3

Eric Garcia to też za mądry nie jest z tymi faulami przed polem karnym. To już nie pierwsza sytuacja. A Flick już by sobie też dał spokój z graniem nim od dechy do dechy z na siłę szukaniem mu miejsca w wyjściowej jedenastce.

1

@ProMILs a może ciut starsi:
- Abde Ezzalzouli
- Victor Munoz
- Yeremay Hernandez
Którego z nich preferowałaby La Rambla?

3

@tbas kluby z premier league jeszcze będą się licytować i zobaczycie, że te 50 baniek może jeszcze wzrosnąć.

2



Może to jest dobry kierunek? Doświadczony Raphinha + świetnie rokujący młody LS.
Pytanie teraz jaki kaliber talentu to jest?

3



Nathaniel Brown z Eintrachtu ile mógłby kosztować? A wojna jest, to może Theo Hernandez chciałby do Europy wrócić i obniżyć zarobki oczywiście;)

3

https://x.com/AxeelFCB/status/2046685585348120608

Zagranie ręką o której wspominałem.

0

@vangoor no właśnie, dzięki ;)

1

@liberoFCB na transfery ma być i koniec! :)

0

Generalnie jak już podejdzie Alaves pod bramkę Realu, to niezła jest tam sraczka w obronie.

0

@ShawnC gospodarze ;)

5



Ale to jest żałosne...

1

@Andi18 więcej na temat pogody dzisiaj o godz. 23:30.

1



Negreira...

1

Macie do wyboru jednego z dwóch grajków o bardzo przybliżonej pensji i trzeba podjąć decyzję:
1) wykupienie Rashforda za 30 baniek
2) transfer Leao za 50 baniek
Który od nowego sezonu w Barcelonie?

1

@Jakchcesz i są doświadczeni w tym aspekcie jak mało kto.

0

@directedbyfcb myślałem, że netto to tylko ta bańka premii lojalnościowej:)

0

@Destructelli pod taktykę miliona wrzutek Zidana napewno.

0



Czy ja wiem czy to taka ogromna pensja nie do ogarnięcia?

5



Janek Antymadridista ;)

1

@Encore Bądźmy obiektywni - z Kounde to też tak średnio może być.

6

https://x.com/mr_amanfo/status/2046178148157448365

Takie to były zwycięstwa i wiele innych afer w tym również transferowych pod rządami gen. Franco...

7



Nie powinien być alternatywą, ale priorytetem!

20



Vini vs Fati bez karnych.

0

@626 9 klasy światowej to priorytet.

6



Mówi się, że Flick chce w tym okienku 26-28 latków, to może Dembele do nas? ;)

0

@meg23 gdyby babka miała wąsy. Już widzę tych wszystkich, którzy byli przeciwko tym transferom w trakcie ich realizacji.

0

@Kazragore proponują taki, którego nie przyjmie. A szwagry wyjdą z tego z ładną twarzą;)

0



Do Barcelony go! Tebasa nam ogarnie ;)

12



Piękne podsumowanie tych mocarnych z wydanymi grubymi milionami na wzmocnienia do zbankrutowanej Barcelony z krótką ławką i trenerem, który ponoć zawala system swoją taktyką:D

3

@Arden czytając te wypociny płaczków, przychodzi tylko jedna myśl. Albo to trolle albo niedojrzałe, rozpieszczone dzieci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?