Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wyczuwam do końca sezonu odpalenie Xaviego Esparta na dobre i zarobek na Kounde, rzędu 70 baniek ;)
1
@Fog_W_1899 na Gołote...to był dopiero klimat.
0
@tbas według jednego nie, według drugiego tak. Tak jak kolega powiedział, jak podzielone jest społeczeństwo.
0
@Bobo25 no i właśnie :)
5
To jak to w końcu było? ;)
0
@Messibestplayerintheworld oczywiście, że nie. Zespół musi być skoncentrowany do końca ,a i z Roberta może jakimś cudem uda się jeszcze coś wyciągnąć ;)
2
W końcu Laporta nie będzie musiał się politycznie odnosić i powie, że Christensen z Lewandowskim zostają do końca sezonu i nie będą przedłużeni ;)
2
@fart to wiedzą wszyscy, a dzisiaj komu pojechał kibicować? ;)
0
@Zoker no właśnie, a Font odpływał z Haalandem i zarzucał Laporcie, że nie doprowadził do powrotu Messiego.
1
@Zoker nie, nie sądzę. Laporta nie grał kartami żadnych zawodników przed wyborami jak czynił to Font ;)
0
@Arkon nie pomyślałeś, że jest za Rakowem? ;)
1
Teraz wisienka na torcie i ogłoszenie jakiegoś dealu przez Laporte, który pozwoli nam latem sprowadzić Osimhena i Bastoniego ;)
0
@Mario96w do czegoś tam dochodzi, ale ogólnie jest 3 metry spoźniony za każdą akcją..
8
Poważnie myśleli, że Xavim gadającym kocopoły o powrocie Messiego wygrają z Laportą?:D
Przecież to był strzał w kolano. Do każdego rozsądnego kibica trafiało to, że Laporta nie mógł zrobić takiego ruchu, chcąc wyciągnąć ten klub z bagna.
5
Zaskoczenia nie będzie.
0
@MirusAmisz no chyba nie myślisz o przedłużaniu kontraktu?
0
@wawrzyn1 o właśnie to jest to.
0
@severius może Anie lepiej?
1
Raphinha 90 minut, a co z Rashfordem?
0
@tbas psychicznie i fizycznie. Gol już tu nic nie zmieni, to nie jest jakiś młokos.
13
Arsenal po tylu latach, może w końcu ogarną tego mistrza :)
0
Typowa bitka pod dyskoteką za dawnych lat :D
0
Ja pier...! Patrze i niedowierzam! Goście trenujący na codzień, nie mają siły na dotrwanie do końca pierwszej rundy?! Co jest?! Przecież oni wyglądają jak chodząca śmierć.
0
La Ramblo odpalać? ;)
5
Moje ogromne marzenie w naszych barwach.
0
Hansi musi coś innego wymyśleć na Newcastle. Lewandowski i Torres na tą chwilę nic nie dają, a wręcz bardziej przeszkadzają. Może Rashford - Yamal na flankach, a na 9 wymiennie Raphinha - Olmo.
1
To Pep przegrywa ten mecz. Niech jeszcze zdejmie Rodriego, a wpuści Fodena czy tam Cherkiego. Na co komu defensywa?
3
Pep chłopie weź Ty sobie daj spokój. Z takim budżetem, kadrą i wydawanymi milionami...wstyd. Zawsze chciał udowodnić, że jest unikatowy i mądrzejszy od wszystkich, a odkąd zaczął kombinować z tymi dziwnymi taktykami to mizernie to wygląda.
0
Ale z tego Pepa to już mało co zostało.
0
Ten Savinho to na codzień taki rzadki?