Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB patrząc na Mameda to jest fenomenalnie przygotowany i niesamowicie poważnie podszedł do sprawy. Chce widzieć ten pas jeszcze raz u Mameda! Czysto teoretycznie... Gdyby wygrał? Ktoś jeszcze czy koniec?
Może Parnasse... ;)
0
@jacobFCB nie wiem kogo, gdybym pracował dla KSW, napewno znalazłbym kogoś, kto dałby widowisko i bardziej zmęczył De Friesa od tych wszystkich ostatnich rywali razem wziętych ;)
Mamed...mam nadzieje, że widowiskowo to zgarnie, żeby nie było co zbierać! ;)
6
@12Frost12 Wyników nie będzie? Padam ze śmiechu :D
Drugie mistrzostwo się szykuje, wygrywając nie tylko z Realem i Atletico, którzy wydawali setki milionów na wzmocnienia, ale często też z sędziowaniem.
2
@12Frost12 Araujo był wtedy w top środkowych obrońców, a Flick stracił Martineza i gra Martinem.
1
Ale się płacz uruchomił. Masakra, lepiej kończyć to czytać ;)
2
@MsBarca Flick wychodzi z założenia jak Cruyff - lepiej wygrać 5-4 niż 1-0. Myślicie, że gdybyśmy ustawili niżej obronę to gralibyśmy tak przyjemnie dla oka?
7
@12Frost12 Xavi miał nisko ustawioną obronę i dokąd zaszliśmy w LM?
1
Śmieszne i żenujące to jest, że KSW nie może znaleźć De Friesowi poważnego rywala. Te walki są tak nudne, że masakra.
0
@Marcelinho99 a ja wolałbym, żeby już Arsenal ich dojechał.
1
@turhiay nieskuteczność.
0
Zajeb...emocjonująca walka, nie ma co.
0
Diomande i Nusa, cóż za mecz ;)
0
West Ham i Nottingham jakby zgarnęli w tej kolejce po 3 punkty to sytuacja Totków skomplikowałaby się jeszcze bardziej. Kogo chcielibyście wyciągnąć od Kogutów po okazyjnej cenie w przypadku spadku?
0
@FCB24 no był, a my dostajemy nawet jak nie ma faulu :D
6
Gdyby miał tylko koszulkę w kolorze blaugrana - natychmiastowa czerwona kartka.
0
@Karol145 dla nas to zmiennik idealnie, szczególnie gdyby nie szło. A tak to nie opcja do naszej gry.
0
@Filipem o Dembele też tak mówiono. Osimhen to bestia nie tylko w ataku, ale też, a może przede wszystkim w pressingu. Gość skrojony nu pod taktykę Flicka idealnie.
1
Bastoni, Osimhen, Cucurella, a na LS w takim wieku to nie wiem...Leao? ;)
0
@Fake69 ale tym systemem też wygraliśmy z Atletico w rewanżu PK 3-0 gdzie nie mieli kompletnie nic do powiedzenia. Gdyby nie ten system, nie tworzylibyśmy tyłu sytuacji i nie mieli takiej kontroli. Do tego jednak potrzebujemy zawodników na najwyższym poziomie i maksymalnie skoncentrowanych. W pierwszym meczu z Atletico gdzie dostaliśmy 0-4 straciliśmy z Casado kompletnie środek pola. Moim skromnym zdaniem, priorytetem jest wykorzystywanie sytuacji i zabijanie meczu po sytuacjach, które tworzymy, a tworzymy ich mase. Nawet w takich spotkaniach jak z Atletico czy Chelsea gdzie wynik wskazywałby, że mecz był jednostronny, mogliśmy na początku spotkania rozbroić rywala, gdyby tylko skuteczność.
0
@Dari0G ale ja nie o tym...
2
Prawda to czy dezinformacja?
Jeśli tak, to głęboko w Tonim wciąż płynie ta sympatia do barw blaugrana. Odchodząc z Bayernu, bardzo chciał do nas trafić. Przepełnienie jednak u nas w tamtym czasie w środku pola było tak duże, że nie można było sobie na to pozwolić. Podobnie było zresztą z Modriciem i Ozilem, zawodnikami, którzy bardzo sympatyzowali z nami.
0
Widzę, że po Porto. Co tam Bednarek odwalił?
Korzystając z okazji. Ten Murillo z Nottingham to poziom klasa światowa czy nie ociera się nawet?
0
@Fake69 ostatnio zmiażdżone Atletico tym systemem. Natomiast skuteczność to druga sprawa, gdybyśmy wykorzystali chociaż część ze stworzonych okazji, to Atletico odechciałoby się już wszystkiego. Oni mieli już dość przerażania w oczach po bramce na 0-2. Ta niefortunna sytuacja z Ferminem rozwiała naszą koncentrację i zamiast 0-3, zrobiło się 1-2.
0
@18Pawel99 Olmo aut za taką kasę i w jego miejsca Silva...proszę Cię :D
Jeśli Olmo faktycznie miałby odejść to pod warunkiem, że w jego miejsce wchodzi naprawdę kozak transfer na ŚPO, ale osobiście nie widzę takiej potrzeby.
2
Jeśli to prawda, nie to nie może być prawda...
Nie widzi powodu :D
0
@Eto'o9 R10 grało się! :)
1
@Lionel_Messi10 nie dodałem, że o lewonożnych mi chodzi ;)
4
@Eto'o9 R10 Bastoni ma cholerną inteligencję ustawiania się, a który szybszy?
0
@KujawiakA w 99% obecnie już tak jest jak nosisz białą koszulkę. Stąd takie oburzenie...
3
Byłby jakiś lepszy kandydat na chwilę obecną? O jakości nie mówię, bo ma ogromną. Ale czy zadatki na lidera defensywy i umiejętność grania na granicy spalonego są?