji w ataku.

4



Tu nie ma o czym dyskutować.

2

@July_6_BcN najedzeni, zaraz wyruszam na pasterke:)

0

@urbipl no ten z tymi rogami to trafił...

1

@Who_you_mam sorry, ale w te święta to ona chyba z siankiem ma najwięcej wspólnego...

9

Panie Jezu, w ciszy tej świętej nocy składam w Twoje ręce cały dzisiejszy dzień. Dziękuję za światło świec, za ciepło spotkań i za tęsknoty, które tylko Ty potrafisz napełnić pokojem.

Przyjmij moje radości i zmęczenie, to, co wypowiedziane, i to, co noszę w sercu. Narodzony w ubóstwie Betlejem, zamieszkaj dziś na nowo we mnie. Uczyń moje serce prostą stajenką, gotową przyjąć Ciebie bez lęku i pośpiechu.

Powierzam Ci moich bliskich, tych przy stole i tych daleko, żywych i tych, którzy już są u Ciebie. Niech Twoje Narodzenie przyniesie pokój, pojednanie i cichą nadzieję na jutro.

Maryjo, Matko Zawierzenia, ucz mnie zgody na wolę Ojca. Józefie, Opiekunie ciszy, ucz mnie wierności w małych sprawach.

Panie, w Twoje ręce oddaję ten dzień i całą noc Narodzenia.Niech wszystko będzie na Twoją chwałę. Amen.

2



No ten Ake, jakby tak na wypożyczenie do końca sezonu bez zobowiązań to kto wie...

5



Guehi musisz!

8



Ach te łomoty przez tego Negreire...

0



Trzeba było urabiać Arsenal na wypożyczenie Kiwiora w lecie ;)

3



Nie żebym był za zimowymi transferami, ale od kiedy te 1:1 miało już obowiązywać?

0

Kto dziś na plus, a kto na minus w meczu z Villarreal?

0

@LAMC_10 o tym trąbie już od poprzedniego sezonu.

3

@jacobFCB Bracie, zawsze możesz się odezwać jeśli poczujesz taką potrzebę.

1

@LAMC_10 ale docenić trzeba.

7

@jacobFCB niech Pan będzie z Tobą, a Matka Boża ochrania Swoim płaszczem.

3

@LOPEZ16 i to na własnym, śnieżnobiałym stadionie...

0

@poskus David Silva, no właśnie...

0

@LAMC_10 żaden żarcik, nie ściemniaj tu ;)
Następny, który z automatu jedzie po Ferranie.

5



Coś tam konkretnego się stało?

3

Ale mi się marzy, żeby tak Schevchenko dopiero teraz miał czas świetności w Dynamo Kijów i od najbliższego lata trafił do nas :)
Jeden z zawodników, którego bardzo chciałem widzieć w barwach blaugrana.
Poza nim był jeszcze Bergkamp, Chivu, Batistuta, Vieira, Crespo, Nesta, Buffon i jeszcze pewnie kilku by się znalazło.
A u Was, kto był wielkim marzeniem w naszych barwach, które nigdy się nie ziściło?

1

@macio_944 ale to dla Syna chyba...

3



Znowu jakieś ściemy szmatławców czy Laporta rzeczywiście coś tam kręci z jakąś kasą od $zejków?

1



Janek, ale Ty mnie teraz zaimponiłeś...

1

Po co się spotyka, skoro wiadomo, że to jest transfer z gatunku marzenie nie do zrealizowania? Deco liczy, że będzie sprowadzał zawodników klasy światowej na litość? Chyba, że o czymś nie wiemy i mamy miliard euro latem do wydania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?