Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Eric Garcia to też za mądry nie jest z tymi faulami przed polem karnym. To już nie pierwsza sytuacja. A Flick już by sobie też dał spokój z graniem nim od dechy do dechy z na siłę szukaniem mu miejsca w wyjściowej jedenastce.
1
@ProMILs a może ciut starsi:
- Abde Ezzalzouli
- Victor Munoz
- Yeremay Hernandez
Którego z nich preferowałaby La Rambla?
3
@tbas kluby z premier league jeszcze będą się licytować i zobaczycie, że te 50 baniek może jeszcze wzrosnąć.
2
Może to jest dobry kierunek? Doświadczony Raphinha + świetnie rokujący młody LS.
Pytanie teraz jaki kaliber talentu to jest?
3
Nathaniel Brown z Eintrachtu ile mógłby kosztować? A wojna jest, to może Theo Hernandez chciałby do Europy wrócić i obniżyć zarobki oczywiście;)
3
https://x.com/AxeelFCB/status/2046685585348120608
Zagranie ręką o której wspominałem.
0
@vangoor no właśnie, dzięki ;)
1
@liberoFCB na transfery ma być i koniec! :)
0
Generalnie jak już podejdzie Alaves pod bramkę Realu, to niezła jest tam sraczka w obronie.
0
@ShawnC gospodarze ;)
5
Ale to jest żałosne...
1
@Andi18 więcej na temat pogody dzisiaj o godz. 23:30.
1
Negreira...
1
Macie do wyboru jednego z dwóch grajków o bardzo przybliżonej pensji i trzeba podjąć decyzję:
1) wykupienie Rashforda za 30 baniek
2) transfer Leao za 50 baniek
Który od nowego sezonu w Barcelonie?
1
@Jakchcesz i są doświadczeni w tym aspekcie jak mało kto.
0
@directedbyfcb myślałem, że netto to tylko ta bańka premii lojalnościowej:)
0
@Destructelli pod taktykę miliona wrzutek Zidana napewno.
0
Czy ja wiem czy to taka ogromna pensja nie do ogarnięcia?
5
Janek Antymadridista ;)
1
@Encore Bądźmy obiektywni - z Kounde to też tak średnio może być.
6
https://x.com/mr_amanfo/status/2046178148157448365
Takie to były zwycięstwa i wiele innych afer w tym również transferowych pod rządami gen. Franco...
7
Nie powinien być alternatywą, ale priorytetem!
20
Vini vs Fati bez karnych.
0
@626 9 klasy światowej to priorytet.
6
Mówi się, że Flick chce w tym okienku 26-28 latków, to może Dembele do nas? ;)
0
@meg23 gdyby babka miała wąsy. Już widzę tych wszystkich, którzy byli przeciwko tym transferom w trakcie ich realizacji.
0
@Kazragore proponują taki, którego nie przyjmie. A szwagry wyjdą z tego z ładną twarzą;)
0
Do Barcelony go! Tebasa nam ogarnie ;)
12
Piękne podsumowanie tych mocarnych z wydanymi grubymi milionami na wzmocnienia do zbankrutowanej Barcelony z krótką ławką i trenerem, który ponoć zawala system swoją taktyką:D
3
@Arden czytając te wypociny płaczków, przychodzi tylko jedna myśl. Albo to trolle albo niedojrzałe, rozpieszczone dzieci.