Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre a w 2027 kończy się kontrakt Viniciusa;)
0
@BojanKriKicz przecinek też nie trudno wstawić ;)
0
@malypuzon wy tak z automatu biadolicie o tej linii obrony?
1
Widzę, że Valverde tak mocno się uderzył w stół, że nic nie pamięta, aby po chwili wydać oświadczenie na kilka stron z całego zajścia...
Czego nie rozumiecie? ;)
2
Mózgu? W końcu trafił na swego...
2
Włączyłem i Rayo trafia do siatki :)
To Ratiu dogrywał w pole karne?
1
https://x.com/i/status/2052434980853146048
Wybrano cieszynke w przypadku strzelenia gola przez Barcelone podczas El Classico. Kogo widzicie w tej roli? Ja chyba Gaviego ;)
0
Chyba załącze dzisiaj mecz Rayo, żeby podejrzeć tego Ratiu :)
5
Jak tak dalej pójdzie to my jeszcze walkower dostaniemy :D
11
Co tam się dzieje? Tam się leją, tu wyjeżdża uhahany...
0
Co powiecie gdyby na La Rambli była uruchomiona opcja wracania głównego komentarza na pierwszą pozycje przy każdej odpowiedzi pod nim? Coś jak w Messenger czy Whatsapp.
0
@Marcelinho99 podobnie chciałby zarządzać Hansi, stąd zainteresowanie Ratiu czy Gordonem, a wcześniej Luisem Diazem gdzie większość pukała się w czoło i wręcz wyśmiewała pomysł sprowadzenia Kolumbijczyka.
5
@Azi słyszałem, że wczoraj jakieś tam mniejsze wałki czy większe wały jednak były.
2
Marzy mi się takie okienko przychodzących zawodników bez statusu wielkiej gwiazdy, a takich, którzy są morderczy w pressingu i zostawią ostatnią krople potu na boisku, tacy którzy na status gwiazdy muszą sobie zapracować. Wszystko to podparte umiejętnościami technicznymi, zdyscyplinowaniem taktycznym, itd.
Uwielbiam ostatnio obserwować takich zawodników jak Ratiu, Gordon czy Igor Thiago.
0
@Zoker ciekawe jak pójdzie Dembele z dyktatorem.
0
@Rastafarnianin Khvicha Kvaratskhelia
1
@BorzyKrzys co jak co, ale Yamal jednak potrafi powiązać rywali i zostawić za sobą kilku w jednej akcji.
0
@Lisek gdyby wtedy nie postawił na swoim i ugiął się kilku zawodnikom, nie byłoby tak historycznego i wspaniałego sezonu. Nie mówiąc już taktycznie, ale co chłop robi robotę mentalną to szok. Kolejna sprawa to jednak to kogo ma do dyspozycji. Wtedy taka paka w Barcelonie, teraz dostaje kogo chce w PSG.
0
@Luciano99 Arsenal Londyn, taką mam nadzieję.
4
Jaki tam Olise, taki zdublowany już nie poszaleje?
1
@AdrianFCB10 otóż to właśnie.
1
@AdrianFCB10 jak nie będzie dostawał zawodników jakich chce to już nie będzie ten sam Lucho. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.
0
Jednych i drugich nie trawie, ale dzisiaj to PSG jeszcze bardziej.
0
Przepraszam, zapytam bo nie oglądałem do tej pory. Czy Luis Diaz też dzisiaj taki piękny, że wszyscy żałują, że nie przywdział naszych barw? ;)
2
@Marcelinho99 Ty widzisz jakich zawodników dostaje Lucho kiedy tylko chce?
1
@Piotr,1985 gdyby się nie rozluźnili po tej bramce na 5-2 w pierwszym meczu to już nie byłoby co zbierać wtedy z Bayernu. Lucho jak ma kaprys to dostaje tam zawodnika w zimowym okienku transferowym za 85 baniek. Najpierw dajmy chociaż z 2-3-4 transfery Hansiemu jakich naprawdę chce.
0
Gdzie oglądacie? Zajrzyjcie na priv.
5
Rapha przestań też się już mazać. Prasa to prasa, piszą to co się sprzedaje. A Ty powinieneś mieć gdzieś to co piszą, dopóki nie piszą o Twojej rodzinie np.
0
@BORO_12 tak, tylko w przypadku odejścia Balde miałby przyjść ktoś do powiedzmy 27 lat + Grimaldo. Ja jednak mocno licze, że Balde jeszcze się ogarnie i jego rajdy z poprzedniego SPH gdzie zmietliśmy prześcieradła 5-2, będą już standardem. Gdyby miał jednak odejść to za kwotę od 50 mln w góre do rozważenia jedynie.
5
@Salchent jak Kylim pozwoli uderzać.