Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Piękne:)
4
Mało brakowało, a tak piękna asysta byłaby zabrana :)
0
@jakub1906 zawsze może przejść na skrzydło jak Robert wejdzie za Raphinhe.
0
Gdyby tak nam Deco z Laporta wyjechali z taką bombą jak wypożyczenie Lookmana w tym okienku transferowym to chyba bym się...ze szczęścia;)
0
@jakub1906 Rashforda na 9 bym poprosił :)
2
@buglikos a ja jestem bardzo zadowolony z tego co mamy, w jakim miejscu jesteśmy i jaką piłke gramy. Wyszliśmy w tak krótkim czasie z takiego dołka finansowego, kadrowego, wynikowego czy męczącego oko obrazu meczu, że jestem pod ogromnym wrażeniem, a patrzenie na grę tej drużyny sprawia mi ogrom przyjemności.
0
@culedawid wszystkie remisy postaw ;)
2
@culedawid żaden nie wejdzie, przykro mi ;)
0
@majkiii znając realia Premiership bez 80 baniek nie podchodź, a i tak to nadal jedna wielka niewiadoma. Ja chyba serio bym wolał spróbować Vlahovica za darmo, jeśli tylko nie miałby zbyt wygórowanych wymagań finansowych.
4
Ale parzy :D
1
Na 9 umie? Może by nam wypożyczyli na te pół sezonu? ;)
2
@Chimera zawsze i wszędzie!
1
Spodziewałem się tego i mówiłem, że priorytety to klasy światowej 9 i LŚO w lecie jako transfery do nas. Sporo jak nie większość osób jechała, że LŚO to chyba jako zmiennik Martina jedynie ;)
2
Ale co Ruben zostawił samograja Carrickowi to nie mam pytań ;)
2
@heniusss nie wiem po co z ich strony te zaczepki, skoro wszyscy wiemy jak to wygląda. Gdyby nie ich najlepsi zawodnicy w żółtych trykotach, nie byliby pewnie nawet na drugim miejscu.
4
To jest z wczorajszego meczu?
4
A to już wiadomo dlaczego Villarreal nie podjął nawet rękawicy.
0
@4Fabregas4 problem spalonych też miał się skończyć, problem fikcyjnych karnych też się miał skończyć...
1
W niedzielę poproszę Rashforda na 9.
1
@mmaciass przy naszej wygranej, nieważne jaki wynik padnie w spotkaniu PSG - Newcastle to i tak przeskakujemy jedną bądź drugą drużynę, a przy ich remisie obie naraz :)
2
I cyk w ósemce ;)
Ale co ten Robert to jest Kasztan :D
0
Jak większość w tej kolejce gra dla nas to niebywałe...
2
Kto tu śmiał mówić, że Olmo ma się uczyć strzałów od Fermina?! :D
0
Rashford za Lewego i Olmo za Roony'ego.
0
@bart_azz strzelił, ale nie uznali.
0
Ale z Lewandowskim to są ciężary. No ale co tam, dać mu na przyszły sezon 13 baniek za siedzenie na trybunach ;)
1
No i pięknie! Teraz Galata to utrzymać i coś dorzucić w 95 minucie ;)
0
@partymaker nie zakładam z góry, napisałem, że "pewnie nie jak Robert", ale nie było to stwierdzenie 100%.
1
@Kozinho. niestety transfer z tytułu - Niemożliwe. Ale może Kane, choć mam obawy co do tego ile taki Harry utrzyma najwyższy poziom. Nie wiem jak się prowadzi, ale pewnie nie jak Robert ;)
9
Ile jeszcze będziemy znosić te kradzieże w białych rękawiczkach...