Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aspr1me opali się w Barcelonie ;)
1
A może by tak Chelsea kupiła Alvareza, a my Joao Pedro? ;)
1
@FCB24 a na podstawie czego?
0
@macio_944 Napoli z każdego kto odchodził, a kogo nie chcieli puścić, zrobiło gościa z trudnym charakterem...
0
@Marcelinho99 się nic nie znają te trenerzyny słabe. La Ramble niech czytajom! :D
0
@macio_944 Osimhen
0
Szczerze to od samego początku powątpiewam w sens tej całej gównoburzy z Atletico w sprawie Alvareza.
3
Ależ powrót Gordona! :)
1
Kapitalne spotkanie! Od dzieciaka byłem za Holandią, uwielbiałem Bergkampa i bardzo chciałem, żeby trafił kiedyś do Barcelony. Mega się stresowałem tym meczem, Argentyna była bardzo silna.
1
@doc wrzuciłem kiedyś post na La Rambli szybciej od BarcaInfo, wytknął mi, że nie wrzuca się całego chłamu internetowego, a umieszczane wiadomości powinny być filtrowane:D
Nigdy tego jakoś specjalnie nie komentowałem, no ale teraz to już przesadził po całości:D
3
@LAMC_10 daj sobie spokój i otwórz coś mocniejszego.
0
@Drozdu7 bardzo dobrze, że nie ogląda i nie podchodzi do swojej pracy emocjonalnie.
0
@APTAPT niebywałe te wybory po meczach na MŚ.
0
Jakie szpetne te białe koszulki.
1
Jaka Niemka rodowita na trybunach ;)
4
Ja pierdziele co za gamoń...
0
A jak tam sobie radzi przez tak wielu tutaj chciany Szloterback?
2
@Katalończyk 99 może dlatego, że nie jest obiektywną mierdką ;)
0
@Kgorecki2500 AH w grobie się przewraca.
1
@dmcteam Borek/Mielcarski
0
@MaziFCB dorabia do emerytury w Arabii. Widać na helmutów za wiele nie potrzeba ;)
1
A jak tam eksperci w studio? Wichniarek to nawet układ ust zaczyna składać jak ekspert z prawdziwego zdarzenia. A idzie to w parze z wykwalifikowaną ekspertyzą? ;)
0
@Pawel13sz z Drogbą nie osiągnęli tego, co mogą osiągnąć z tym zespołem.
1
@blakkudium mam cichą nadzieje, że w końcu wkroczymy po chłopaka.
1
@Encore zgadzam się.
0
KSW to jaka walka wieczoru jest? Macie jakiś wgląd?
3
Kurde jaki ten Kessie to jest mega pozytywny gość. Kochał i kocha Barcelone do tego stopnia, że nawet nie robił problemu gdy dostał informacje, że niestety będzie musiał poszukać sobie innego pracodawcy.
1
@Barwindg hmmm, a to nie to samo? :D
1
Gdyby odszedł Raphinha. Nie zważając na koszta, wybralibyście Barcole czy Diomande do Barcelony?
1
@LAMC_10 aż tak szczegółowych statystyk nie znam ; )