0

Pierwszy raz chciałem obejrzeć Chelsea, żeby zobaczyć Joao Pedro, a ten co?

1

@partymaker a na stopera Christensen.

0

@HarveySpecter wręcz odwrotnie, Pep deklarował, że ten etap jest zamknięty i nigdy drugi raz Barcelony z ławki trenerskiej nie poprowadzi. Chyba, że z fotela prezydenckiego...

0

Dajcie sobie spokój i ruszcie pełnym zaangażowaniem po Osimhena!

2

@Encore mimo wszystko, ja w pewnym sensie z Panem Wojtkiem się zgadzam.

2



Idealny trener na wprowadzenie Realu Madryt do Ligi Europy.

0

@Szmulek czas, nie czas, jedzie, nie jedzie. Ja po prostu nie widze za bardzo sensu wydawać takiej kasy na środkowego obrońce.

0

@Ryoumen LO ważny, ale to kolejny priorytet w przypadku odejścia Balde.

4



Podpisywać Senesiego za darmo, zaoszczędzić jakieś 70 mln i zabierać się za wzmocnienie siły ataku.

0



Nie mówiąc o Cancelo i Grimaldo, kogo byście widzieli na LO w przypadku odejścia Balde? Ja chyba Cucurelle lub Nathaniela Browna.

2

@norbi77 mam nadzieje, że pociąg o imieniu FC Barcelona odjechał już na zawsze.

0



Oj dzieciaku... dlatego nigdy nie dorośniesz do najwyższego poziomu. A jak dorośniesz to może już być za późno.

1

@Gall gdzie tu MC, a Chelsea czy Atletico. City czy Barca tworzą wiele więcej sytuacji bramkowych.

0

@szela1899 jesteśmy w stanie w tym okienku transferowym wrócić do zasady far play 1:1, zarobić trochę albo i więcej na transferach i sporo zwolnić z pensji. Nie sądzę, żeby nie było nas stać. dużo gorszym okresie udało się nam ściągnąć i zarejestrować Olmo za 65 mln.

0

https://x.com/TouchlineIX/status/2055629414487241033

W tym układzie, chyba zaakceptowałbym nawet brak zakupu nowej 9 ;)

0



Z jednej strony racja i ja bardzo doceniam Ferrana, ale te statystyki to o kant d..
Gdyby Joao Pedro czy Julian Alvarez grali w FC Barcelonie, a Ferran Torres odpowiednio w Chelsea Londyn czy Atletico Madryt to mogłoby być zupełnie odwrotnie.

0



Pewnie Barcelona winna, co Panie Mateuszu? :Do
Rany co za dramat szukania czegoś na siłę...

0

@Criss18Barca a Realowi gdyby się chciało to by wygrał mistrzostwo :D

5

Musimy się spiąć i wygrać w ten weekend, bo Real niebezpiecznie się do nas zbliża i jeszcze nas przegoni.

4



Niebywałe, chłop nie grał cały sezon. Warto zaprzątać sobie głowe?

0

Czytam, że bardzo dobrze spisał się wczoraj Cortes w swoim debiucie. A jak Xavi Espart po wejściu?

4

Spierniczył koncertowo, miał dwie świetne opcje i jak zazwyczaj ostatnio po prostu zwolnił i zmarnował akcje.

0

@AduŚ07 za Arbeloe niech też złożą, najlepiej dożywotni zakaz opuszczania stanowiska trenera Realu Madryt.

0

@Pressinho no nie wiem, nie tak do końca. 30 baniek za Rashforda ok, ale do tego jeszcze temat pensji, która niska nie jest i zależy ile Marcus chciałby zejść. Cyfry robi świetne, a mogłyby być jeszcze lepsze gdyby wykorzystał chociaż te najprostsze sytuacje, bardzo lubię Rashforda już od czasów jego wchodzenia w dorosły futbol, ale praca w pressingu, defensywie po prostu leży. Temat Cancelo jest złożony, Barca po prostu przeciąga, bo wie, że jest możliwość sprowadzenia Joao z kartą w ręku lub za niewielką opłatą. Ja się bardzo cieszę, że nie działamy pochopnie i nie rzucamy od razu kasą.

1

@AmigoBlancos śmiech przez łzy, a w środku tam głęboko aż ściska ból d... ;)

0

Szkoda, że nie ma Xaviego Esparta, a Araujo to już chyba nie ma co jednak szukać tutaj.

0

@Pressinho to raczej kwestia tego, że skończyło się wydawanie na lewo, prawo i wyrzucanie kasy w błoto.

0

@Pressinho a skąd to wiesz?

4



Z całym szacunkiem i wdzięcznością za te lata w Barcelonie, teraz nadszedł ten czas właśnie i oby tak się stało. Potrzebujemy świeżości i nowej energii na 9.

0

@Gaucho a faktycznie nie ma chłopa:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?