1

Albacete poproszę.

27

@Pedri16Future tylko te Albacete się strasznie męczyło.

5



Dobrej nocy Vini :)

3



Aż mi się to przypomniało :)

1

Niechlujność i ślamazarność Yamala mnie ostatnio tak irytuje, że masakra.

0

Co ten Yamal tworzy o ludzie...

0

@lukaszmatusiewicz w sensie z Realem prowadziła po pierwszej połowie 3-0, tak?

2



Ile można, poraz kolejny i kolejny te chamskie zachowania są pobłażane...
W końcu sprawiedliwość jak nie z jednej, to zaczyna przychodzić z drugiej strony.

2



A La Rambla często swoje ;)

12



Kapitan!

8



W Eleven to musi być niezła żałoba...

0

https://x.com/i/status/2011559007073296507


Oficjalnie: Vinicius Junior po wczorajszym kapitalnym spotkaniu gdzie próbował ciągnąć całą drużynę na plecach do awansu był na tyle sfrustrowany po porażce i niemocy kolegów, że zmienił branże!

Źródło - "Real 3:2 Madryt"

16



Dzień dobry :)

1

Mekambe miał zostać grającym trenerem, Hindus grającym asystentem i by hulało:D

8



Wymowne :)

4

Jutro też może będzie jakiś wywiad z Krosem?

1

W końcu ta ich arogancja wychodzi bokiem.

0

@Fc112 nie wiem w czym celna. Ja cieszę się chwilą. Przypomnę tylko, że jak prześcieradła wygrały z nami w lidze to napisali mięśnie i cieszyli się conajmniej jakby rozjechali nas 5-0 lub wygrali mistrzostwo świata ;)
My wygrywamy puchar i jest radość, tym bardziej pokonując odwiecznego rywala, to chyba normalne. No ale problemy z dojrzałością u nich to akurat nic nowego.

1

@Fc112 być może, tylko po co o tym mówić? Frustracja?

1

@Faro no przecież piszę, że trochę racji ma ;) Powiedz to PSG z tamtego sezonu ;)

21



Masz rację Toni. Real Madryt to nie jest przeciwnik najwyższej klasy.

2

Nico walcz tam w tym nowym projekcie o te puchary, walcz! ;)

0

@jacek905 zawsze to oszczędność 20%. Jaki tam jest kontrakt?

8



Może to Jurgena demotywować czy wręcz odwrotnie? Wiem jednak, że Klopp właśnie ceni sobie spokój i krok po kroku budowanie drużyny, wątpię żeby coś się zmieniło. Choć z drugiej strony, może właśnie chciałby się spróbować pod taką presją...
Oby nie, zbyt bardzo Go lubię, żebym miał patrzeć na widok Jurgena u sterów prześcieradeł.

0

@Nazio_87 przecież żartuje Ziomuś:)

0

@Nazio_87 bo gadasz jak potłuczony :D

14



Prorok Arkadius:)

14



Lubię Pana Wojtka, ale nieodpowiedni moment chyba wybrał :D

0

@Nazio_87 potrzebujesz pomocy? ;)

1

@clyde jeszcze Carvajal na asystenta;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?