0

@bart_azz strzelił, ale nie uznali.

0

Ale z Lewandowskim to są ciężary. No ale co tam, dać mu na przyszły sezon 13 baniek za siedzenie na trybunach ;)

1

No i pięknie! Teraz Galata to utrzymać i coś dorzucić w 95 minucie ;)

0

@partymaker nie zakładam z góry, napisałem, że "pewnie nie jak Robert", ale nie było to stwierdzenie 100%.

1

@Kozinho. niestety transfer z tytułu - Niemożliwe. Ale może Kane, choć mam obawy co do tego ile taki Harry utrzyma najwyższy poziom. Nie wiem jak się prowadzi, ale pewnie nie jak Robert ;)

9



Ile jeszcze będziemy znosić te kradzieże w białych rękawiczkach...

1

Mecz z Sociedad nam dobitnie pokazał jak bardzo brakuje nam konkretów pod bramką rywali. We wcześniejszych meczach również to było widoczne, ale nie przykuwało aż tak uwagi ze względu na zwycięstwa. W superpucharze też powinniśmy zabić mecz, a narobiło się smrodu.
Tymi, którzy ostatnio potrafią zachować zimną krew pod bramką przeciwnika to Raphinha i Fermin, ale potrzebny jest nam egzekutor na 9.

0

@tbas dokładnie tak samo uważam.

3



Dro odchodzi to młody talent jak znalazł.

2



Jakich relacji?

1

Wchodzimy tak naprawdę w obronę Sociedad jak w masło, brakuje konkretów pod bramką i szczęścia. Wierzę, że w drugiej połowie ich zmieciemy z powierzchni murawy i skończy się 1-5;)

0

@Romario87 nie widzę tu kontrowersji.

0

Ale nam brakuje konkretnej 9...

0

Tam w ogóle przy tym rzekomym spalonym Yamala przy bramce to w ogóle piłka była od Kounde czy od obrońcy Sociedad?

0

Fermin z 20 metra ładuje jak chce i piłka grzęźnie w siatce, a Pedri z 5 metra prawie podaje piłkę do bramkarza. Taka kapitalna połowa i przegrywamy...

1

Piep...farciarze!
Chociaż z drugiej strony, sami też nieźle dajemy bramkarzowi możliwość rozgrywania meczu życia.

11

@Sergio_Devils jak płaczą to będzie dobrze :)

6



Ale co wczoraj United pograło to jestem w szoku! No i ta radość sir Alexa, nieoceniona :)

1

@FcPortoFan1999 kacyk pewnie :)

0

@FCB24 Ty zazwyczaj jak próbujesz być zabawny to coś odwalisz;)

1

@gumaz a tak poważnie to ile z tego nie jest dla Owsiaka?

1

@CurryTheGoat30 gładkie 5-1 ;)

3

@Kapitan9 klasykiem - sam jesteś tragiczny;)

3

A co tam ciekawego się wczoraj wydarzyło?
Trochę byłem wycięty od wczoraj ze świata sportu, ale w sumie tak patrzę i nic nowego oprócz zwycięstwa United w derbach i wygranej Realu. Szkoda tylko, że znowu musiał sędzia być głównym aktorem w wyciąganiu prześcieradeł za uszy z tego bagna i kilku metrów mułu.
Rany co za obrzydliwe przekręty, manipulacje i kłamstwa na które już właśni kibice mają odruchy wymiotne.

0

@barteq ale rynek psują zawsze.

5



To jest po prostu chore jakie tam są pieniądze.

2



Może tak ma być po prostu :)

0

@Pedri16Future to może być gol tylko i wyłącznie Ousmane'a Dembele bez żadnych przypisów czy podarunek!

1



No i ok, zarabiamy na Casado 80 baniek, Bernal zostaje i wszyscy zadowoleni ;)

3



Done!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?