1

@clyde jeszcze Carvajal na asystenta;)

0

@Karol145 co Real może znów przeżywać jak w tamtym sezonie nic nie wygrali :D

5



Vamos!
Błogosławieństwa Bożego Ronald, Bracie!

7



A się szybko zestarzało:)

0

@Criell wczoraj był na meczu przecież.

3



Helguera wyśmiał Arbeloe? ;)

1

@IronSanHybrid od momentu dołączenia Hansiego do Barcy.

24



Miałem iść dziś wcześniej spać to mi tu co rusz coś wyskakuje nowego. I jeszcze ten nabuzowany mściciel prześcieradeł :)

10

@AmigoBlancos trudno o zasięg w jaskini.

3



Jak Arbeloa nie cofnie swych słów to wypier...z klubu.
A co powiedział?
Żebym wypier...z klubu :)

8



Bajla, bajla, bajla:D

0

@Katalończyk 99 a Cholo nie przeprosił czasami Viniciusa i Pereza?

28



Nie jeden bramkarz by zwyzywał i obrzucił najgorszymi obelgami całą obronę, a ten Kozak robi takie coś w takim momencie! Uwielbiam gościa! :)

0

@takisobiektos napewno nie Robert już ;)

0

@esem91 jest już Ferran, zmiennik jakiego potrzebujemy. Teraz potrzeba mobilnej 9 klasy światowej, która nie będzie przeszkadzać w szybkim rozgrywaniu ataku. Szacun ogromny dla Roberta za wszystko, ale to już ten czas.

5



Ile to wszystko musi pochłaniać im energii.
Chociaż w sumie pewnie to ich nakręca, a po każdym wpierdzielu kac ogromny z frustracją włącznie.

9



Niemożliwi są :) Kto by pomyślał, że Roony tak szybko się w szatnie zaadoptuje :)

0

@Damiano095 my w pierwszej połowie powinniśmy iść zmieść z powierzchni murawy. Do dziś nie wiem jak to się nie stało.

16



Nie no to jest takie piękne, że się nie znudzi :D
Wiem, że może nie powinienem, ale po prostu tak mi działa na nerwy aroganckie zachowanie tego młodzika, który myśli, że z urzędu po założeniu prześcieradła został gwiazdą i zawodnikiem klasy światowej, że gdyby nie uszy to śmiałbym się dookoła głowy :)

6



Rany jaki tam musi być bajzel. A co dopiero po wczorajszym meczu i tej sytuacji...

7



Xabi przed finałem:
„Jesteśmy pewni, że jutro wygramy. Naprawdę”.

Xabi po finale:
„To najmniej ważne z trofeów”.

5

Jakie to jest piękne! Z takimi problemami w ostatnich latach na każdym szczeblu, gdzie wróżono nam conajmniej takich chudych i kryzysowych sezonów jak w Milanie czy United, zgarniamy większość możliwych krajowych pucharów, tytułów. Zostawiając za sobą nie tylko wspierany z każdej strony, pchany i obrzydliwie bogaty Real, potrafiący zatrudnić każdego zawodnika jaki się tylko zamarzy, ale i wydające ostatnio krocie Atletico. Strach pomyśleć co by było gdyby Hansi dostał z 2-3 zawodników klasy światowej, których by chciał do wzmocnienia składu. Vamos!
Dobrego i błogosławionego poniedziałku dla Was :)

28



Jadą, jadą! ;)

20



Widzicie Arde "wieczny talent" Gulera? :D

2

@PatrychoO reszta pijana :D

22



Zrobiliście mi poniedziałek. A po co komu tam spać dzisiaj :)

0



Jak tam somsiedzie po finale? :)

14



Rapha King!

21



Znalazłem koniec internetów :D

3



Carvajal z prezentem urodzinowym :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?