7



Choć na chwilę odwrotna pozycja od codziennej. Może to przejaw lepszej zmiany...

1

@Darek1112 nikogo, mamy świetnych jakościowo pomocników + zaplecze La Masia.

2

@Faro wpis po to, żeby nazbierać wyświetleń i poleceń, a w rzeczywistości zapewne nikt tam się dziecka nawet nie spodziewa. W takich chorych czasach żyjemy niestety.

7



Tyle im napomagał, a ten go kopie...

1

Jak ktoś rozdaje zielone to na siebie proszę, ja też się śmieje z Realu Madryt jakby co :D

0

@noface tam tylko Guler dostał czerwo...

4

@Pawlak1992 PSG mimo wszystko, bo Dembele, którego mimo wszystko bardzo lubię i Lucho.

0

@PIWOSZ89 śmieszku Ty jeden :D
Weź mi tu nie cytuj tego...Artura :D

6

Dziwnie jest kibicować Bayernowi, kilka razy w życiu mi się zdarzyło...

0

@wieczor81 ale co zmarnował setkę wcześniej po ciastku od Musiali i kilka piłek, to przebijał nawet Rashforda;)

7

Tak zwyczajnie, smutno się jakoś zrobiło, że to nie my jednak zagramy z tym Arsenalem...

3

Arbeloa - pytanie z serii czerwone kartki dla Realu Madryt też na siebie proszę :D

4

Pytanie z serii - porażki Realu.
Arbeloa - na siebie poproszę :)

2

Pomijając sędziów to Real potrzebuje piep... pół sytuacji, żeby zdobyć gola. A u nas widzimy jak to jest, piękna gra, multum sytuacji, a bramek powinno być znacznie więcej.

1

@ladypuyol ale oczywiście, że ze wszystkim się zgadzam. Mimo wszystko nie powinny paść takie słowa z ust piłkarza. Od tego są skargi, które powinien złożyć zarząd aby domagać się sprawiedliwości. Nie mówię o nabieraniu wody w usta, a o innej formie rozwiązywania czy nagłaśniania tego typu problemów.

0

@MesQueUnClub_87 nie on ma przemawiać. Tym powinien zająć się zarząd.

1



Niestety nie po raz pierwszy Raphinha pokazuje brak swojej dojrzałości w wypowiedziach, które mogą tylko zaszkodzić drużynie. Ja rozumiem zdenerwowanie, itd. ale nie tak się załatwia takie sprawy.

2

@2026Canaletes sprzedać wszystkich, kupić wszystkich :D

1

Odpadliśmy, trudno. Multum niewykorzystanych sytuacji tak często się kończy. Niestety nie tylko nasza gra i zaangażowanie miały na to wpływ.
Pomijając wszystko, tęsknię już za każdym kolejnym meczem i jestem dumny z tych młodych chłopaków Hansiego. Dojechać do końca tego mistrza i planujmy nowy sezon, oby z delikatnym odświeżeniem kadry, zawodnikami na jakich zasługuje i chce Flick. Vamos! :)

0

A może szczypta prawdy w plotkach jest i Pedri bierze pod uwagę jednak przejście do Realu... :D

0

@szela1899 to idealny i oddany zmiennik.

39



Dokładnie.

3

Kolejna fenomenalna zmiana Lewego. Jak przedłużą z nim kontrakt to będzie jakiś dramat...

0

@Eklerek właśnie, że był.

0

Na własne, pieprzone życzenie. Dobranoc.

0

Ja pierdziele i to dalej obrona jest problemem?!

0

Nie wykorzystujemy milion sytuacji, ale to obrona jest problemem :)

2

Piłka od Lengleta to spalony?

1

Spokojnie, będzie powtórka jak z Espanyolem mówiłem i skończy się 4-1 dla nas :)

1

Kolejny klasyk, nie gwizdnięty oczywisty karny dla nas. Co za błazenada w dobie VAR-u!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?