5



Klasyk, po prostu z nami się nie wygrywa, zwyczajnie na dłuższą metę to się nie opłaca.

13

Na dziś, na jutro, na każdy dzień tego nowego 2026 roku dla każdego z naszej la ramblowej grupy i naszych rodzin:

«Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem».

Księga liczb 6, 24-26


8



Wyczekuje z ogromnym zainteresowaniem i nadzieją w tego chłopaka.

0

@Messibestplayerintheworld a w Al-Hilal dlaczego Inzaghi rezygnuje z Cancelo?

2

@blakkudium to oczywiste, oby tam Deco nic nie odwalił z jakimś wynalazkiem.

1



Jedno wyklucza drugie. Jeśli chcemy wzmocnić defensywę to nie może do nas trafić Cancelo.

0

@Messibestplayerintheworld ja też, ale tu pewnie byłoby jeszcze trudniej.

3



Co powiecie? Statystyki na poziomie, a i na YouTube całkiem fajnie wygląda, nawet ta szczypta magii jest ;)

1

Taki Calafiori byłby dla nas świetnym ruchem, który obstawiłby dwie pozycje. Niesamowity grajek. Pytanie tylko jak wygląda jego częstotliwość kontuzji, no i ten kontrakt do 2029 roku...

7



Dane mi było żyć i kibicować w latach świetności Ronaldinho :)

6



Ile tych materiałów obciążających z Negreirą związanych, szok...

12



Strach pomyśleć co by było gdybyśmy temu Negreirze nie płacili...

4



Dużo zdrowia, wytrwałości i pełni formy Ronald!

3

@blakkudium ciekawe jakby się prezentował środek pola złożony z Pedriego i Vitinhi.

1



No proszę jaki zwrot akcji.

1

@Lionel_Messi10 bramki padają.

1

@Messibestplayerintheworld tak to prawda. Idealna 10, gra kombinacyjna, strzał, praca, poruszanie się, wykończenie. Gdyby tylko zdrowie dopisywało to z Pedrim są w stanie złamać każdą defensywę na świecie.

0

@Popitek12 gdzie się nie obejrzysz, same trucizny. Należy wybrać mniejsze zło, wszystko jest kwestią perspektywy Kubuś;)

3



Moje życzenie na najbliższy rok - wracaj, nie łam się, osiągnij szczyt formy i zgarniaj wszystkie tytuły :)

3

@mekston dla fanów piłki nożnej krajów egzotycznych.

6



Wypożyczenie Ale byłoby naprawdę spoko. Lewa noga i też jako LO może grać. Pytanie tylko czy City na to przystanie.

8

@Herato Maradona - "ręka boga".

15



Zdecydowanie największy futbolowy magik jakiego było mi dane do tej pory oglądać.

5



Aspas zaliczył wtedy dość kiepskie wejście delikatnie mówiąc, ale co za asyste zaliczył...

10



Negreira, także tego...

0

@Dankho94isback ja liczę i wierzę w 9 klasy światowej, innej opcji nie widzę. Ferran to idealny Joker, a Lewy nie da nam już kompletnie nic. To, że nie wyrabia przy akcjach kombinacyjnych już się przyzwyczaiłem, a do tego jeszcze doszło niewykorzystywanie setek.

1

@Dankho94isback nie jest aż taka dramatyczna. Tym bardziej taka, żeby proponować nowy kontrakt co rusz sypiącemu się zawodnikowi, który zresztą sam nie spieszył się do przedłużenia kontraktu, rozglądając się za premią i lepszymi opcjami.
Jest Cubarsi, Garcia, Martin, Kounde może zagrać na środku i głęboko wierzę w powrót Araujo.

5



Oby wystrzelił z formą, zdyscyplinował się taktycznie i żebyśmy mieli konkretnego, ofensywnie usposobionego i to jeszcze swojego PO na lata.

0

3



Marcus jest bardzo przydatny, udowodnił to wiele razy. Wynegocjować dobrą pensje i mamy solidne wzmocnienie wielu opcji w ataku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?