Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MirusAmisz Lewy dziś wyglądał jak Rasiak. Oby tylko nikomu nie przyszło do głowy przedłużenie kontraktu.
1
@Barca-Messi10 albo rozpierniczyłby szatnie :)
0
@HypeR Egipcjanin wylądował.
2
A nie mówiłem?
Wejdzie Lewy i gra zwolni, a sytuacji tyle nie będzie.
Wybierając mniejsze zło, niech gra Ferran ;)
0
@wyrek a to nie wiem nawet :)
1
Ja pierdziele od kiedy my już tworzymy aż tak z tymi niewykorzystanymi sytuacjami?
Real w Superpucharze powinien być zabity w pierwszej połowie, Sociedad w lidze to samo, Kopenhaga w LM podobnie i dzisiaj kolejne spotkanie. No gra jest piękna dla oka, ale te sytuacje zmarnowane to aż odbierają chęci do celebrowania zwycięstw, pozostawiając ogromny niedosyt. Ależ nas rozpieścił ten Flick! ;)
4
Z Panem Wojtkiem to chciałbym kiedyś obejrzeć mecz Barcelony albo nawet Realu ;)
0
Cały mecz jakby kartek zapomniał, a teraz za czysty wślizg wyciąga...
1
Adama chyba coś wciągnął, ale Cucurelli akurat się należało za tego głupawe docinki w strone Barcelony ;)
1
Co ten Yamal odpieprza?! On nie może tego normalnie skończyć?!
0
Tak czułem, że Rapha z kontuzją. Oby nic poważnego.
0
@Jakchcesz Hansi powiedział, że mają robić swoje, a worek z bramkami się rozwiąże ;)
1
Dajcie temu Flickowi dwa transfery klasy światowej w lecie! Ja Was tam proszę Panie Laporta, załatwiajcie te bloki w tym Dubaju!
4
Zdrowy Olmo - de Jong - Pedri i nie ma lepszego środka pola. Tego sobie i nam wszystkim życzę już do końca sezonu i jeszcze dłużej jak już Pedri wróci.
1
@Cyzix a Yamal ile asyst.
1
Tu potrzeba Bernala zamiast Fermina na zapanowanie nad środkiem pola. W Elche generalnie jest bardzo dużo dziur, ale gramy zbyt chaotycznie i bez dłuższej kontroli w środku pola, a tu możemy ich spokojnie wypunktować i wybić im chęć do gry. Potrzebny też Rashford w miejsce Raphy, który ostatnio cieniuje niestety. Ferran niech gra, Lewy jedynie spowolni gre, a i skuteczność ostatnio nie jest na najwyższym poziomie więc wybieram mniejsze zło ;)
0
@michal26 tylko, że jak Lewy wejdzie to gra siądzie i nie będzie tylu sytuacji :)
1
Kolejny mecz z impotencją w wykończeniu.
0
To jest po prostu niemożliwe, nierealne!
0
Raphinha chyba kontuzja.
3
Co Frenkie gra to poezja. A Fermin kolejny ze zjazdem formy.
0
U nas klasowa 9 jest o wiele bardziej potrzebna niż stoper.
0
Co Frenkie pograł! I Torres odblokowany, będzie hattrick!
0
Ja nie wierzę w to co my odpieprzamy! Raphinha nie wie gdzie i po co jest póki co, a o Ferranie już nie wspomne...
0
@michaleu a się okaże, że to Anna "potrzebuje więcej czasu dla siebie" Lewandowska.
0
Mają Lookmana na wyciągnięcie ręki to na co czekają?
9
Co tam jest nierówno pod sufitami to masakra.
2
:)
1
Przydałby się nam taki lewy obrońca. Taki Balde bez d. Alejandro, wiesz co robić ;)
2
Chłopie, proszę Cię! Jak już nie do nas to mierz chociaż wyżej niż jakaś turecka liga...