2

Carreras w identycznej sytuacji kartki nie dostał, a tu proszę. Do zżygu te podwójne standardy.

12

Ten Upamecano to był zawsze tak rzadki, że ja nie wiem jak chłop się w tym Bayernie uchowuje.

3

Pięknie Carreras ponownie w akcji :)

2

Carreras podniósł rękę o spalonego :D

0

@BORO_12 Skoro na 9 klasy światowej nas nie stać, to i na Bastoniego nas nie stać. Nie wierzę, że Bastoniego nawet za te 60 baniek Inter nam puści. Powtarzam, że LŚO jest nam potrzebny, ale jakaś tańsza opcja, a może nawet za free. A 9 przekonująca na rynku jest - Osimhen :)

12



Ale Madryt? Oni żyją chaosem. Czekają na tę jedną sytuację, tę jedną iskrę, tę jedną decyzję, która pójdzie po ich myśli. I jakimś cudem zawsze przychodzi, kiedy najbardziej jej potrzebują. Można to nazwać doświadczeniem, można to nazwać mentalnością… Ja nazywam to inaczej...
~ Arturo Vidal

1

@BORO_12 LŚO jest nam bardzo potrzebny i tego nie podważam. Zastanawia mnie tylko czy warto wydawać krocie na wzmocnienie tej pozycji. Za priorytet uważam sprowadzenie 9 klasy światowej.

28



Trybuny w Madrycie na mecz z Bayernem gotowe.

0



Trochę więcej niż trochę się nawet zgadzam z Ronaldem.

1

@Fermin ponoć już Valverde ją sprowadził do parteru i usunęła wpis.

1

@fotohobby Balde nie ma prawej nogi.

1



Ten, któremu się wydaje, że jest zawodnikiem z najwyższej półki klasy światowej :)

2

@malicinho ja jednak i mimo wszystko bez zastanowienia - Osimhen.

6



Mało mnie w sumie interesują problemy Madrytu, ale trudno się nie zgodzić.

7



Poważnie ktoś u Maldiniego z Atletico domagał się czerwonej kartki?

38

Pytanie z serii - porażki Realu Madryt.
Arbeloa - na siebie.

0

@malicinho gdybyś miał wybrać Bastoni czy Osimhnen, to?

0

@VeB 1899 jedyną kontrowersją jest żółta kartka dla Maldiniego po reakcji VAR.

6



To nie jest uraz mięśniowy i nie kolano, a kostka. Cieszy mnie to. Zobaczymy jaki stopień skręcenia, ale nie ukeywam, odetchnąłem trochę :)

1

@Limaker ewentualną kontrowersją jest żółta kartka dla Maldiniego.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 bardzo ładnie, ale druga połowa lekko słaba. Rozumiem jednak jego zmęczenie, ale to nie usprawiedliwia obiektywności ;)

0

@partymaker o ja durny :D
Powiem Ci, że to nie pierwszy raz :D

4



Ja rozumiem, że ma jakieś tam dziwne zaloty, ale o co chodzi?

1

@robsesh może Gavi odciąży, choć obawiam się tych wszystkich powrotów po tak ciężkich kontuzjach, ale dojdzie też Tommy. 9 klasowa to absolutne must! Pytanie czy stać nas na dwa grube transfery czy będziemy musieli wybierać między ŚO, a 9. Jeśli mielibyśmy wybierać, to zdecydowanie stawiam na środkowego napastnika. Pytanie też co z LS, jeśli nie wykupimy Rashforda, bo Raphinha coś się psuje zbyt często...

18



Także tego...

8



Gościowi odskoczyła piłka, obydwaj poszli na piłkę gdzie Maldini był zdecydowanie szybszy. Nie wiem gdzie tu kontrowersja...

5

Biję się w pierś po raz kolejny Joao! Byłem jednym z pierwszych, którzy Cię tu nie chcieli i wątpili w Twoją jakość, szczególnie po pobycie w Arabii. Jedyne co tylko mogę teraz powiedzieć to... Przepraszam, proszę o wybaczenie i dawaj nam jeszcze więcej i więcej Panie Piłkarzu!

2

@Kuchar jak bardzo się cieszę, że nie musze tego słuchać i dlatego oglądam z angielskim komentarzem ;)

4

Nie sympatyzuje za bardzo z Robertem, ale jak dzisiaj wchodził tak szczerze i bardzo życzyłem mu bramki. Po cichu mówiłem sobie - "dawaj Robert, zrób to, daj nam zwycięstwo, chociażby paznokciem w stylu Inzaghiego". I proszę! :)

0

@APTAPT pewne to wiesz co jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?