0

@MirusAmisz Lewy dziś wyglądał jak Rasiak. Oby tylko nikomu nie przyszło do głowy przedłużenie kontraktu.

1

@Barca-Messi10 albo rozpierniczyłby szatnie :)

0

@HypeR Egipcjanin wylądował.

2

A nie mówiłem?
Wejdzie Lewy i gra zwolni, a sytuacji tyle nie będzie.
Wybierając mniejsze zło, niech gra Ferran ;)

0

@wyrek a to nie wiem nawet :)

1

Ja pierdziele od kiedy my już tworzymy aż tak z tymi niewykorzystanymi sytuacjami?
Real w Superpucharze powinien być zabity w pierwszej połowie, Sociedad w lidze to samo, Kopenhaga w LM podobnie i dzisiaj kolejne spotkanie. No gra jest piękna dla oka, ale te sytuacje zmarnowane to aż odbierają chęci do celebrowania zwycięstw, pozostawiając ogromny niedosyt. Ależ nas rozpieścił ten Flick! ;)

4



Z Panem Wojtkiem to chciałbym kiedyś obejrzeć mecz Barcelony albo nawet Realu ;)

0

Cały mecz jakby kartek zapomniał, a teraz za czysty wślizg wyciąga...

1



Adama chyba coś wciągnął, ale Cucurelli akurat się należało za tego głupawe docinki w strone Barcelony ;)

1

Co ten Yamal odpieprza?! On nie może tego normalnie skończyć?!

0

Tak czułem, że Rapha z kontuzją. Oby nic poważnego.

0

@Jakchcesz Hansi powiedział, że mają robić swoje, a worek z bramkami się rozwiąże ;)

1

Dajcie temu Flickowi dwa transfery klasy światowej w lecie! Ja Was tam proszę Panie Laporta, załatwiajcie te bloki w tym Dubaju!

4

Zdrowy Olmo - de Jong - Pedri i nie ma lepszego środka pola. Tego sobie i nam wszystkim życzę już do końca sezonu i jeszcze dłużej jak już Pedri wróci.

1

@Cyzix a Yamal ile asyst.

1

Tu potrzeba Bernala zamiast Fermina na zapanowanie nad środkiem pola. W Elche generalnie jest bardzo dużo dziur, ale gramy zbyt chaotycznie i bez dłuższej kontroli w środku pola, a tu możemy ich spokojnie wypunktować i wybić im chęć do gry. Potrzebny też Rashford w miejsce Raphy, który ostatnio cieniuje niestety. Ferran niech gra, Lewy jedynie spowolni gre, a i skuteczność ostatnio nie jest na najwyższym poziomie więc wybieram mniejsze zło ;)

0

@michal26 tylko, że jak Lewy wejdzie to gra siądzie i nie będzie tylu sytuacji :)

1

Kolejny mecz z impotencją w wykończeniu.

0

To jest po prostu niemożliwe, nierealne!

0

Raphinha chyba kontuzja.

3

Co Frenkie gra to poezja. A Fermin kolejny ze zjazdem formy.

0

U nas klasowa 9 jest o wiele bardziej potrzebna niż stoper.

0

Co Frenkie pograł! I Torres odblokowany, będzie hattrick!

0

Ja nie wierzę w to co my odpieprzamy! Raphinha nie wie gdzie i po co jest póki co, a o Ferranie już nie wspomne...

0

@michaleu a się okaże, że to Anna "potrzebuje więcej czasu dla siebie" Lewandowska.

0



Mają Lookmana na wyciągnięcie ręki to na co czekają?

9



Co tam jest nierówno pod sufitami to masakra.

2



:)

1



Przydałby się nam taki lewy obrońca. Taki Balde bez d. Alejandro, wiesz co robić ;)

2



Chłopie, proszę Cię! Jak już nie do nas to mierz chociaż wyżej niż jakaś turecka liga...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?