1

Kurcze te Bilbao bało się dzisiaj dobrze na bramkę uderzyć, aby nie ulec kompromitacji po fantastycznej paradzie Żoanka ;)

24



Także tego, trochę ogarnięte;)

1

@Zieliniak przelew jeszcze.

0

@regatta52 jeśli to nie Camp Mój, to mi przed TV nie robi różnicy gdzie oni tam grają w sumie, a 10 czy 15 baniek piechotą nie chodzi więc raz w roku można się przelecieć;)

1

@MessiForeverTheBest Król był i jest tylko jeden - Jezus Chrystus, który żyje i króluje na wszystkie wieki, wieków. Amen.

0

Transfer układu.
Co ten Hansi ma się z tym zarządem...

1

@Tomaszekkkkk ja w podobnych warunkach nabyłem Bergkampa z Mistrzostw Świata - Francja'98 :)
Jeden z zawodników którego najbardziej oczekiwałem i nie doczekałem się w barwach blaugrana...

1

@Criss18Barca SLC...ale tam Hannawald odwalił i nie wytrzymał presji.

4

@LOPEZ16 zdecydowanie wygrywa ubóstwiany i namaszczany nowy Ramos - Aencio ;)

0

@LOPEZ16 rozpowszechniania byle błysku? ;)

1

@Tomaszekkkkk ale Milan, oj tak! Z przyjemnością ich oglądałem, szczególnie w czasie o którym piszesz. To był mój drugi lub trzeci ulubiony klub po Barcelonie. Shevchenko, Crespo, Kaka, który wygryzał ze składu ulubieńca Rui Coste, no i Seedorf :)

14

Ale żeby w swoim życiu mieć dane oglądać takich magicznych zawodników jak Ronaldo, Ronaldinho, Messi, Neymar, Rivaldo, Iniesta, Henry, którzy jeszcze do tego na dłużej lub krócej przywdziewali koszulke ukochanego przeze mnie od dzieciństwa klubu to trzeba być cholernym szczęściarzem! Tak się zastanawiam jeszcze kogo można tu dodać z okresu 1995-2015...może Davids? Rany ale to był zimowy transfer, brakujący element, który zmienił wszystko i przywrócił ścieżkę zwycięstw!

0

@SelloutCrowd a pamiętał jak wyglądał Cancelo z mocniejszymi rywalami? ;)

16



Wołać mnie tu kierownika złotego ;)

0

@Croocers no nie sądzisz chyba, że Cancelo będzie pierwszym wyborem...

2

@wojopancer Cancelo kompletnie nie umiał bronić, a teraz może być już pewnie tylko...gorzej niestety ;)

2



Miałem 11 lat, ryczałem jak bóbr gdy od nas odchodził...

0

@Messibestplayerintheworld jeśli Lewego pensja nie będzie obciążała kasy klubowej to będzie można sobie pozwolić na naprawdę sporo ;)

1

@JimMorrisonFCB aj tam, ja w nim widzę drugiego Eto'o, który też między uszami miał niemały przeciąg;)

2



Tak szczerze to dla mnie najlepszy wybór z tych możliwych do ogarnięcia.

1



Oby nie...

0

@bartulek98 po odejściu SAF'a wydane miliardy funtów, a oni nawet na papierze wyglądają mizernie.

0

@tadzik447 United to drugi klub po Barcelonie, który uwielbiałem oglądać za czasów Fergusona. No i był jeszcze Milan z Shevchenką, którego zawsze chciałem widzieć w barwach blaugrana:)

0

Co to się porobiło po odejściu sir Alexa...

0

Jakaś konkretnie mocna yerba godna polecenia?

2

@severius uśpienie rywala po prostu ;)

16



Do sieci wyciekły treningi indywidualne Joana Garcii!

1

@Andi18 świetną podcinką to skończył na ogromnym spokoju.

0

@kanver_ oj tam też świetnie zabrał obrońcę na plecy i ten spokój przy wyłożeniu piłki do Lewego.

0

@kanver_ dziś się nie dało ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?