Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bart_azz strzelił, ale nie uznali.
0
Ale z Lewandowskim to są ciężary. No ale co tam, dać mu na przyszły sezon 13 baniek za siedzenie na trybunach ;)
1
No i pięknie! Teraz Galata to utrzymać i coś dorzucić w 95 minucie ;)
0
@partymaker nie zakładam z góry, napisałem, że "pewnie nie jak Robert", ale nie było to stwierdzenie 100%.
1
@Kozinho. niestety transfer z tytułu - Niemożliwe. Ale może Kane, choć mam obawy co do tego ile taki Harry utrzyma najwyższy poziom. Nie wiem jak się prowadzi, ale pewnie nie jak Robert ;)
9
Ile jeszcze będziemy znosić te kradzieże w białych rękawiczkach...
1
Mecz z Sociedad nam dobitnie pokazał jak bardzo brakuje nam konkretów pod bramką rywali. We wcześniejszych meczach również to było widoczne, ale nie przykuwało aż tak uwagi ze względu na zwycięstwa. W superpucharze też powinniśmy zabić mecz, a narobiło się smrodu.
Tymi, którzy ostatnio potrafią zachować zimną krew pod bramką przeciwnika to Raphinha i Fermin, ale potrzebny jest nam egzekutor na 9.
0
@tbas dokładnie tak samo uważam.
3
Dro odchodzi to młody talent jak znalazł.
2
Jakich relacji?
1
Wchodzimy tak naprawdę w obronę Sociedad jak w masło, brakuje konkretów pod bramką i szczęścia. Wierzę, że w drugiej połowie ich zmieciemy z powierzchni murawy i skończy się 1-5;)
0
@Romario87 nie widzę tu kontrowersji.
0
Ale nam brakuje konkretnej 9...
0
Tam w ogóle przy tym rzekomym spalonym Yamala przy bramce to w ogóle piłka była od Kounde czy od obrońcy Sociedad?
0
Fermin z 20 metra ładuje jak chce i piłka grzęźnie w siatce, a Pedri z 5 metra prawie podaje piłkę do bramkarza. Taka kapitalna połowa i przegrywamy...
1
Piep...farciarze!
Chociaż z drugiej strony, sami też nieźle dajemy bramkarzowi możliwość rozgrywania meczu życia.
11
@Sergio_Devils jak płaczą to będzie dobrze :)
6
Ale co wczoraj United pograło to jestem w szoku! No i ta radość sir Alexa, nieoceniona :)
1
@FcPortoFan1999 kacyk pewnie :)
0
@FCB24 Ty zazwyczaj jak próbujesz być zabawny to coś odwalisz;)
1
@gumaz a tak poważnie to ile z tego nie jest dla Owsiaka?
1
@CurryTheGoat30 gładkie 5-1 ;)
3
@Kapitan9 klasykiem - sam jesteś tragiczny;)
3
A co tam ciekawego się wczoraj wydarzyło?
Trochę byłem wycięty od wczoraj ze świata sportu, ale w sumie tak patrzę i nic nowego oprócz zwycięstwa United w derbach i wygranej Realu. Szkoda tylko, że znowu musiał sędzia być głównym aktorem w wyciąganiu prześcieradeł za uszy z tego bagna i kilku metrów mułu.
Rany co za obrzydliwe przekręty, manipulacje i kłamstwa na które już właśni kibice mają odruchy wymiotne.
0
@barteq ale rynek psują zawsze.
5
To jest po prostu chore jakie tam są pieniądze.
2
Może tak ma być po prostu :)
0
@Pedri16Future to może być gol tylko i wyłącznie Ousmane'a Dembele bez żadnych przypisów czy podarunek!
1
No i ok, zarabiamy na Casado 80 baniek, Bernal zostaje i wszyscy zadowoleni ;)
3
Done!