1



Wyczuwam do końca sezonu odpalenie Xaviego Esparta na dobre i zarobek na Kounde, rzędu 70 baniek ;)

1

@Fog_W_1899 na Gołote...to był dopiero klimat.

0

@tbas według jednego nie, według drugiego tak. Tak jak kolega powiedział, jak podzielone jest społeczeństwo.

0

@Bobo25 no i właśnie :)

5



To jak to w końcu było? ;)

0

@Messibestplayerintheworld oczywiście, że nie. Zespół musi być skoncentrowany do końca ,a i z Roberta może jakimś cudem uda się jeszcze coś wyciągnąć ;)

2

W końcu Laporta nie będzie musiał się politycznie odnosić i powie, że Christensen z Lewandowskim zostają do końca sezonu i nie będą przedłużeni ;)

2

@fart to wiedzą wszyscy, a dzisiaj komu pojechał kibicować? ;)

0

@Zoker no właśnie, a Font odpływał z Haalandem i zarzucał Laporcie, że nie doprowadził do powrotu Messiego.

1

@Zoker nie, nie sądzę. Laporta nie grał kartami żadnych zawodników przed wyborami jak czynił to Font ;)

0

@Arkon nie pomyślałeś, że jest za Rakowem? ;)

1

Teraz wisienka na torcie i ogłoszenie jakiegoś dealu przez Laporte, który pozwoli nam latem sprowadzić Osimhena i Bastoniego ;)

0

@Mario96w do czegoś tam dochodzi, ale ogólnie jest 3 metry spoźniony za każdą akcją..

8

Poważnie myśleli, że Xavim gadającym kocopoły o powrocie Messiego wygrają z Laportą?:D
Przecież to był strzał w kolano. Do każdego rozsądnego kibica trafiało to, że Laporta nie mógł zrobić takiego ruchu, chcąc wyciągnąć ten klub z bagna.

5



Zaskoczenia nie będzie.

0

@MirusAmisz no chyba nie myślisz o przedłużaniu kontraktu?

0

@wawrzyn1 o właśnie to jest to.

0

@severius może Anie lepiej?

1

Raphinha 90 minut, a co z Rashfordem?

0

@tbas psychicznie i fizycznie. Gol już tu nic nie zmieni, to nie jest jakiś młokos.

13

Arsenal po tylu latach, może w końcu ogarną tego mistrza :)

0

Typowa bitka pod dyskoteką za dawnych lat :D

0

Ja pier...! Patrze i niedowierzam! Goście trenujący na codzień, nie mają siły na dotrwanie do końca pierwszej rundy?! Co jest?! Przecież oni wyglądają jak chodząca śmierć.

0

La Ramblo odpalać? ;)

5



Moje ogromne marzenie w naszych barwach.

0

Hansi musi coś innego wymyśleć na Newcastle. Lewandowski i Torres na tą chwilę nic nie dają, a wręcz bardziej przeszkadzają. Może Rashford - Yamal na flankach, a na 9 wymiennie Raphinha - Olmo.

1

To Pep przegrywa ten mecz. Niech jeszcze zdejmie Rodriego, a wpuści Fodena czy tam Cherkiego. Na co komu defensywa?

3

Pep chłopie weź Ty sobie daj spokój. Z takim budżetem, kadrą i wydawanymi milionami...wstyd. Zawsze chciał udowodnić, że jest unikatowy i mądrzejszy od wszystkich, a odkąd zaczął kombinować z tymi dziwnymi taktykami to mizernie to wygląda.

0

Ale z tego Pepa to już mało co zostało.

0

Ten Savinho to na codzień taki rzadki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?