Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde jeszcze Carvajal na asystenta;)
0
@Karol145 co Real może znów przeżywać jak w tamtym sezonie nic nie wygrali :D
5
Vamos!
Błogosławieństwa Bożego Ronald, Bracie!
7
A się szybko zestarzało:)
0
@Criell wczoraj był na meczu przecież.
3
Helguera wyśmiał Arbeloe? ;)
1
@IronSanHybrid od momentu dołączenia Hansiego do Barcy.
24
Miałem iść dziś wcześniej spać to mi tu co rusz coś wyskakuje nowego. I jeszcze ten nabuzowany mściciel prześcieradeł :)
10
@AmigoBlancos trudno o zasięg w jaskini.
3
Jak Arbeloa nie cofnie swych słów to wypier...z klubu.
A co powiedział?
Żebym wypier...z klubu :)
8
Bajla, bajla, bajla:D
0
@Katalończyk 99 a Cholo nie przeprosił czasami Viniciusa i Pereza?
28
Nie jeden bramkarz by zwyzywał i obrzucił najgorszymi obelgami całą obronę, a ten Kozak robi takie coś w takim momencie! Uwielbiam gościa! :)
0
@takisobiektos napewno nie Robert już ;)
0
@esem91 jest już Ferran, zmiennik jakiego potrzebujemy. Teraz potrzeba mobilnej 9 klasy światowej, która nie będzie przeszkadzać w szybkim rozgrywaniu ataku. Szacun ogromny dla Roberta za wszystko, ale to już ten czas.
5
Ile to wszystko musi pochłaniać im energii.
Chociaż w sumie pewnie to ich nakręca, a po każdym wpierdzielu kac ogromny z frustracją włącznie.
9
Niemożliwi są :) Kto by pomyślał, że Roony tak szybko się w szatnie zaadoptuje :)
0
@Damiano095 my w pierwszej połowie powinniśmy iść zmieść z powierzchni murawy. Do dziś nie wiem jak to się nie stało.
16
Nie no to jest takie piękne, że się nie znudzi :D
Wiem, że może nie powinienem, ale po prostu tak mi działa na nerwy aroganckie zachowanie tego młodzika, który myśli, że z urzędu po założeniu prześcieradła został gwiazdą i zawodnikiem klasy światowej, że gdyby nie uszy to śmiałbym się dookoła głowy :)
6
Rany jaki tam musi być bajzel. A co dopiero po wczorajszym meczu i tej sytuacji...
7
Xabi przed finałem:
„Jesteśmy pewni, że jutro wygramy. Naprawdę”.
Xabi po finale:
„To najmniej ważne z trofeów”.
5
Jakie to jest piękne! Z takimi problemami w ostatnich latach na każdym szczeblu, gdzie wróżono nam conajmniej takich chudych i kryzysowych sezonów jak w Milanie czy United, zgarniamy większość możliwych krajowych pucharów, tytułów. Zostawiając za sobą nie tylko wspierany z każdej strony, pchany i obrzydliwie bogaty Real, potrafiący zatrudnić każdego zawodnika jaki się tylko zamarzy, ale i wydające ostatnio krocie Atletico. Strach pomyśleć co by było gdyby Hansi dostał z 2-3 zawodników klasy światowej, których by chciał do wzmocnienia składu. Vamos!
Dobrego i błogosławionego poniedziałku dla Was :)
28
Jadą, jadą! ;)
20
Widzicie Arde "wieczny talent" Gulera? :D
2
@PatrychoO reszta pijana :D
22
Zrobiliście mi poniedziałek. A po co komu tam spać dzisiaj :)
0
Jak tam somsiedzie po finale? :)
14
Rapha King!
21
Znalazłem koniec internetów :D
3
Carvajal z prezentem urodzinowym :D