0

@aspr1me opali się w Barcelonie ;)

1

A może by tak Chelsea kupiła Alvareza, a my Joao Pedro? ;)

1

@FCB24 a na podstawie czego?

0

@macio_944 Napoli z każdego kto odchodził, a kogo nie chcieli puścić, zrobiło gościa z trudnym charakterem...

0

@Marcelinho99 się nic nie znają te trenerzyny słabe. La Ramble niech czytajom! :D

0

@macio_944 Osimhen

0

Szczerze to od samego początku powątpiewam w sens tej całej gównoburzy z Atletico w sprawie Alvareza.

3

Ależ powrót Gordona! :)

1



Kapitalne spotkanie! Od dzieciaka byłem za Holandią, uwielbiałem Bergkampa i bardzo chciałem, żeby trafił kiedyś do Barcelony. Mega się stresowałem tym meczem, Argentyna była bardzo silna.

1

@doc wrzuciłem kiedyś post na La Rambli szybciej od BarcaInfo, wytknął mi, że nie wrzuca się całego chłamu internetowego, a umieszczane wiadomości powinny być filtrowane:D
Nigdy tego jakoś specjalnie nie komentowałem, no ale teraz to już przesadził po całości:D

3

@LAMC_10 daj sobie spokój i otwórz coś mocniejszego.

0

@Drozdu7 bardzo dobrze, że nie ogląda i nie podchodzi do swojej pracy emocjonalnie.

0

@APTAPT niebywałe te wybory po meczach na MŚ.

0

Jakie szpetne te białe koszulki.

1

Jaka Niemka rodowita na trybunach ;)

4

Ja pierdziele co za gamoń...

0

A jak tam sobie radzi przez tak wielu tutaj chciany Szloterback?

2

@Katalończyk 99 może dlatego, że nie jest obiektywną mierdką ;)

0

@Kgorecki2500 AH w grobie się przewraca.

1

@dmcteam Borek/Mielcarski

0

@MaziFCB dorabia do emerytury w Arabii. Widać na helmutów za wiele nie potrzeba ;)

1

A jak tam eksperci w studio? Wichniarek to nawet układ ust zaczyna składać jak ekspert z prawdziwego zdarzenia. A idzie to w parze z wykwalifikowaną ekspertyzą? ;)

0

@Pawel13sz z Drogbą nie osiągnęli tego, co mogą osiągnąć z tym zespołem.

1

@blakkudium mam cichą nadzieje, że w końcu wkroczymy po chłopaka.

1

@Encore zgadzam się.

0

KSW to jaka walka wieczoru jest? Macie jakiś wgląd?

3

Kurde jaki ten Kessie to jest mega pozytywny gość. Kochał i kocha Barcelone do tego stopnia, że nawet nie robił problemu gdy dostał informacje, że niestety będzie musiał poszukać sobie innego pracodawcy.

1

@Barwindg hmmm, a to nie to samo? :D

1

Gdyby odszedł Raphinha. Nie zważając na koszta, wybralibyście Barcole czy Diomande do Barcelony?

1

@LAMC_10 aż tak szczegółowych statystyk nie znam ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?