Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewonożny środkowy obrońca, idealnie. Priorytetem 9 i Diomande i można lecieć z nowym sezonem :)
2
@BorzyKrzys ale też kibice Barcelony powinni doceniać to co mają, bo niektóre z wczorajszych wpisów to przyprawiały o mdłości.
0
@directedbyfcb wczoraj co strzał celny PSG to bramka.
0
@adi7adi8 w takim PSG nie ma problemu z rotacjami.
5
@Zoker Armaty ładują trójke w Materace i po meczu.
1
Diomande i niskokosztowy zakup 9 czy Alvarez i niskokosztowy zakup zmiennika Raphinhi?
Tak patrząc na obecny rynek napastników i umiejętności Diomande, chyba wolałbym kupić tego gościa i grać z Ferranem na 9, niż mamy grać bez LS jak Raphinha dozna urazu, a dozna nie raz.
1
@tbas nikt oprócz Realu ;)
Dlatego wprowadził zasadę, żeby Real nas ogrywał co sezon w lidze albo przynajmniej żebyśmy nie odjeżdżali za bardzo.
1
Tebas robi co może, a Barca mało tego, że bliska ponownego mistrzostwa to jeszcze 100 punktów zgarnąć może :)
0
A we wczorajszym meczu te linie obrony to były wysoko ustawione czy jak? ;)
0
U nas skuteczność i zamiatamy jednych jak i drugich :)
0
@MessiForeverTheBest a ja proponuję 5 razem z finałem, a dla Atletico - Arsenal dodatkowy mecz o 3 miejsce.
0
@dmcteam a ja tak nie potrafię;)
0
@Barcaa12 takich możliwości jak w PSG nie będzie nigdy.
0
@Encore jakby Rashford grał wszystko to by go prześcignął;)
0
Nie ma to jak oglądać PSG - Bayern i biadolić na swoją drużynę. Zastanawiam się czy jeszcze jakieś kluby mają tak specyficznych kibiców, przynajmniej w Polsce jak Barca.
0
@Barcaa12 nie ten budżet. Lucho dostaje w zimowym okienku takiego Kvare za 85 baniek jak nie idzie...
1
Te wasze wpisy o zmiażdżeniu nas przez obie dzisiejsze ekipy są niemożliwe. No chyba, że macie na myśli jakby dwie ekipy razem zagrały przeciwko nam ;)
0
@LukaszFan Bayern nawet z cienkiego Realu nie mógł zrobić tak do końca mielonki.
1
@Eklerek Kvara to akurat mój niespełniony sen w Barcelonie. Niesamowity gość pracujący na całą drużynę.
2
Przepotężny Bayern i obrona nie do przejścia już 1-1?
1
@Xxxbarca4ever jeśli o Bayern chodzi, to wcale ta ich obrona taka szczelna to nie jest.
1
To jest 100% karny. Nam to pewnie by nikt nie gwizdnął, ale to nie zmienia faktu, że prawidłową jedenastka. No i Kane się nie zatrzymał tylko zwolnił bieg jak już. Nie sympatyzuje z Bayernem, ale bez przesady.
0
Carlos Romero to jest na wypożyczeniu w Espanyolu czy to już transfer definitywny z Villarreal był?
4
Co za szczęście, że nie dano zrealizować tych pomysłów Xaviemu.
0
Dawać mi tego chłopaka!
3
Pięknie ujęte :)
1
Jeśli faktycznie to powiedział to tak:
1) ma zapewne sporo racji
2) po co pierdzieli o tym w mediach?
1
Ten chłopak kocha nasz klub, te barwy i ma ogromny talent! Właśnie za takimi zawodnikami powinniśmy się oglądać :)
7
Spoczywaj w pokoju Bracie.
7
Nie zapomnijmy, że wyciągnięcie tego gościa od jednego z największych rywali to był prawdziwy Masterclass!